Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Agnieszka1819

test ciazowy strumieniowy-jak wykonac?

Polecane posty

Hej, chce zrobic test ciazowy strumieniowy-pisze,ze 5 sekund mam trzymac pod strumieniem moczu a co jesli nie trafie badz mocz nie bedzie mi lecial 5 sekund?

 

pisze niby,ze mozna do pojemnika ale czytalam opinie,ze tak jednej lasce nie wyszedl a jak zrobila strumieniowo to juz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Agnieszka1819 napisał:

Hej, chce zrobic test ciazowy strumieniowy-pisze,ze 5 sekund mam trzymac pod strumieniem moczu a co jesli nie trafie badz mocz nie bedzie mi lecial 5 sekund?

 

pisze niby,ze mozna do pojemnika ale czytalam opinie,ze tak jednej lasce nie wyszedl a jak zrobila strumieniowo to juz tak.

Dlaczego nie pójdziesz po prostu do lekarza?

Albo idź zrób betę z krwi, tam nie będzie opcji, że coś nie wyszło, bo nie umiesz nasikać na kawałek papierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie umiesz nasikać na test co zrób płytkowy. A nie, lepiej nie rób, bo przerośnie cię pobieranie kropli moczu. Szukaj dalej objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli spróbujesz wykonać test strumieniowy, postąpisz według wskazówek na opakowaniu i będziesz postępować intuicyjnie, rozwieją się wszystkie Twoje wątpliwości i znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. To nic trudnego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Agnieszka1819 napisał:

Hej, chce zrobic test ciazowy strumieniowy-pisze,ze 5 sekund mam trzymac pod strumieniem moczu a co jesli nie trafie badz mocz nie bedzie mi lecial 5 sekund?

 

pisze niby,ze mozna do pojemnika ale czytalam opinie,ze tak jednej lasce nie wyszedl a jak zrobila strumieniowo to juz tak.

Przeciez juz nie raz robilas, wiec wiesz jak to dziala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, DropKick napisał:

Myślę, że jeśli spróbujesz wykonać test strumieniowy, postąpisz według wskazówek na opakowaniu i będziesz postępować intuicyjnie, rozwieją się wszystkie Twoje wątpliwości i znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. To nic trudnego 🙂

i teraz tak mysle,ze ten wczorajszy test moglam zle zrobic.. pisalo 2/3 pasla wlozyc a ja wlosylam na poczatku koncowke a potem wieksza czesc wiec nie wiem czy dobrze zrobione to bylo czy zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, roztargniona09 napisał:

Jak nie umiesz nasikać na test co zrób płytkowy. A nie, lepiej nie rób, bo przerośnie cię pobieranie kropli moczu. Szukaj dalej objawów.

nie szukam na silw objawow. nie mialam miesiaczki w maju i dalej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Agnieszka1819 napisał:

i teraz tak mysle,ze ten wczorajszy test moglam zle zrobic.. pisalo 2/3 pasla wlozyc a ja wlosylam na poczatku koncowke a potem wieksza czesc wiec nie wiem czy dobrze zrobione to bylo czy zle

Jeśli poważnie masz kłopoty, Może spróbuj płytkowy? 

Albo od razu udaj się do laboratorium na badanie beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Agnieszka1819 napisał:

i teraz tak mysle,ze ten wczorajszy test moglam zle zrobic.. pisalo 2/3 pasla wlozyc a ja wlosylam na poczatku koncowke a potem wieksza czesc wiec nie wiem czy dobrze zrobione to bylo czy zle

Jezu ja wiedziałam, że Ty znajdziesz w tym jakiś problem.

Dlaczego nie pójdziesz po prostu do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musi byc panna od seksu w spodniach. Wkoncu zaczeli sie zabezpieczac, ale ona teraz co miesiac bedzie zakladac tematy o seojwj urojonej ciazy. Przykre.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Agnieszka1819 napisał:

zauwazulam w sluzie lekkie nitki krwi to fhyba pewne juz ze ciaza

Gdzie wyczytałaś, że nitki krwi to ciąża?

Dlaczego jeszcze nie poszłaś do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak można źle wykonać test ciążowy. Starając się o maleństwo przerobiłam różne testy i najbardziej pasują mi te strumieniowe. Są bardzo łatwe w użyciu, można je też wykonać z kubeczka i nie można ich zalac bo mają wyznaczoną część gdzie zamoczyć końcówkę. Poza tym są one plastikowe więc jak można je zalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×