Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
jarek60

Dlaczego się zdradzamy

Polecane posty

Tak obie płcie zdradzają , w zależności kto został tym zdradzonym ma żal do tej płci .Jestem w wieku emerytalnym , miałem żonę dwoje dzieci i przeżyłem życie w małżeństwie wychowując syna od urodzenia nie mojego .Mama moja uświadomiła mi że to dziecko nie moje lecz kolegi , to była prawda , lecz po namowie moich rodziców postanowiłem żyć i wychowywać dalej . Syn dorastał wykształcił się ma swoją rodzinę i nadal nie zna prawdziwego ojca , i tak będzie do końca moich dni , Żona zmarła mając 60 lat , przed śmiercią powiedziała mi kto jest ojcem syna , lecz ja wiedziałem całe życie małżeńskie  kto  kto nim był. Żona była jedyną partnerką w moim życiu , nie myślałem o zdradzie choć nasze pożycie intymne to porażka . Gdy ktoś (żona) kocha innego a żyje z mężem tak to wychodzi. Dzisiaj chciał bym poznać kobietę i choć prawie u schyłku życia poznać miłość i co to jest seks z kobietą która może dać szczęście i radość z tego faktu. Kochani nie zdradzajcie się na wzajem lepiej odejść a nie krzywdzić drugiej osoby.

• Like 1
  • Thanks 2

1 godzinę temu, jarek60 napisał:

Kochani nie zdradzajcie się na wzajem lepiej odejść a nie krzywdzić drugiej osoby.

Tak to jest, że można żałować, że się od kogoś nie odeszło, ale też żałować, że poświęciło się komuś życie, kto nie był tego wart.

Żałowanie jest generalnie bez sensu, bo nigdy nie wiadomo czy inny wybór dał by lepsze życie.

Lepiej skupiać się na tym co jeszcze mogę zrobić, niż rozpamiętywać co było.

Szukaj, wychodź do ludzi. Nigdy nic nie wiadomo. Zapisz się na jakieś zajęcia, może na kije, może basen, sauna. Ludzie są wszędzie. Myślę, że najfajnieszych ludzi można spotkać tam gdzie aktywnie spędza się czas, bo takim ludziom się nie nudzi, są bardziej otwarci na nowe rzeczy, na poznawanie, pozytywnie nastawieni.

• Like 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, jarek60 napisał:

Tak obie płcie zdradzają , w zależności kto został tym zdradzonym ma żal do tej płci .Jestem w wieku emerytalnym , miałem żonę dwoje dzieci i przeżyłem życie w małżeństwie wychowując syna od urodzenia nie mojego .Mama moja uświadomiła mi że to dziecko nie moje lecz kolegi , to była prawda , lecz po namowie moich rodziców postanowiłem żyć i wychowywać dalej . Syn dorastał wykształcił się ma swoją rodzinę i nadal nie zna prawdziwego ojca , i tak będzie do końca moich dni , Żona zmarła mając 60 lat , przed śmiercią powiedziała mi kto jest ojcem syna , lecz ja wiedziałem całe życie małżeńskie  kto  kto nim był. Żona była jedyną partnerką w moim życiu , nie myślałem o zdradzie choć nasze pożycie intymne to porażka . Gdy ktoś (żona) kocha innego a żyje z mężem tak to wychodzi. Dzisiaj chciał bym poznać kobietę i choć prawie u schyłku życia poznać miłość i co to jest seks z kobietą która może dać szczęście i radość z tego faktu. Kochani nie zdradzajcie się na wzajem lepiej odejść a nie krzywdzić drugiej osoby.

Recepta na milosc:) Ile dajesz tyle dostajesz..To tak w skrocie 🙂 

Dla kobiety slowa ktore wypowiada facet  w zwiazku sa bardzo wazne  a my durni faceci nie wiemy o tym 🙂 i pleciemy czasem bzdury 🙂 Ja mam juz 100 latek i zycie za soba... ale na rozne madrosci zawsze mozesz  na mnie liczyc 🙂  

Edytowano przez marinero0
  • Like 1

Ja nie wiem jak można mówić o zdradzie bo są i tacy co uważają że nikt nie jest niczyja własnością. Właśnie te jednostki najbardziej lamentują że zdradził, zdradziła i tak później mają potomków kilku i każde z innego miotu 😄

4 minuty temu, Solero napisał:

Ja nie wiem jak można mówić o zdradzie bo są i tacy co uważają że nikt nie jest niczyja własnością. Właśnie te jednostki najbardziej lamentują że zdradził, zdradziła i tak później mają potomków kilku i każde z innego miotu 😄

🏆 Dokładnie.

