Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Co to za nowa drama,w której dawna psiapsi obgadała Laurę w pociągu? Ktoś coś wie?

Instagramerka bibi i jej świat czy jakoś tak rozmawiała o Laurze i m.in. jej problemach z zajściem w ciążę w pociągu (nie wiem czy ze znajomą czy obcą osobą). W tym samym przedziale jechała obserwatorka Laury, która nagrała fragmenty rozmowy i wysłała głównej bohaterce czyli Laurze. 

Bibi szybko zablokowała komenatrze pod swoimi zdjęciami 😅 Ciekawe czy będzie ja stac na slowo przepraszam. Nie znam jej, nie obserwuję, nie wiem co to za kobieta. 

53 minuty temu, Ma_gnolka napisał:

Bibi szybko zablokowała komenatrze pod swoimi zdjęciami 😅 Ciekawe czy będzie ja stac na slowo przepraszam. Nie znam jej, nie obserwuję, nie wiem co to za kobieta. 

Narazie udaje, ze nie ma tematu. Słabe! 

XD beka hahah.

2 godziny temu, Mkkk napisał:

Instagramerka bibi i jej świat czy jakoś tak rozmawiała o Laurze i m.in. jej problemach z zajściem w ciążę w pociągu (nie wiem czy ze znajomą czy obcą osobą). W tym samym przedziale jechała obserwatorka Laury, która nagrała fragmenty rozmowy i wysłała głównej bohaterce czyli Laurze. 

Ale ludzie to są kapusie. Przecież każdy ze znajomymi nie raz gadał o innej koleżance/ koledze. Nie wierzę, że ta obserwatorka taka święta. Ludzie cały czas plotkują o innych. Sama Laura tez pewnie nie raz kogoś obgadała. 

• Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1

7 godzin temu, Triva napisał:

Ale ludzie to są kapusie. Przecież każdy ze znajomymi nie raz gadał o innej koleżance/ koledze. Nie wierzę, że ta obserwatorka taka święta. Ludzie cały czas plotkują o innych. Sama Laura tez pewnie nie raz kogoś obgadała. 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdybys była świadkiem takiej rozmowy o twojej koleżance i jej b. prywatnych sprawach to byś jej nie „zakapowała”? Z tego co zrozumiałam właśnie o takie rzeczy chodziło. W sumie nie znam ani jednej i drugiej, trafiłam na temat na csi hydepark na fb, ale jestem bardzo wyczulona na zaglądanie kobietom do macic i roztrząsanie czyjejś bezdzietności/dzietności na forum oraz snucie domysłów na ten temat. 

• Like 2

7 godzin temu, Bronislawstwo napisał:

Nagrywanie bez zgody to chyba wykroczenie? 

Chyba gdyby rozmówczyni ją nagrała to tak. Ta postronna osoba mogła nagrywać swoją „podróż pociągiem” i przy okazji zarejestrować rozmowę 🙂

• Like 1

Miesiąc bez nowej dramy z Laurella to miesiąc stracony 🤪

• Like 2

35 minut temu, Mkkk napisał:

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdybys była świadkiem takiej rozmowy o twojej koleżance i jej b. prywatnych sprawach to byś jej nie „zakapowała”? Z tego co zrozumiałam właśnie o takie rzeczy chodziło. W sumie nie znam ani jednej i drugiej, trafiłam na temat na csi hydepark na fb, ale jestem bardzo wyczulona na zaglądanie kobietom do macic i roztrząsanie czyjejś bezdzietności/dzietności na forum oraz snucie domysłów na ten temat. 

Ja też jestem bardzo wyczulona, ale z drugiej strony, po co dokładać stresu kobiecie w ciąży? Mało ich chyba nie miała, bo co chwilę coś. Mogła ta dziewczyna na odchodne coś powiedzieć tej kobiecie, zwrócić jej uwagę, że tak się nie robi, czy nawet postraszyć, że ma to nagranie, ale bez finalnego pokazywania Laurze.

A sama Laura nie jest osobą którą znają wszyscy. Owszem, ma ogromne grono obserwatorów, ale np w moim otoczeniu nikt nie zna jej i Laurelli, więc prawdopodobnie dla znacznej części ludzi w pociągu było to ot takie gadanie. Jednym uchem wpadło, drugim wypadło.

Chociaż przykre w tym wszystkim jest, jak fałszywi są ludzie i te internetowe znajomości.

• Like 2

Ludzie w pociągach są zajęci swoimi sprawami, często siedzą ze słuchawkami w uszach i nie słuchają o czym plotkują dwie kobiety w przedziale. Podróżuję często pociągami i zdarza się, że ledwo słyszę co mówi osoba obok mnie, więc Laura mocno przesadza z tym „cały pociąg”, szczególnie w wagonie przedziałowym. I jak zostało już zauważone, Laura to nie jest jakaś znana szerszemu gronu osoba. Pech chciał, że trafiło na jej fankę. Słabe jest plotkowanie, szczególnie w miejscu publicznym. Jak już koniecznie chciały rozmawiać o danej osobie, to mogły bez użycia imion etc. 

• Like 1

8 godzin temu, Triva napisał:

Jeśli gadala ze swoją znajoma to też nie wiem w czym problem. Ludzie gadają o innych ludziach. Przecież postronni ludzie nawet nie wiedzieli o kogo chodzi.

• Like 3
  • Confused 1

8 godzin temu, Triva napisał:

Chciała jej wejść w tyłek, bo L to uwielbia z tego co zaobserwowałam.

• Like 1

1 godzinę temu, Mkkk napisał:

Ale ona tego nie robiła na forum, tylko rozmawiała z koleżanką. A fanatyczka L gdyby była uczciwa i sma nie byla ciekawska, to by podeszła i powiedziała, że wie o kim mówią, że może tu by jeszcze ktoś, kto zna L bo jest ona osobą w miarę publiczna i mogłby to robić dyskretnie - i to by było fair, no ale przepadłaby okazja podlizania się idolce oraz wysłuchania wszystkich plotek.

• Like 7
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)

Jeśli Laurella jest w ciąży, to ta obserwatorka nie zrobiła tego z troski, tylko z żądzy dramy. Oczywiście koleżaneczka z insta się nie popisała, nie bronię jej w żadnym wypadku. 

Edytowano przez Bronislawstwo
  • Like 3

3 godziny temu, Bronislawstwo napisał:

Jeśli Laurella jest w ciąży, to ta obserwatorka nie zrobiła tego z troski, tylko z żądzy dramy. Oczywiście koleżaneczka z insta się nie popisała, nie bronię jej w żadnym wypadku. 

No właśnie. Laura jest w ciąży, a jeśli tamta dziewczyna to taka troskliwa obserwatorka, to wiedziała, że nie tak dawno była inna drama z pewną stylistką plus Laura wspominała też, że miała bardzo dużo stresów, jak wybuchła wojna - w kontekście utrzymania firmy i pracowników. Dodatkowo angażowała się w pomoc ludziom z Ukrainy. Wiadomo, to był akurat jej wybór, ale obserwując ją, można dość łatwo zaobserwować, jak bardzo ona się angażuje, emocjonuje, przeżywa. Uważam, że wszystkie te rzeczy to naprawdę sporo dla kobiety w ciąży i sprawę z pociągu ta obserwatorka naprawdę mogła sobie darować.

• Like 2
  • Haha 1

Laura w ciąży?? 😱 Z kim?? 

39 minut temu, Lara567 napisał:

Laura w ciąży?? 😱 Z kim?? 

Z ojcem dziecka 👀

• Haha 3

2 godziny temu, sosczosnkowy napisał:

Z ojcem dziecka 👀

Nieprawdopodobne! 

