Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karinnka

Gdy on pisze

Polecane posty

Już się wyszałałem szukam poważnego związku to co chce tym uzyskać? Dodam, że ja nic nie wspominałam o tym, że szukam kogoś na stałe raczej jestem nastawiona na co ma być to będzie czyli mam luźne podejście.

Oznacza to nic innego jak to, że wcześniej pewnie bzykał i imprezował ile się da, a teraz niby się ogarnął i szuka kogoś na stałe. To coś w rodzaju spowiedzi 😎

16 minut temu, *Małgośka* napisał:

Oznacza to nic innego jak to, że wcześniej pewnie bzykał i imprezował ile się da, a teraz niby się ogarnął i szuka kogoś na stałe. To coś w rodzaju spowiedzi 😎

Ale po co mi o tym mówi, bo po tym tekście dodał tą emotikone 😉. Ja raczej nie szukam nikogo na stałe, i mówiłam mu, że to luźna relacja.

44 minuty temu, Karinnka napisał:

Ale po co mi o tym mówi, bo po tym tekście dodał tą emotikone 😉. Ja raczej nie szukam nikogo na stałe, i mówiłam mu, że to luźna relacja.

Tak samo powiedział jak Ty jemu. Może boi się, że potraktujesz go jak on wcześniej poprzednie pannice😎 Więc o tym mówi. Dla Ciebie luźne podejście może też oznaczać coś zupełnie innego niż dla niego. 

Tylko zastanawia mnie Twoje słowo ,,raczej", czyli jest szansa, że jednak zmienisz zdanie? Jeśli w podobny sposób go informowałaś, to może ma nadzieję, że jeszcze zmienisz zdanie i sam nie zerwał tego kontaktu, tylko drąży skałę😎

Ja bym sobie go jednak podarowała, na tym etapie szukacie czego innego. Po co tracić czas. 😎

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować