Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nieznajoma1244

Dziwne samopoczucie

Polecane posty

Cześć dziewczyny, jestem 3 dni przed spodziewaną miesiączką, jednak od ponad tygodnia mam dziwne samopoczucie. Boli mnie podbrzusze, odczuwam taki kłujący ból, raz po lewej stronie, raz po drugiej, tak jakby na okres ale ból jest o wiele słabszy, boli mnie żołądek, zaczęłam jeść mniej, mam mdłości, odrzuca mnie od wielu zapachów i mam okropne zawroty głowy. Nie mam ochoty w ogóle na słodycze, które mogłam jeść kilogramami, teraz zjem dwie kosteczki czekolady i mi niedobrze, nie smakuje mi totalnie. Dodam, że z trzy dni temu bolały mnie dość mocno sutki i kręgosłup u dołu, myślałam, że może mnie przewiało, bo miałam również okropne dreszcze, mimo że na dworze było 27 stopni, ja pod kocem w grubej bluzie i dalej mnie trzęsło, jednak następnego dnia już było trochę lepiej. Teraz w nocy, mimo, że na dworze chłodno, otworzyłam okno, miałam straszne duszności i nocne poty, wstałam cała mokra. I chyba częściej latam na siku 😐 Wczoraj zaczęły mnie boleć bardziej piersi po bokach i wydaje mi się że widać też bardziej żyłki, ale to może tylko moje przewrażliwienie. Zaczęłam obserwować również swój śluz - konsystencją przypomina krem, jest biały, nieprzezroczysty, nierozciągliwy i mam wzmożoną jego ilość. Pamietam, że miesiąc temu przed ostatnią miesiączką, był on dość żółtawy i ciągnący się, dlatego teraz mam lekkie podejrzenia. Nie wspomniałam, że stosuje antykoncepcję hormonalną Vibin mini i z partnerem współżyjemy regularnie i bez dodatkowego zabezpieczenia. Jednak jak wiadomo nic nie daje 100% pewności i objawy takie również mogą być na okres, jednak nigdy aż tak charakterystycznych jak dotąd nie miałam, dlatego pojawiły się u mnie podejrzenia ciąży. Podbrzusze bolało mnie zawsze w dzień miesiączki, a nie tydzień przed. Jak myślicie, robić test? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobiła test tydzień po dniu w którym miała misie pojawić miesiączka. Tak dla pewności. Niektóre objawy mogą wskazywać ciążę ale nigdy nie wiadomo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nie masz miesiączki tylko krwawienie z odstawienia.

Zrób test. Ale jak dla mnie to bardziej wygląda na PMS i przeziębienie albo skutki uboczne tabletek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×