A jednak! I to chyba już końcówka 🤪

Mnie denerwuje że na fotach jej produktów ejst ona w ciąży. Jak mam ocenić czy ta.koszulja będzie okej jak nie jestem w ciąży 🤣

4 godziny temu, Fou napisał:

Mnie denerwuje że na fotach jej produktów ejst ona w ciąży. Jak mam ocenić czy ta.koszulja będzie okej jak nie jestem w ciąży 🤣

Ale jak Cię to może denerwować skoro wszystkie ubrania prezentowane są na innych modelkach lub na Laurze gdy ciąża jeszcze była niewidoczna?

6 godzin temu, TestingStuff napisał:

Ale jak Cię to może denerwować skoro wszystkie ubrania prezentowane są na innych modelkach lub na Laurze gdy ciąża jeszcze była niewidoczna?

To zapraszam np na produkt Koszulka Shelli Light Pink Stripes i powiedz mi gdzie są te modelki

7 minut temu, Fou napisał:

To zapraszam np na produkt Koszulka Shelli Light Pink Stripes i powiedz mi gdzie są te modelki

To marka głównie dla fanek Laury. Z resztą, ubrania z Laurelli wyglądają dobrze na Laurze. Gdy wrzucają na instastory zdjęcia fanek w ich ...enkach większość wyglada w nich niekorzystnie. 

• Like 1

40 minut temu, sosczosnkowy napisał:

To marka głównie dla fanek Laury. Z resztą, ubrania z Laurelli wyglądają dobrze na Laurze. Gdy wrzucają na instastory zdjęcia fanek w ich ...enkach większość wyglada w nich niekorzystnie. 

No ja nie jestem jej fanką, słyszałam dobre opinie o produktach więc chciałam koszulkę kupić ale nie kupię bo nie wiem jak wygląda na kimś bez ciążowego brzucha 🤷‍♀️

1 godzinę temu, Fou napisał:

Lol, przecież to zwykły t-shirt. Jak niby ma leżeć xD . Masz post na insta z 24 marca, do tego pod spodem zdjęcia klientek oraz zdjęcia innych kolorów... Czy to wystarczy, żeby kupić zwykły, luźny t-shirt?

• Like 1

Ale mówię że jej nie obserwuje i chciałam kupić ze strony. Jak normalny klient xD ja pierd to mam chodzić po jej Instagramie i szukać fot które są na normalnych sylwetkach nie ciążowych.

Akurat branża ecomm jest mi znana i uważam że to strzał jest w kolano 🤪

Kupiłam w innym sklepie więc nevermind.

• Like 2

21 godzin temu, Fou napisał:

Ale mówię że jej nie obserwuje i chciałam kupić ze strony. Jak normalny klient xD ja pierd to mam chodzić po jej Instagramie i szukać fot które są na normalnych sylwetkach nie ciążowych.

Akurat branża ecomm jest mi znana i uważam że to strzał jest w kolano 🤪

Kupiłam w innym sklepie więc nevermind. 

Tylko jedna z moich propozycji dotyczyła Insta, pozostałe to normalne przejrzenie strony. Chociaż jak dla mnie to nie wiem co takiego niemożliwego było w wyobrażeniu siebie w tej koszulce. Lekko zaokrąglony brzuch, luźna koszulka - faktycznie mission impossible xD Moim zdaniem zwyczajnie się czepiasz i szukasz dziury w całym.

Można Laurze zarzucić długi czas oczekiwania na zwroty, nieciekawe wzornictwo (chociaż jak dla mnie to akurat stylistyka sklepu nie podlega dyskusji, jeden stawia na klasykę, drugi na kolory - fajnie, że jest jakiś tam wybór na rynku) ale nie znam drugiego takiego sklepu z tyloma możliwościami porównania produktów.  Zdjęcia na Insta, filmiki, oznaczenia, nawet na Vinted można sobie sprawdzić, pokazywanie na rożnych sylwetkach, typach urody itd. Jak ktoś chce dokonać przemyślanego zakupu to ma aż nadto materiału do przemyśleń.

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się