Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
on38l

crossdresser - chęć na.....

Polecane posty

Napisano (edytowany)

witam, z góry przepraszam za wulgarny język ale to forum erotyczne więc ...;) Otóż jestem samotnym crossdresserem, 39 l, lubię przebieranki, czuć się kobieco, mam kilka lat doswiadczen, ubiór, peruka, makijaż,cyber ,kamerki itp. Powiem wprost - ostatnio odczuwam znów wzmożoną chęć na ku....sa, najlepiej młodszego. Chodzi o obciąganie, pieszczoty itp. Zerżnąć póki co bym się nie dał , kiedyś jedynie na kamerce na sugestie kogos wsadzałem sobie palce do tyłeczka, nie powiem, było to przyjemne, pojęczałem trochę ale jednak na wiecej się nie odwazyłem. Poważnie zastanawiam się nad sprowadzeniem do domu młodego ...a i zrobienie mu najlepszej laski w życiu. Najlepiej taki 20-25 lat, w tym wieku pały sterczą i tryskają jak szalone. I można się dłużej zabawić bo po jednym wytrysku mają ochotę na więcej. Mega podniecający jest moment kiedy facet chce już tryskać, nie ma już odwrotu, sapie itp a ty nadstawiasz twarz, wysuwasz język, podkręcasz go jeszcze bardziej, a on trzepie ci na twarz i kolejne salwy lądują na twoich włosach, twarzy policzku mmm..Do tego jesteś w stroju, pończochach itp. Pytanie tylko czy znalezli by się chętni, niby na czatach itp wielu lubi transow, crossdresserów ale kiedyś,choć nie jestem brzydki jakis, po przesłaniu zdjęcia ktoś zrezygnował z zabawy... Nie powiem przykre to było ale cóż różny gust każdy ma.. Jestem dość duży 180 cm, i nieco pulchny ale proporcjonalnie, bez brzucha, 90 kg. Tyłek mam ponoć niezły 😉 Jest dosc wypukły i faluje przy klepaniu wiec chyba ok 😉 Mam lekką ginekomastię ale dzieki temu można popieścic cycki, no hiszpana nie zrobię ale do ręki jest co wlożyć .tak więc marzę o młodym twardym ...ku 😉

Edytowano przez on38l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jestes corasdress a nie trans a to ogromna roznica.

 

w zasadzie mozna powiedziec ze jestes „trans” ale transwestyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×