Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Scandal2020

I znowu.. jak to ogarniacie?

Polecane posty

Wypisuje mi, ze chce sie spotkać  , przeklada spotkania, mowi, ze jest zazdrosny strasznie i jest z nim cos nie tak . Wczoraj stwierdziłem,  że nie będziemy juz pisac bo podobam się jego koledze i kolega chce się ze mną spotkać..  Potem nazywa siebie deeebi..Lem.  o co mu chodzi ?

• Haha 1

4 godziny temu, Scandal2020 napisał:

Wypisuje mi, ze chce sie spotkać  , przeklada spotkania, mowi, ze jest zazdrosny strasznie i jest z nim cos nie tak . Wczoraj stwierdziłem,  że nie będziemy juz pisac bo podobam się jego koledze i kolega chce się ze mną spotkać..  Potem nazywa siebie deeebi..Lem.  o co mu chodzi ?

Co znowu odjeb..as, że wywolalas w nim poczucie zazdrości? Jesteś toksyczna przestań go nakręcać to może w końcu to pójdzie w którąś stronę.

4 godziny temu, Scandal2020 napisał:

Jak my to ogarniamy??? Ty sie ogarnij! Facet sobie z ciebie jaja robi, nabija z kumplami, a ty zamiast go zablokowac, to dalej masz mokro w majtach jak sie odezie. 

2 godziny temu, Lolka1975 napisał:

Jak my to ogarniamy??? Ty sie ogarnij! Facet sobie z ciebie jaja robi, nabija z kumplami, a ty zamiast go zablokowac, to dalej masz mokro w majtach jak sie odezie. 

I wysyla swoje genitalia? 

3 godziny temu, Karinnka napisał:

Co znowu odjeb..as, że wywolalas w nim poczucie zazdrości? Jesteś toksyczna przestań go nakręcać to może w końcu to pójdzie w którąś stronę.

Wlasnie, że nic. On mi kiedys pisal, ze jest zazdrosny o kqzdego faceta.. i nie wie dlaczego tak jest. 

3 godziny temu, Karinnka napisał:

On pokazuje moje wiadomości w pracy,  podszedł wczoraj do mnie i powiedział, że jego kolega by się ze mną spotkal i podobam się jego koledze i kolega chce mnie poznać..  Nie wiem po co to robi.. 

13 minut temu, Scandal2020 napisał:

I wysyla swoje genitalia? 

Pewnie nawet nie jego, a ty sie podniecasz. 

1 minutę temu, Scandal2020 napisał:

On pokazuje moje wiadomości w pracy,  podszedł wczoraj do mnie i powiedział, że jego kolega by się ze mną spotkal i podobam się jego koledze i kolega chce mnie poznać..  Nie wiem po co to robi.. 

Bo sie z ciebie nabijaja! Chce cie poznac, czytaj "przeczytaj". 

39 minut temu, Lolka1975 napisał:

Pewnie nawet nie jego, a ty sie podniecasz. 

Jego bo w całości.

Zaburzona osobowość nie wróży nic dobrego 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się