Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Leonardo2000

Mam bardzo ciekawe pytanie do kobiet proszę o szczerą opinię

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Czy waszym zdaniem hipotetycznie jak by meczyzne uderzyła kobieta na przykład ma ulicy bez powodu albo w jakieś sytuacji w nipohsmowanym napadzie złości  to uwazacie że jak by mężczyzna jej oddał w samoobronie, to waszym zdaniem było by to dobre zachowanie czy coś nienormalnego? Bo moim zdaniem zachował by się jak należy możecie się ze mną nie zgodzić. Licze na waasze opinię 😏 i proszę o kulturę w komentarzach 😁

Edytowano przez Leonardo2000

Powinien bronić się,spróbować ją spacyfikować,to jest samoobrona.A nie oddać,czyli zacząć ją bić.

• Like 1
  • Haha 1

Przed chwilą, KittKatt napisał:

Powinien bronić się,spróbować ją spacyfikować,to jest samoobrona.A nie oddać,czyli zacząć ją bić.

Dokładnie tu się zgadzamy w 100 procent 😁

Kazdy ma sie prawo bronic. A jak to juz zalezy od sytuacji, jesli kobieta jest dwa razy mniejsza to wystarczy ja spacyfikowac.

• Like 1

49 minut temu, Leonardo2000 napisał:

Czy waszym zdaniem hipotetycznie jak by meczyzne uderzyła kobieta na przykład ma ulicy bez powodu albo w jakieś sytuacji w nipohsmowanym napadzie złości  to uwazacie że jak by mężczyzna jej oddał w samoobronie, to waszym zdaniem było by to dobre zachowanie czy coś nienormalnego? Bo moim zdaniem zachował by się jak należy możecie się ze mną nie zgodzić. Licze na waasze opinię 😏 i proszę o kulturę w komentarzach 😁

Nie. Ona nie może go walić po łbie, a on nie może jej oddać. Powinien ją złapać za ręce i spacyfikować. Nie eskalować przemocy. Przemoc to zło.

• Like 2

Napisano (edytowany)
21 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Nie. Ona nie może go walić po łbie, a on nie może jej oddać. Powinien ją złapać za ręce i spacyfikować. Nie eskalować przemocy. Przemoc to zło.

Dokładnie tak ❤ stop przemocy nieważne z kad i do kogo jest kierowana

BTW ja też osobiście nienawidzę przemocy w stosunku do zwierząt to mnie nawet już nie będę mówił co ale to jest tragedia 

Napisano (edytowany)
22 minuty temu, Żaba Monika napisał:

Kazdy ma sie prawo bronic. A jak to juz zalezy od sytuacji, jesli kobieta jest dwa razy mniejsza to wystarczy ja spacyfikowac.

To prawda.  Zgadzamy się w 100 procentach 

14 minut temu, Anty Russia Kajkuś napisał:

Nienirmalne nie ma prawa uderzyć jej a ona go może 

Serio tak sądzisz?

Przed chwilą, Anty Russia Kajkuś napisał:

Tak a co

Stanowczo nie zgadzam się z twoją opinią i uważam że nikt nie ma prawa bić innych ludzi lub zwierząt nie zależnie od płci wyznania kolu skrory orientacji seksualnej i od tego w stosunku do  kogo tą przemoc kieruje ! Takie jest moje zdanie 

Przed chwilą, Anty Russia Kajkuś napisał:

Zgadzam się ale nie całkiem facetów można a nawet jest wskazane lanie metalowym prętem po jądrach.

Mhu albo trolujesz i masz bekę  albo tak uważasz na poważnie,  jeśli serio tak sądzisz to mogę Ci tylko współczuć 😥

Mieć otwarty umysł to jest najważniejsze 

1 minutę temu, Anty Russia Kajkuś napisał:

A ja bym była silna to bym tłukła facetów i obcinała członki maczetami

Tylko Ci uświadomienie że jesteś pod jakimś nickiem to nie znaczy że jesteś anonimowa w internecie i już nie mam zamiaru z tobą dyskutować 

1 godzinę temu, Leonardo2000 napisał:

Niedobre, bo przecież wystarczy, że ją przytrzyma. To jest przekroczenie obrony koniecznej.

1 minutę temu, Przegrane_życie napisał:

Niedobre, bo przecież wystarczy, że ją przytrzyma. To jest przekroczenie obrony koniecznej.

Mi nie chodziło o pobicie raczej samoobronę hesli sie zle wyraziłem to przepraszam ale mi chodziło o oddanie na zasadzie nie bicie tylko raczej w sytuacji gdzy kobieta z zaskoczenia napada na meczyzne a ten się broni tak żeby ja jak najszybciej ubezwasnowolnic 

Napisano (edytowany)
7 minut temu, BabkaBożaBojlerowa napisał:

Kobietę można zatrzymać bez lania jej. Chyba ze ma bron albo inne narzedzie i trzeba zycie chronić. Ale jesli nie to jak widze takie pytania to mam buraka przed oczami. Honorowy chlop nie bije bab w żadnych okolicznościach o ile to zyciu nie zagraza.

