Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika98

Ktoś z waszych znajomych został influ?

Polecane posty

Macie kogoś takiego, kto kiedyś był zwykłym ziomkiem a potem został insta celebrytą? Nie musicie mówić konkretnie o kogo chodzi ale interesuje mnie, jakie różnice widzicie w ich zachowaniu albo rozbieżności pomiędzy tym jak wiecie że mieli w życiu a jaki obraz kreują? 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kika98 napisał:

Macie kogoś takiego, kto kiedyś był zwykłym ziomkiem a potem został insta celebrytą? Nie musicie mówić konkretnie o kogo chodzi ale interesuje mnie, jakie różnice widzicie w ich zachowaniu albo rozbieżności pomiędzy tym jak wiecie że mieli w życiu a jaki obraz kreują? 😜

U mnie  2 koleżanki próbują  się wybić (druga była nawet związana z dość znanym influ). Pierwsza robi rzeczy bardziej alternatywne, typu ciucholandy, przerabianie ubrań itd. - zmian w charakterze nie odnotowałam. Druga natomiast to taka typowa sztuczna laska z powiększonymi ustami, zrobionym biustem - ją znam ze studiów i nigdy specjalnie nauką zainteresowana nie była, raczej taki typ, który tylko szuka ustawionego faceta - też raczej bez zmian w charakterze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dwie próbowały. Jedna teraz próbuje się wybić na byciu insta mama, teksty jak z tysiąca innych takich kont, trochę żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie koleżanka, bo nie znałyśmy się na stopie prywatnej, tylko spotkałyśmy się w pracy. Wtedy prowadziła małą firemkę, teraz to bardzo znana influ, z dużym biznesem. 

Kiedyś spokojna, cicha, kulturalna, taka szara myszka bym powiedziała. Teraz... totalne przeciwieństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w sumie aż 4 takie znajome. Jedna ponad 100 tys follow, druga ponad 30, trzecia ponad 20, czwarta ponad 10. Co je łączy?Wszystkie zawsze były pewne siebie i przebojowe. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

Mam jedna. Zawsze byla attention seeker, na instagramie znalazla tego ujscie. Klamie nt.stanu cywilnego, bo buduje na tym marke. 

Czyżby to ta co tańczy? Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sasiadka_zenobia napisał:

Tanczy w sensie wygina sie na palcach w rajtuzkach i body? Jesli o tej myslisz, to tak. 

Ejjjj dajcie jeszcze jakieś podpowiedzi o kogo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sasiadka_zenobia napisał:

Tanczy w sensie wygina sie na palcach w rajtuzkach i body? Jesli o tej myslisz, to tak. 

Haha tak myślałam. Na kafe już chodziły plotki, że zamężna od dawna, a cały kontent oparty na bece z tego, że jest singielka z wiecznymi porażkami w życiu osobistym xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja "znam"  jedną taką z At ( korzystałam z jej usług jak pracowała jako kosmetyczka)  , która najpierw stalkowala później odbiła starego gościa matce znanej influ... Odkąd się rozstali i kaska się skończyła sprzedaje ...enki i zabawki na grupach polskich w at 😂😂😂😂🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, szara myszka ze szkoły średniej. Dziś ma 45 tys.. Nie lubiłam jej, ale teraz obserwuję, bo się wybiła i przeszła jakąś przemianę. 😂 

I poznałam kiedyś jedną dziewczynę w pociągu, kilka lat temu. Potem zobaczyłam, że ma bloga i byłam zaskoczona, że się tym nie chwaliła.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie mega bawi ze laska która znam (jakieś 30k obserwujących i praca w showbizie) na IG kreuje wizje swojego idealnego związku gdzie na żywo tam jest mega toksyna i ciagle jakieś awantury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, znam jedną z mojej wsi. In blue jeans. Nie mówi dzień  dobry sąsiadom 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam takiego łysego blogera co jeździ po Ameryce, od zawsze był cebulakiem, teraz teraz jest jeszcze bardziej zarozumiały. Typ „po trupach do celu”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, jedna.po pedagogice próbuje uczyć psychologii na YT. Nie ma nawet 100 subskrybentów. Teraz chyba dużo łatwiej wybić się z takimi pierdołami na tiktoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, kilka z nich to moje blizsze lub dalsze znajome z osiedla, szkoły itd, podobny wiek. Niektore obserwowalam zanim powstał instagram i nie dało się jeszcze na tym zarobić. Teraz widzę, że mimo iż są to osoby z różnych środowisk, branż i terytoriów (część została w Trójmieście skąd pochodzi, część influenceruje tam gdzie mieszka na codzień, a jeszcze inni znajomi siedzą np w Londynie i reklamują to samo.) Masz to kupić z ich kodem znizkowym. Takie dla przykładu świece. Każda zachwala, chociaz znam osobiście: jedna to alergiczka i nigdy takich swiec nie kupi. Dla drugiej to za drogo i sama tez nie kupi, chyba ze dostanie za darmo to powie ze uwielbia. Trzecia z reklam żyje i nawet test podpasek zrobi na żywo, wiec chętnie zareklamuje. przecież jestem znanym influ. Kup z MOIM kodem, ja zarobie a  ty masz zniżkę. Nieważne czy jestem psycho influ, czy od zdrowego zywienia czy parenting czy Travel influ czy ktokolwiek jeszcze. Kup u mnie. Tyle w temacie moich znajomych influ. Tfu, tfu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instagram, Youtube itd to są już od dawna tylko i wyłącznie platformy do zarabiania $$$. Nikt już nie wrzuca foto czy filmu z tym że gotuje/podróżuje/jest gdziekolwiek na świecie/robi cokolwiek bez oznaczenia po co, dlaczego i bez zasięgow. Każdy myśli że ciężko tyra edytując jedno foto cały dzień, ale z czegoś trzeba żyć. Smutne, tym bardziej dla ludzi którzy naprawdę mają ciekawy kontent w SM, ale nigdy nie przebiją się przez blok reklamowy tego samego szajsu.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja dawna przyjaciółka ze szkoły, zaczynała od YouTube ale teraz ma prawie milion na ig nie mamy kontaktu ale jest irytująca nie obserwuje, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.06.2022 o 14:43, Niemamweny napisał:

