Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blondino_latino

Jem duże ilości jedzenia

Polecane posty

Mam 15 lat 1,65 47kg

Nie wiem co już robić, nie jem w ogóle słodyczy, ale za to codziennie pochłaniam gigantyczne porcje jedzenia

Przykładowo wczoraj zjadlam odrazu na raz całą paczke makaronu 500g i sos (wsumie wychodzi jakieś 2tys kcal z tego) potem jeszcze zjadłam pol paczki płatek owsianych 250g z bananem ( to już prawie 1tys kcal) Czyli codziennie, dzień w dzień zjadam 3 tys kcal, jak nie więcej. Kiedyś intensywnie biegałam, ale teraz praktycznie nie mam w ogóle ruchu, powinnam tyć, bo to nadwyżka kaloryczna, a waga stoi. Nie panuje nad tym objadaniem sie, bo w ogole nie czuje sytości i jestem głodna. To nie jest normalne, czy moge mieć cukrzyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam umówienie wizyty u lekarza ewentualnie dietetyka. Powodów może być wiele !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekarz i dietetyk wydaje się być dobrym pomysłem. Warto posprawdzać. Zastanów się też nad swoją dietą. Co dokładnie jadasz w tygodniu? Może brakuje Ci jakiś składników odżywczych? Moja bratowa też chucherko zmieniła dietę na taką, której podstawą są warzywa (ale bez żadnych wielkich wykluczeń oprócz słodyczy, czyli mięsko zje 2 x w tygodniu, je normalnie kanapki itp) i przybrała 2 kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×