2 godziny temu, jarek60 napisał:

Wiesz że żona Cię nie kochała i zdradziła notorycznie? Jeden błąd nie oznacza że Cię nie kochała, wbrew pozorom bywa że ludzie zdradzają też i kochając, mówię o jednorazowym skoku w bok. Może całe życie żałowała?

A jak żyliście? Był to spokojny związek, była Ci ona na codzień życzliwa? A tego chłopaka żałujesz? Nazywasz go swoim synem i chcesz chronić tając prawdę, więc go kochasz.  Nie zmarnowałeś zatem  życia w tym małżeństwie.

6 minut temu, Iskra* napisał:

🏆 Dokładnie.

Cieszę się że się zgadzamy ale taka właśnie jest rzeczywistość i dobrze się dobierają 😄

3 godziny temu, Iskra* napisał:

Wiesz że żona Cię nie kochała i zdradziła notorycznie? Jeden błąd nie oznacza że Cię nie kochała, wbrew pozorom bywa że ludzie zdradzają też i kochając, mówię o jednorazowym skoku w bok. Może całe życie żałowała?

A jak żyliście? Był to spokojny związek, była Ci ona na codzień życzliwa? A tego chłopaka żałujesz? Nazywasz go swoim synem i chcesz chronić tając prawdę, więc go kochasz.  Nie zmarnowałeś zatem  życia w tym małżeństwie.

Raczej żyliśmy obok siebie ja miałem pracę i swoje zainteresowania , żona żyła w swoim świecie  , było to trudne lecz do wszystkiego człowiek się przyzwyczai , o miłości to raczej nie nie można mówić tylko przyzwyczajenie .

4 godziny temu, Robiejaklubie napisał:

Tak to jest, że można żałować, że się od kogoś nie odeszło, ale też żałować, że poświęciło się komuś życie, kto nie był tego wart.

Żałowanie jest generalnie bez sensu, bo nigdy nie wiadomo czy inny wybór dał by lepsze życie.

Lepiej skupiać się na tym co jeszcze mogę zrobić, niż rozpamiętywać co było.

Szukaj, wychodź do ludzi. Nigdy nic nie wiadomo. Zapisz się na jakieś zajęcia, może na kije, może basen, sauna. Ludzie są wszędzie. Myślę, że najfajnieszych ludzi można spotkać tam gdzie aktywnie spędza się czas, bo takim ludziom się nie nudzi, są bardziej otwarci na nowe rzeczy, na poznawanie, pozytywnie nastawieni.

Nie zamykam się w sobie mam znajomych są i kobiety znajome lecz wejście w relacje bliższe z kobietą mając jakiś bagaż doświadczeń z mojej i poznanej Pani doświadczenia , jest bardzo trudno się zbliżyć do siebie . w młodości byłem prawie wyczynowym sportowcem , Pływanie , nigdy nie używałem alkoholu i tak pozostało do dzisiaj 100% abstynent , ciężko też jest takiej osobie .Lecz życie toczy się dalej lepiej gorzej lecz toczy .

Dlaczego się zdradzamy? Jedni zdradzają gdyż muszą to robić- mają to we krwi. Inni zdradzają bo chcą spróbować jak to jest z innym/inną. Jeszcze inni nie zdradzają i są wierni do grobowej deski. 

• Like 1

Do zdrad dochodzi z wielu powodów, gadanie że ktoś tak już ma, jest usprawiedliwieniem tej osoby jakoby nie panowała nad sobą. Owszem są i tacy, lecz to mały procent, margines, mam na myśli wiek gdy ma się konkretny rozum, rzecz jasna. Ludzie chyba najczęściej zdradzają się z tych  powodów: nie dość sexu lub nuda w łóżku, chęć odreagowania (wielu rzeczy!), dystans np podczas delegacji, pod wpływem używek.

