Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Agata_okej

Jak się czujecie kiedy znajomi odwołują spotaknie w dniu spotaknia

Polecane posty

Czy tylko ja tak mam że dwa razy nie udało mi się z kimś spotkać bo w dniu spotkania zmieniły się im plany jak są takie momenty to dwa razy poczułam sie ...owo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdemu może się zdarzyć. Często spotykała mnie taka sytuacja gdy znajomy po tygodniu oczekiwania na spotkanie napisał w ostatniej chwili że nie chce mu się wychodzić. 

Coś pięknego. Doceniam szczerość. 

Mam kilku znajomych z którymi już się nie spotykam. Nie chcę mi się. 

Czekam na apokalipsę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Agata_okej napisał:

Czy tylko ja tak mam że dwa razy nie udało mi się z kimś spotkać bo w dniu spotkania zmieniły się im plany jak są takie momenty to dwa razy poczułam sie ...owo 

Ja się dobrze czuje, miałam koleżankę która się umówiła że się spotkamy i nie odwołała i też nie przyszła. A jak ją tego dnia spotkałam z kimś innym to powiedziała że zapomniała. I tak parę raz więc znajomość zakończona. A tak ktoś odwoła więc ja nie muszę w jakieś miejsce iść i wiem na czym stoję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 22.05.2022 o 12:44, Agata_okej napisał:

Czy tylko ja tak mam że dwa razy nie udało mi się z kimś spotkać bo w dniu spotkania zmieniły się im plany jak są takie momenty to dwa razy poczułam sie ...owo 

Jeden raz odwołane spotkanie - wiadomo, czasem się zdarza.

Drugi raz - można zacząć coś podejrzewać, ale szansę jeszcze można dać.

Trzeci i następne razy  - coś z tą osobą nie tak, skoro kolejne spotkania odwołuje.

Edytowano przez Argen88
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość moich znajomych, tak jak i ja, mają małe dzieci. Także zawsze przewidujemy, że komuś może się nie udać dotrzeć z różnych powodów. Nigdy personalnie tego nie odbieram, ponieważ niestety jak już są dzieci, to niczego nie da się zaplanować na 100%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Miałam taką koleżankę, tylko u niej przybrało to z czasem skrajną formę. Ciągle przekładała spotkania, olewała mnie.

I napisała kolejny raz czy się spotkamy na kawę. Na co ja odpisałam dzień po spotkaniu, że zapomniałam jej odpisać, ale i tak nie mogłabym się z nią spotkac, bo w tym dniu byłam na siłowni - zagrywka w jej stylu.

I już później nie pisała, chyba się obraziła, że zrobiłam identycznie jak ona i bardzo dobrze. Żeby było jasne nie ma ona małych dzieci itd.

Jeśli ktoś raz na jakiś czas odwoła, czy przełoży spotkanie to ok, ale jeśli ktoś zaczyna mnie olewać, z reguły ja tez olewam tą osobę. Wolę mieć mniej znajomych, a takich, którzy mnie szanują i mój czas.

A jak się z tym czułam? Wcale nie tak źle, po prostu przyjęłam, że to o niej świadczy, że jest niepoważna. 

Raz, czy dwa może coś wypaść, ale jeśli tak dzieje sie notorycznie, to po co zawracać sobie głowę taką znajomością? Wiadomo, że każdy ma np. swoje plany i w dniu tego spotkania, mógłby sobie inaczej zorganizować czas.

Edytowano przez Rudowłosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś nie wie, czy bedzie się mógł spotkać, to można tą osobę o tym uprzedzić np. mówiąc, że "słuchaj, fajnie byłoby się spotkać jutro na kawę i może się uda, ale nie jestem pewna czy się uda bo coś tam coś tam. 

Ale zauwazyłam, że sporo osób jest niepoważnych z natury. Jeśli komuś to odpowiada to ok, ale ja jakoś wolę bardziej konkretnych. Mam też koleżankę, która ma sporo na głowie, męża, psa i dwie prace, a jakoś zawsze jak mówi, że przyjdzie, to przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie spotkania jeszcze nie jest tragedią, najgorsze jest odwołanie imprezy/przyjęcia parę godzin przed 😕 to mnie irytuje na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×