Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Leonardo2000

Lubicie mężczyzn którzy swoim ubiorem się wyróżniają?

Polecane posty

Nie. Nie lubię dziwaków. Staram się być tolerancyjna, ale ludzie którzy na siłę próbują się wyróżnić działają mi na nerwy. To samo mam z tymi, którzy przesadnie chcą być "trendy" i ślepo podążają za modą. 

O ile rozumiem laski które eksperymentują że swoim wyglądam, tak tacy faceci są dla mnie odpychający, i zaraz myślę że więcej czasu spędza w łazience niz ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własny, to zazwyczaj CH*JOWY. Według mnie, to wystarczy ubierać sie zgodnie z panującymi trendami i ich nie wyprzedzać. Mieć dobre jakościowo ubrania, dobrze dopasowane pod swoje wymiary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie jak ludzie ubierają się tak jak im się podoba,a nie tak jak dyktuje moda czy społeczeństwo wymaga. Podoba mi się na facetach styl rockowy, metalowy, militarny, dobry hipster tez nie jest zły. Lubię facetów w glanach 🙂

Odstraszają mnie wszelkiego rodzaju garnitury i eleganciki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2022 o 21:03, DropKick napisał:

Nie. Nie lubię dziwaków. Staram się być tolerancyjna, ale ludzie którzy na siłę próbują się wyróżnić działają mi na nerwy. To samo mam z tymi, którzy przesadnie chcą być "trendy" i ślepo podążają za modą. 

O ile rozumiem laski które eksperymentują że swoim wyglądam, tak tacy faceci są dla mnie odpychający, i zaraz myślę że więcej czasu spędza w łazience niz ja. 

Czyli nie jesteś tolerancyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, KateZRzeszowa napisał:

Czyli nie jesteś tolerancyjna

Powiem tak : akceptuję. Ale nie musi mi się to podobać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, DropKick napisał:

Powiem tak : akceptuję. Ale nie musi mi się to podobać 

No i ok. Gusta są różne ale niech każdy nosi się jak lubi. Życie jest zbyt krótkie żeby samemu się ograniczac

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksa1141xD
Dnia 2.06.2022 o 12:42, Leonardo2000 napisał:

Podoba sue wam meczyzna który ma własny styl ubierania który rzuca się w oczy ?

Ostatnio widziałam mężczyznę między 20-30 lat, wszystko było ok, letni strój - szerokie spodenki dżinsowe przed kolana i t-shirt, krótka męska fryzura, zarost (chyba nawet kolczyk w uchu). Fajne, sportowe buty i uwaga - różowe podkolanówki wyciągnięte pod same kolana... Gdyby nie te podkolanówki wyglądałby super. Nie wyglądał źle, ale nie dało się oderwać oczu, bo tak zwracał na siebie uwagę. Na jego miejscu czułabym się źle, widać jednak, że jemu to nie przeszkadzało. Mimo wszystko wyglądał dziwnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×