Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zgnilafuj

Toksyczna relacja , chorobliwa zazdrosc

Polecane posty

Witam , nie wiem czy ktoś z tego korzysta jeszcze . Nawet nie czytałam nic tutaj na tym forum . Od jakiegoś czasu wchodzę na podobne i tylko czytam , nie wiem czy ktokolwiek na to spojrzy, ale nic mi nie zaszkodzi napisać .. potrzebuje pomocy, tkwię w toksycznym związku , dobrze o tym wiem i już teraz myślę że jestem gotowa to przerwać. Strach mi kazał napisać gdzieś na forum dla kobiet , boję się że jeśli zostawię to za sobą i zacznę walczyć o przyszłość .. boję się że jeśli były partner zwiąże się z kimś innym to mimo tego że sama na to czekam aby zacząć nowe normalne życie, boję się że to mnie jednak dobije emocjonalnie . A mamy wspólną córkę , wiem co to jest depresja z doświadczenia . Boję się że wróci to uczucie kiedy naprawdę nie chce się żyć i nic nawet dzieci tego nie zmieniają zawsze powtarzam sobie że mam dzieci wspaniałe które mnie potrzebują , ale myślę potem że nic im dobrego nie mogę dać skoro jestem z nimi sama . Jak mam przestać się bać i myśleć czy nie przyjdzie po córkę z jakąś kobieta .. proszę pomóżcie mi , krytykujecie .. mówcie wprost bo to może postawi mnie na nogi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Zgnilafuj napisał:

Boję się że wróci to uczucie kiedy naprawdę nie chce się żyć i nic nawet dzieci tego nie zmieniają zawsze powtarzam sobie że mam dzieci wspaniałe które mnie potrzebują , ale myślę potem że nic im dobrego nie mogę dać skoro jestem z nimi sama .

 

8 godzin temu, Zgnilafuj napisał:

tkwię w toksycznym związku

Czyli trwanie w toksycznym związku jest wg ciebie lepsze dla dzieci (rozumiem że dzieci masz z różnymi partnerami) niż tworzenie rodziny z dziećmi bez toksycznego faceta?

 

8 godzin temu, Zgnilafuj napisał:

boję się że jeśli były partner zwiąże się z kimś innym

Naprawdę,  skup się na sobie i dzieciach a nie na tym co będzie robił facet przez którego cierpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Zgnilafuj napisał:

Witam , nie wiem czy ktoś z tego korzysta jeszcze . Nawet nie czytałam nic tutaj na tym forum . Od jakiegoś czasu wchodzę na podobne i tylko czytam , nie wiem czy ktokolwiek na to spojrzy, ale nic mi nie zaszkodzi napisać .. potrzebuje pomocy, tkwię w toksycznym związku , dobrze o tym wiem i już teraz myślę że jestem gotowa to przerwać. Strach mi kazał napisać gdzieś na forum dla kobiet , boję się że jeśli zostawię to za sobą i zacznę walczyć o przyszłość .. boję się że jeśli były partner zwiąże się z kimś innym to mimo tego że sama na to czekam aby zacząć nowe normalne życie, boję się że to mnie jednak dobije emocjonalnie . A mamy wspólną córkę , wiem co to jest depresja z doświadczenia . Boję się że wróci to uczucie kiedy naprawdę nie chce się żyć i nic nawet dzieci tego nie zmieniają zawsze powtarzam sobie że mam dzieci wspaniałe które mnie potrzebują , ale myślę potem że nic im dobrego nie mogę dać skoro jestem z nimi sama . Jak mam przestać się bać i myśleć czy nie przyjdzie po córkę z jakąś kobieta .. proszę pomóżcie mi , krytykujecie .. mówcie wprost bo to może postawi mnie na nogi ..

Psycholog ci jest potrzebny, a nie nowy facet. Jestes po prostu osoba zaborcza, ktora sama nie wezmie, a drugiemu nie da 😉 

Niech sobie i znajdzie inna kobieta, ona bedzie tak samo toksyczna jak ty. Czyli nie ma czego zazdroscic. Osoby zdrowe nie wiaza sie z toksykami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×