2 godziny temu, jarek60 napisał:

Nie zamykam się w sobie mam znajomych są i kobiety znajome lecz wejście w relacje bliższe z kobietą mając jakiś bagaż doświadczeń z mojej i poznanej Pani doświadczenia , jest bardzo trudno się zbliżyć do siebie . w młodości byłem prawie wyczynowym sportowcem , Pływanie , nigdy nie używałem alkoholu i tak pozostało do dzisiaj 100% abstynent , ciężko też jest takiej osobie .Lecz życie toczy się dalej lepiej gorzej lecz toczy .

Musi być do tego odrobina uczucia z obu stron i dobra wola, wtedy łatwiej poradzić sobie z problemami. W życiu ważne są podobieństwa, podobne poglądy, cele, temperament, sposób spędzania wolnego czasu. 

Nie rozkminiaj wszystkiego na czynniki pierwsze, bo i tak przed wszystkim się nie zabezpieczysz. 🙂😜

11 godzin temu, marinero0 napisał:

Recepta na milosc:) Ile dajesz tyle dostajesz..To tak w skrocie 🙂 

Dla kobiety slowa ktore wypowiada facet  w zwiazku sa bardzo wazne  a my durni faceci nie wiemy o tym 🙂 i pleciemy czasem bzdury 🙂 Ja mam juz 100 latek i zycie za soba... ale na rozne madrosci zawsze mozesz  na mnie liczyc 🙂  

To ja może powiem z własnego doświadczenia : im więcej z siebie dajesz tym większe 💩 z tego dostajesz. Amen. 

• Like 1

Przed chwilą, Korpo Szynszyla napisał:

To ja może powiem z własnego doświadczenia : im więcej z siebie dajesz tym większe 💩 z tego dostajesz. Amen. 

Siostro ! LOL 

Ludzie myślą że miłość się każdemu należy jak psu miska. Czekają na nią i jej oczekują. Mysla że istnieje tylko taka odwzajemniona, wyjątkowo silna i wieczna. A czas mija i ta wizja im tylko przez palce przelatuje jak rozkruszona grudka piasku 

1 godzinę temu, Korpo Szynszyla napisał:

Ludzie myślą że miłość się każdemu należy jak psu miska. Czekają na nią i jej oczekują. Mysla że istnieje tylko taka odwzajemniona, wyjątkowo silna i wieczna. A czas mija i ta wizja im tylko przez palce przelatuje jak rozkruszona grudka piasku 

Nie wszystkim. Na szczęście nie wszystkim. 

10 godzin temu, Korpo Szynszyla napisał:

Niesprawiedliwy jest ten los. Jedni mają ciągłe powodzenie u płci przeciwnej i od adoratorów opędzić się nie mogą. Innymi nie interesuje się nikt. Znam osoby zarówno kobiety jak i mężczyzn , które nigdy nie były czyjąś drugą połówką i nikt nimi się nigdy nie zainteresował w aspekcie damsko męskim, a napewno one o tym marzyły. Pewna znana mi z widzenia samotna kobieta w wieku ok.50 lat zmarła w swoim mieszkaniu. Nigdy nie miała faceta. Ostatnie swoje chwile na tym świecie spędziła przed komputerem. Tam została znaleziona. To bardzo, bardzo smutne.

• Sad 1

33 minuty temu, Esox napisał:

Niesprawiedliwy jest ten los. Jedni mają ciągłe powodzenie u płci przeciwnej i od adoratorów opędzić się nie mogą. Innymi nie interesuje się nikt. Znam osoby zarówno kobiety jak i mężczyzn , które nigdy nie były czyjąś drugą połówką i nikt nimi się nigdy nie zainteresował w aspekcie damsko męskim, a napewno one o tym marzyły. Pewna znana mi z widzenia samotna kobieta w wieku ok.50 lat zmarła w swoim mieszkaniu. Nigdy nie miała faceta. Ostatnie swoje chwile na tym świecie spędziła przed komputerem. Tam została znaleziona. To bardzo, bardzo smutne.