Ja też nie bije ludzi nikogo w życiu nie uderzyłem ale mi chodziło o samoobronę.  Ale czasami kobieta może być silniejsza od meczy i co ma się nie bronić bo jest honorowy?

7 minut temu, BabkaBożaBojlerowa napisał:

Kobietę można zatrzymać bez lania jej. Chyba ze ma bron albo inne narzedzie i trzeba zycie chronić. Ale jesli nie to jak widze takie pytania to mam buraka przed oczami. Honorowy chlop nie bije bab w żadnych okolicznościach o ile to zyciu nie zagraza.

Zaraz zdecyduje ten temat bo przez złe dobranie słowa źle mnie zrozumieliście 

1 minutę temu, Anty Russia Kajkuś napisał:

Kobietą może faceta bić kiedy chce a facet nigdy nie może nikogo bić tylko stać i krzyczeć ała

Życzę ci zmiany światopoglądu i otworzenia umysłu ale jeśli ci się to nie uda to współczuję bardzo wielu lat przyszłego staropaniestwa

1 minutę temu, BabkaBożaBojlerowa napisał:

No jesli trafi na babe kulturystke ktora wyglada jak chlop bez fjuta to tak.

W mojej opinii jeśli kobieta po prostu jest silniejsza jak na przykład chłop waży 60 kg a ta kobieta chodzi na siłownię i ma siłę to powinien jakoś się bronić wiem to tylko hipotetyczna sytuacja 

Nie sądzę, że kobieta atakuje kogoś tak sama od siebie, jeśli to robi to ma jakiś powód. Facet nie dostaje fangi od kobiety od tak se.😉

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Leonardo2000 napisał:

Kiedyś w przerwie treningu koleżanka podeszła do jednego z chłopaków i chciała mu przypakować prosty cios z zaskoczenia . Może to była forma podrywu , może żartu , nie wiem. Wiem tylko że trafiła na mojego sparing partnera a ten był nauczony żeby się nie pierniczyć i automatycznie oddał jej cios. Ludzie byli zbulwersowani 'jak on tak mógł , jak on tak mógł ' 😄To ja im mówię tłumaczę : po co pierwsza wyskoczyła do kogoś szybszego o większym zasięgu ramion? Za głupotę się płaci

Jak doszła do siebie to zapytała  'a dlaczego on mi oddał' to jej zgodnie z prawdą odpowiedziałam 'bo nie trzymałaś gardy' 😄

Edytowano przez Korpo Szynszyla
  • Like 1

Napisano (edytowany)

Chyba, że to jakaś narkomanka albo psychopatka to jak najbardziej jej się należy na opamiętanie. Oczywiście tak samo jak silny chłop bije słabego to powinien czuć umiar i z babą też.😉

Edytowano przez Olimpia Leone

1 minutę temu, Leonardo2000 napisał:

Nie zgodzę się z tobą nienawidzę takiego stwierdzenia nie bije bez powodu dla mnie nie ma żadnego usprawiedliwienia by kogoś uderzyć to brzmi mi naciąganie "miałam powód to go uderzyłam " a jak on ma powód to też ma bić ? Powód to jest subiektywne odczucie które nie jest prawdą objawioną i na pewno nie obiektywną

Stop jakielkowiek przemocy  

to niech Pan to powie mojej zonie ? Ja kazdego 30 na watrobe dostaje ..🥺😢🤕

• Haha 1

16 minut temu, Leonardo2000 napisał:

Zabana historia 

Mi ta historia dała uśmiech na twarzy nie wiem czemu ale mnie to rozbawiło 😂 wiem nie powinien się śmiać ale to srro ciekawa i zabawna sytuacja 

Prawdziwa historia i dziwiło mnie ich oburzenie 

Jest równouprawnienie i jeśli ktoś cię zaatakuje to musi się liczyć z tym że będziesz się bronił . A jeśli kobieta (lub drobny facet) jest na tyle głupi/a żeby pierwszy/a atakować rosłego faceta to należy jej się adekwatne wyprowadzenie z błędu. 

• Like 1

7 minut temu, Dzika kotka napisał:

Facetów fajnie się leje ale musi być powód np że jest murzynem

A co on winny?

