Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy naprawdę kobiety siw wstydzą swojej naturalności? Czy są wogole jeszcze takie kobiety? 

Wszystkie które się malują, na przykład 

13 godzin temu, Sylka856 napisał:

Wszystkie które się malują, na przykład 

można się malować żeby podkreślić urodę, a nie tylko dlatego że się kobieta wstydzi swojego naturalnego wyglądu 

Zależy co masz na myśli pod słowem naturalność. Bo dla każdego to co innego. Ja uważam, ze jestem naturalna. Mam swoje włosy, niefarbowane, rzadko kiedy maluje paznokcie, sztuczne rzęsy zakładam co najwyżej na wesela. Nie maluje się na co dzieje mocno, raczej delikatnie podkreslam oko i zakrywam niedoskonałości. Nie mam jakiegos mocnego parcia na idealnie gładkie ciało. Nie zapuszczam włosów na nogach, ale też nie gole się dzień w dzień, czasem chodzę i w ...enkach z widocznymi, odrastającymi włoskami, co mam totalnie w nosie 😉 jestem naturalna czy już nie? 

• Like 1
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)

No właśnie.To,że kobieta się maluje to nie znaczy że nie lubi się naturalną-tak mi się przynajmniej wydaje z punktu widzenia faceta.To chyba podobnie jak z depilacja-to że człowiek lubi być gładki i komfortowo się z tym czuje już oznacza że nie lubi naturalności?

Edytowano przez Saunowicz

14 godzin temu, bili1977 napisał:

Czy naprawdę kobiety siw wstydzą swojej naturalności?

No będąc w saunariach i widząc kobiety z zarośniętymi pachami,nogami,pupami,łonami trochę dziwnie bym się czuł w obecnych czasach😀

45 minut temu, Marakuja96 napisał:

można się malować żeby podkreślić urodę, a nie tylko dlatego że się kobieta wstydzi swojego naturalnego wyglądu 

A ty jaka jesteś 

36 minut temu, Sylvia napisał:

Zależy co masz na myśli pod słowem naturalność. Bo dla każdego to co innego. Ja uważam, ze jestem naturalna. Mam swoje włosy, niefarbowane, rzadko kiedy maluje paznokcie, sztuczne rzęsy zakładam co najwyżej na wesela. Nie maluje się na co dzieje mocno, raczej delikatnie podkreslam oko i zakrywam niedoskonałości. Nie mam jakiegos mocnego parcia na idealnie gładkie ciało. Nie zapuszczam włosów na nogach, ale też nie gole się dzień w dzień, czasem chodzę i w ...enkach z widocznymi, odrastającymi włoskami, co mam totalnie w nosie 😉 jestem naturalna czy już nie? 

Myślę że jesteś 

42 minuty temu, bili1977 napisał:

A ty jaka jesteś 

Maluję się na co dzień dość delikatnie ale nie wstydzę się wyjść bez makijażu na zewnątrz. Lepiej się czuję mając podkreślone rzęsy czy usta. Mam zrobione paznokcie i włosy i nigdy nie uważałam, że jestem z tego powodu "nienaturalna" 😉 

A ty co przez to rozumiesz zadając to pytanie? Co masz na myśli wstydzą się naturalności? 

• Like 1

Chodzi o to że ukrywaja depilują na zachodzie kobiety są bardziej naturalne 

19 godzin temu, Sylvia napisał:

Ja dużo prędzej zakceptuje kobietę, która nie wie co to depilacja itp, niż nienaturalny wygląd spowodowany pomysłami jak brwi permanentne w nienaturalnym kształcie, jakieś obfite wypełnienia ust, czy porażone mięśnie twarzy botoksem.

Czasami tak "upiększone" kobiety aż odrzucają wyglądem.

17 minut temu, Moroni napisał:

Ja dużo prędzej zakceptuje kobietę, która nie wie co to depilacja itp, niż nienaturalny wygląd spowodowany pomysłami jak brwi permanentne w nienaturalnym kształcie, jakieś obfite wypełnienia ust, czy porażone mięśnie twarzy botoksem.

Czasami tak "upiększone" kobiety aż odrzucają wyglądem.

Akurat wczoraj widziałem w galerii kobietę, lat około 45-50, ofiarę chyba niejednej operacji plastycznej. Jak piszesz brwi zarąbane kompletnie, skóra nienaturalnie ponaciąnaga. Podejrzewam, że będzie tylko gorzej. 

Jak to kiedyś gdzieś czytałem, jedna operacja pociąga za sobą, w bliższym lub dalszym czasie, drugą. 

Dla mnie zdecydowanie lepiej jest się zestarzeć z godnością, 

A co do makijażu, może być, nie musi. Byle nie zakrywał tego co najważniejsze, kobiecej urody 🙂

Zatraciliśmy wartości, które tak cenione były wiele lat temu. A i słowo "naturalność" nagle przybrało, zdaje się, inne znaczenie. 

Mam wrażenie, że naturalność wg współczesnego słownika, to brak make-up'u - spójrzmy choćby na zdjęcia dodowane w social mediach... powiększone usta, permanentne brwi, doczepione włosy, doklejone rzęsy i podpis "naturalnie"... wszystko świetnie, ale czy faktycznie ma to jeszcze cokolwiek wspólnego z naturalnością? Nie krytykuję, ale poddaję w wątpliwość. 

Wszystko jest dla ludzi, byle znać umiar i zachować zdrowy rozsądek. Delikatny makijaż tuszuje drobne niedoskonałości i właśnie podkreśla urodę. W przeciwieństwie do tego, który nakładany w ilościach zatrważających, zmienia rysy twarzy i upodabnia kobiety do armii klonów.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się