Ale od czegoś to zależy, że oni nie mają szczęścia? i są samotni. Nie potrafią się jakoś obrócić w tym damsko - męskim świecie towarzyskim? Czy od czego to zależy, że jedni są oblegani i ciągle się ktoś przy nich kręci, a inni spędzają swój czas w samotności i nigdy nikt się nimi nie interesuje?!  To co ci drudzy mają w sobie, albo czego nie mają? Że płeć przeciwna, albo może i ta sama, się nimi nie interesuje? Od czego to zależy? 

3 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ale od czegoś to zależy, że oni nie mają szczęścia? i są samotni. Nie potrafią się jakoś obrócić w tym damsko - męskim świecie towarzyskim? Czy od czego to zależy, że jedni są oblegani i ciągle się ktoś przy nich kręci, a inni spędzają swój czas w samotności i nigdy nikt się nimi nie interesuje?!  To co ci drudzy mają w sobie, albo czego nie mają? Że płeć przeciwna, albo może i ta sama, się nimi nie interesuje? Od czego to zależy? 

Ich cechą wspólną jest to, że nie są ładni z wyglądu, ale fakt jest taki, że znam również  brzydkie osoby płci obojga, które poznały swoich partnerów. Zapewne nie posiadają również  " tego czegoś". Niektórzy z  nich są dziwni. Jedna z kobiet ma nieciekawy głos. Jeden z mężczyzn sepleni i nie ma przednich zębów. No cóż. Historia każdego z nich jest inna. Łączy ich jednak to, że wszyscy byli, są i zapewne nadal będą samotni.

15 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

Nie wszystkim. Na szczęście nie wszystkim. 

Bo dbasz i walczysz . I ta druga strona też dba i che walczyć. ❤️

5 godzin temu, Esox napisał:

To niezupełnie kwestia losu. Potrzeba też dużo świadomości , samoakceptacji i pracy nad sobą żeby stanowić jakaś wartość dodaną w życiu innej osoby a jednocześnie zrobić tak, by taka osoba sama ze sobą była szczęśliwa i zadowolona z siebie a wtedy szczęście przyciąga szczęście 🙂 Czasami koło tego szczęścia trzeba się trochę zakręcić i dać mu szansę 

2 godziny temu, Esox napisał:

Ich cechą wspólną jest to, że nie są ładni z wyglądu, ale fakt jest taki, że znam również  brzydkie osoby płci obojga, które poznały swoich partnerów. Zapewne nie posiadają również  " tego czegoś". Niektórzy z  nich są dziwni. Jedna z kobiet ma nieciekawy głos. Jeden z mężczyzn sepleni i nie ma przednich zębów. No cóż. Historia każdego z nich jest inna. Łączy ich jednak to, że wszyscy byli, są i zapewne nadal będą samotni.

O nie. Gdyby tak było, to ludzie bez rąk, nóg i oczu, nigdy by nie byli w związkach. Głos to nie problem, seplenienie ?- nigdy to nie stanowi o niepowodzeniu, sama kiedyś miałam takiego chłopaka, który seplenił okrutnie, bo mama go zlekceważyła i nie zaprowadziła do logopedy, ale chlopak był ogarnięty i miał powodzenie. Zęby można  se wprawić. Nie , to nie to o czym piszesz, jeszcze coś innego. Uroda ? Piękno w oku patrzącego!! 

1 godzinę temu, Korpo Szynszyla napisał:

Bo dbasz i walczysz . I ta druga strona też dba i che walczyć. ❤️

Ani nie dbam. Ani nie walczę. Przyglądam się i jakoś tak się wyluzowalam i się wcale nie staram.. 

Nie wiem dlaczego zdradzaja, pewnie z roznych powodów, mi by się nawet nie chcialo szczerze mowiąc.

Wiesz czym jest zdrada i z czego ona wynika zdrada jest wtedy kiedy jest Rozczarowanie drugim partnerem No niestety ale taka jest prawda . Motylki w brzuchu przed slubem. Po ślubie zaczyna się życie to prawdziwe a lekko nie ma . Dzieci, kłopoty,kredyty i partner który po kilku latach wspólnego życia okazuje się nie być taki jak powinien. Trudno będzie znaleźć ci w tym wieku miłość życia najwyżej przelotną przygodę. Życie we dwoje nie jest lekkie. Jeżeli sex szwankował od początku to zadaj sobie pytanie..czy była miłość. Nie nie była 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się