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Leonardo2000 napisał:

Nie zgodzę się z tobą nienawidzę takiego stwierdzenia nie bije bez powodu dla mnie nie ma żadnego usprawiedliwienia by kogoś uderzyć to brzmi mi naciąganie "miałam powód to go uderzyłam " a jak on ma powód to też ma bić ? Powód to jest subiektywne odczucie które nie jest prawdą objawioną i na pewno nie obiektywną

Stop jakielkowiek przemocy  

No czasami jest tak, że np. jakiś typ wyzywa laskę od najgorszych i wtedy on dostaje z liścia. Może też dostać w twarz za obmacywanie, bo co wtedy trzeba tłumaczyć "stop przemocy" skoro na niego to nie działa?  Kobietę za to wolno dotykać bez jej pozwolenia... Tak?

Jasne, że kobieta nie ma prawa atakować, nikt nie ma prawa, ale chyba może oddać jeśli trzeba?😉

I chodzi o to, że niby facet nie uderzył pierwszy tylko ona, ale ona też nie zrobiła tego ot tak tylko miała dobry powód.😉 

• Thanks 1

9 minut temu, Iskra* napisał:

Kobieta z racji tego że ma mniejszą siłę może dac z liścia, gdy facet nie rozumie "przestan" a niestety czesto faceci tego nie rozumieją bo emocje nimi targają, bo testosteron.. Nic sie facetowi nie stanie. Kobietę w tej samej sytuacji facet z racji siły uderzyć nie  może, w dodatku po co by miał skoro jest dość silny że gdy ona nie zrozumie " przestan", to może jej wykręcić ręce i wyprowadzić albo wręcz wynieść za drzwi.😄

Oj nie usprawiedliwiaj przemocy na facetach, oni też czują ból ...

Napisano (edytowany)
6 godzin temu, Olimpia Leone napisał:

No czasami jest tak, że np. jakiś typ wyzywa laskę od najgorszych i wtedy on dostaje z liścia. Może też dostać w twarz za obmacywanie, bo co wtedy trzeba tłumaczyć "stop przemocy" skoro na niego to nie działa?  Kobietę za to wolno dotykać bez jej pozwolenia... Tak?

Jasne, że kobieta nie ma prawa atakować, nikt nie ma prawa, ale chyba może oddać jeśli trzeba?😉

I chodzi o to, że niby facet nie uderzył pierwszy tylko ona, ale ona też nie zrobiła tego ot tak tylko miała dobry powód.😉 

Naucz się rozróżniać słowa przemoc i samoobrona ja nie mowie tego złośliwie tylko dlatego że się chyba nie zrozumieliśmy PS samoobrona to nie jest przemoc 

Przemoc jest nie tylko fizyczna ale też np psychiczna a obmacywanie to rodzaj molestowania wiec trzeba uznać to za przemoc 

Ale jestem ciekawy czy Pani zdaniem jak by meczyzna był gnebiony psychicznie lub molestowany przez kobietę ma prawo "oddać" ? 

8 godzin temu, Leonardo2000 napisał:

Mhu albo trolujesz i masz bekę  albo tak uważasz na poważnie,  jeśli serio tak sądzisz to mogę Ci tylko współczuć 😥

Mieć otwarty umysł to jest najważniejsze 

No przecież Agatka regularnie prowokuje (co ociera się o trolling), robi to dla beki 😉

Napisano (edytowany)
13 minut temu, Leonardo2000 napisał:

Naucz się rozróżniać słowa przemoc i samoobrona ja nie mowie tego złośliwie tylko dlatego że się chyba nie zrozumieliśmy PS samoobrona to nie jest przemoc 

Przemoc jest nie tylko fizyczna ale też np psychiczna a obmacywanie to rodzaj molestowania wiec trzeba uznać to za przemoc 

Ale jestem ciekawy czy Pani zdaniem jak by meczyzna był gnebiony psychicznie lub molestowany przez kobietę ma prawo "oddać" ? 

Zwyzywany bezpodstawnie i niewinny mężczyzna może spoliczkować taką podłą babę, a dlaczego by nie. Oczywiście mówimy o liściu, a nie ciężkim pobiciu. 

A takie wyzwiska jednorazowe to nie przemoc psychiczna, a prowokacja. Przemoc psychiczna to raczej długotrwałe gnębienie.

W przypadku molestowania hmm, nie sądzę, by jakiś facet odebrał to jako obrazę, tak już macie psychikę skonstruowaną, że to chyba taki komplement. 😉 

Oczywiście jeśli mężczyzna chce być wierny  np. żonie i bardzo obraża go molestowanie to jak najbardziej może to wyrazić policzkiem wymierzonym w kobietę, która traktuje go jak mięso bez uczuć. No, a nawet wtedy, gdy jest singlem. Każdy ma swój honor, każdy na innym poziomie, ale ma.

• Like 1

2 minuty temu, Anty Russia Kajkuś napisał:

Chyba ty

Agatka, gdybym Cię brał na poważnie, to chyba musiałbym Cię zacząć zgłaszać niczym Kotarba Benniego 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się