Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej. Jakoś na początku maja miałam z chłopakiem stosunek (oczywiście w prezerwatywie) nie stresowałam się ale dziś wieczorem do teraz pobolewa/kłuje mnie lewy jajnik. Jak ruszam nogą oraz jak nie ruszam-nigdy takiego aż bólu nie miałam. Czy to może być objaw zapłodnienia/ciąży? Okres mam niby dostać za 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Agnieszka1819 napisał:

Hej. Jakoś na początku maja miałam z chłopakiem stosunek (oczywiście w prezerwatywie) nie stresowałam się ale dziś wieczorem do teraz pobolewa/kłuje mnie lewy jajnik. Jak ruszam nogą oraz jak nie ruszam-nigdy takiego aż bólu nie miałam. Czy to może być objaw zapłodnienia/ciąży? Okres mam niby dostać za 6 dni.

Nie, to nie jest ciąża.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna osoba, która Ci odpowie na to pytanie to ginekolog. Masz 50% szans że jesteś w ciąży i 50% szans że nie jesteś 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem w trakcie okresu, 9 dni temu bolał mnie lewy jajnik nie dość mocno natomiast przy siadaniu nagłym, skoku czułam go i od tego momentu za 6 dni dokładnie dostałam okres. Często ból jajnika pojawia się gdy występuje owulacja ( ja tak mam) jeden z objawów dzięki któremu można poznać że właśnie może to być ona. Jeśli zabezpieczyliście się to na 99% nie będziesz w ciąży, 1% zakładam oczywiście wypadki takie jak zsunięcie prezerwatywy, pęknięcie itp 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2022 o 09:34, Foko Loko napisał:

Nie, to nie jest ciąża.

Hej. Czekałam spokojnie na okres i nie dostałam w ogóle w maju okresu😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkowiec01

Pierwsze słyszę, żeby symptomem ciąży był kłujący jajnik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Agnieszka1819 napisał:

Hej. Czekałam spokojnie na okres i nie dostałam w ogóle w maju okresu😞

Robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Foko Loko napisał:

Robiłaś test?

robilam w niedziele-negatywny lecz mocz byl jasno zolty a w sobote bylam na imprezie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Agnieszka1819 napisał:

robilam w niedziele-negatywny lecz mocz byl jasno zolty a w sobote bylam na imprezie. 

A co ma do tego impreza? No chyba, że piłaś alkohol, to głupota w momencie kiedy podejrzewasz ciążę. Jak test negatywny, to ciąży nie ma. Idź do ginekologa, może masz torbiel i dlatego bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Foko Loko napisał:

A co ma do tego impreza? No chyba, że piłaś alkohol, to głupota w momencie kiedy podejrzewasz ciążę. Jak test negatywny, to ciąży nie ma. Idź do ginekologa, może masz torbiel i dlatego bolało.

chodzi o to, ze tak pilam i pilam tez soki czy cos i moze mocz byl rozwodniony za bardzo albo za wczesnie zrobilam?? stosunek z gumka byl koniec kwietnia i poczatek maja-test robiony w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, mocz nie był rozwodniony. Pewnie w ciąży nie jesteś, ale to co opisujesz nie jest normalne i powinnas jak najszybciej umówić się do ginekologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Agnieszka1819 napisał:

chodzi o to, ze tak pilam i pilam tez soki czy cos i moze mocz byl rozwodniony za bardzo albo za wczesnie zrobilam?? stosunek z gumka byl koniec kwietnia i poczatek maja-test robiony w niedziele

Picie alkoholu w momencie, kiedy podejrzewasz ciążę jest nieodpowiedzialne. Jakbyś w ciąży rzeczywiście była, to miałabyś problem.

Umów się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

Picie alkoholu w momencie, kiedy podejrzewasz ciążę jest nieodpowiedzialne. Jakbyś w ciąży rzeczywiście była, to miałabyś problem.

Umów się do lekarza.

okej. 1 raz nie mam okresu w miesiacu i pewnie to niestety to czego bym nie chciala..

bo brzuch cos pobolewa odrobinke czasem ale to nie jak na okres sutki bolaly 2tyg temu teraz nic czytalam,ze to objaw ciazy wlasnie eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Agnieszka1819 napisał:

okej. 1 raz nie mam okresu w miesiacu i pewnie to niestety to czego bym nie chciala..

bo brzuch cos pobolewa odrobinke czasem ale to nie jak na okres sutki bolaly 2tyg temu teraz nic czytalam,ze to objaw ciazy wlasnie eh..

Idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z alkoholem jest tak, że płód jest na początku chroniony, ale w momencie gdy się podejrzewa ciążę to raczej pić się nie powinno. Ja się późno dowiedziałam o ciąży a i tak z ulgą odetchnęłam, że przed ciążą nie wypiłam nawet łyka alkoholu. Obecnie wyżlopałabym beczkę piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Agnieszka1819 napisał:

czemu?

Bo bez wzgldu na ciążę coś jest nie tak skoro bolą cię jajniki i nie masz okresu. Ginekologa się boisz, że tak gupio pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, roztargniona09 napisał:

Bo bez wzgldu na ciążę coś jest nie tak skoro bolą cię jajniki i nie masz okresu. Ginekologa się boisz, że tak gupio pytasz?

w sensie mam isc bo prawdopodobnie jestem w ciazy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, roztargniona09 napisał:

Bo bez wzgldu na ciążę coś jest nie tak skoro bolą cię jajniki i nie masz okresu. Ginekologa się boisz, że tak gupio pytasz?

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi? Boisz sie lekarza? Bo nie rozumiem. Skoro boli cie jajnik i spoznia ci sie okres to moze warto isc na kontrolną wizytę? Uprawiasz seks więc chyba ginekolog nie jest ci obcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Agnieszka1819 napisał:

czemu?

 

2 godziny temu, Agnieszka1819 napisał:

w sensie mam isc bo prawdopodobnie jestem w ciazy tak?

Jezu nie. Nie jesteś w ciąży. Masz iść do lekarza, bo nie dostałaś okresu i bolał Cię jajnik, więc trzeba sprawdzić dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Foko Loko napisał:

 

Jezu nie. Nie jesteś w ciąży. Masz iść do lekarza, bo nie dostałaś okresu i bolał Cię jajnik, więc trzeba sprawdzić dlaczego.

Hej, chce zrobic test ciazowy strumieniowy-pisze,ze 5 sekund mam trzymac

pod strumieniem moczu a co jesli nie trafie badz mocz nie bedzie mi lecial 5 sekund?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisze niby,ze mozna do pojemnika ale czytalam opinie,ze tak jednej lasce nie wyszedl a jak zrobila strumieniowo to juz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Agnieszka1819 napisał:

Hej, chce zrobic test ciazowy strumieniowy-pisze,ze 5 sekund mam trzymac

pod strumieniem moczu a co jesli nie trafie badz mocz nie bedzie mi lecial 5 sekund?

A nie możesz po prostu go zrobić zamiast się zastanawiać? Trafienie nie jest problemem.

Ty nie jesteś w ciąży, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Foko Loko napisał:

A nie możesz po prostu go zrobić zamiast się zastanawiać? Trafienie nie jest problemem.

Ty nie jesteś w ciąży, wiesz?

nasikalam w kubek i tam wlozylam pasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Agnieszka1819 napisał:

nasikalam w kubek i tam wlozylam pasek

 A potem będziesz się zastanawiać czy Ci nie wyszedł fałszywie negatywny... naprawdę nasikanie na pasek nie jest wielką filozofią i trudnością.

Pomijając już to, że najbardziej wiarygodny test robi się zaraz rano po wstaniu, bo wtedy jest największe stężenie hormonów.

Weź kilka glębokich oddechów i umów się do ginekologa. I nie mów mu o potencjalnej ciąży, tylko o tym, że Cię bolał jajnik i że nie ma okresu. I że się zabezpieczasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Foko Loko napisał:

 A potem będziesz się zastanawiać czy Ci nie wyszedł fałszywie negatywny... naprawdę nasikanie na pasek nie jest wielką filozofią i trudnością.

Pomijając już to, że najbardziej wiarygodny test robi się zaraz rano po wstaniu, bo wtedy jest największe stężenie hormonów.

Weź kilka glębokich oddechów i umów się do ginekologa. I nie mów mu o potencjalnej ciąży, tylko o tym, że Cię bolał jajnik i że nie ma okresu. I że się zabezpieczasz. 

robiłam rano jak wstałam od razu. 

czyli test nie wiarygodny bo nasikalam do kubka i wlozylam pasek tak? powtorzyc test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Agnieszka1819 napisał:

robiłam rano jak wstałam od razu. 

czyli test nie wiarygodny bo nasikalam do kubka i wlozylam pasek tak? powtorzyc test?

Wróć do szkoły i naucz się czytać. Nigdzie nie napisałam, że test jest niewjarygodny.

Jara Cię to, jak sobie wkręcasz ciążę? Nie masz innych zajęć w życiu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×