Haha tak myślałam. Na kafe już chodziły plotki, że zamężna od dawna, a cały kontent oparty na bece z tego, że jest singielka z wiecznymi porażkami w życiu osobistym xd 

A jak się nazywa wątek o niej? Jakoś mi się nie rzucił w oczy chyba że już go nie ma xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, solejukowa napisał:

Tak, chodziłam do jednej szkoły z Veronicą Bielik 😉 

kto to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, majka1995 napisał:

kto to ?

Ciężko powiedzieć, była zwykłą dziewczyną, wyszła za mąż bardzo młodo, on dał jej kasę na operacje biustu, zaczęła pokazywać ciało na Instagramie. Obecnie obserwuje ją 3,4 miliona osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hauayudoin napisał:

O Lol, nigdy bym nie pomyślała, po tym co prostuje, ze ma męża. Kreuje się na taka forver alone gurl next door, co to nie ma szczęścia do facetów, bo trafia na nieodpowiednich, a wszyscy crushe są zajęci. Poza tym to atencjuszka straszna, widać ze udaje singielke dla zasięgów od śliniacych się na jej cycki januszy lub stulej.arzy. Co ma w głowie jej chłop, ze na to sobie pozwala xd 

 

 

O kurde, ja pamiętam jeszcze za czasów pierwszego małżeństwa, byly chyba nawet foty ze ślubu i typ w mundurze, a potem co się stało, że jednak nie pyklo, to już nie wiem xd ale chyba jakaś slaba historia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obserwowałam jej kilka lat i jestem w szoku, że teraz udaje, że jest singielką. Pamiętam czasy pierwszego męża i jak związała się z drugim. Tego drugiego już nie pokazywała aż tyle, ale z tego co pamiętam to było wiadomo, że jest. Mogłam coś pomieszać, bo to było dawno. Ona chyba po drugim ślubie przez jakiś czas używała podwójnego nazwiska, nie? Bo przy pierwszym nazwisko zmieniła na jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, nozkahop napisał:

I jaka była?

Na pozór skromna, należała do zielonoświątkowców, wiec była „niedostępna”, jeździła na obozy religijne. Nie imprezowala, jak inni z ludźmi ze szkoły. Mój kolega, który chciał z nią być jeździł za nią, a ona mu wmawiała, ze jest taka wierząca itd. Jak skończyła liceum, to od razu wzięła ślub cywilny ze starszych kolesiem. Przychodził po nią jeszcze w ostatniej klasie i czekał na nią w szkole. Była jakaś awantura o to małżeństwo, bo jej (liczne) rodzeństwo, mama i nawet ojciec zmienili nazwisko na panieńskie matki. Podobno dziadkowie nie akceptowali tego małżeństwa. Veronica nigdy nie przejęła nazwiska męża. To było dziwne, bo wzięła ślub, zmieniła nazwisko, a było oni inne niż męża. Na początku nikt nie wiedział o co chodzi 😉

Wiec od świętej, niedostępnej do laski, która sprzedawała swoje se k s i fotki na platformie podobnej do onl y fa n.s. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hauayudoin napisał:

Widzisz ja obserwuje ze 4 miesiące i nie wpadłam na to, ze z kimś jest. Singielka udająca taka „niedostępna” i fakt widać ze lubi chłopami się otaczać i zabajerowac. 

 

57 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

Tez nie wiem skad u niej taki przewrot, bo jeszcze sama pisala na sm o drugim slubie, a teraz nagle tematu nie ma. 

No właśnie ona się jakoś nigdy z prywatą nie kryła i na jej blogu były zdjęcia z pierwszego ślubu, potem gadanie o rozwodzie i jakieś ckliwe historyjki przy drugim ślubie. Bez problemu można było nawet dane obu typów. Teraz jak popatrzyłam to widzę, że dużo z tego już posuwała, ale niezbyt umiejętnie, bo jakieś ślady są.

I nie wiem, czy ona myśli, że ludzie, którzy ją dłużej obserwują, mają sklerozę, czy po prostu na obecnych treściach odnotowała taki przypływ obserwatorów, że jej wszystko jedno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam jedną,nie jest jakaś bardzo popularna,raczej mniejsze konto.Ale robi wszystko by dobić do wymarzonej liczby obserwatorów.Generalnie wchodzi w tyłek większym kontom,wysyła im swoje produkty itp a generalnie ich obgaduje 🙂 Nie utrzymuje już kontaktu bo straciła kontakt z rzeczywistością,zaczęła się wywyższać i być chamska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jesuuu tak! Wyobraźcie sobie mieć na jednym roku na studiach (w grupie zajęciowej i na lektoratach):

- Gosie szwagierkę mamy ginekolog (bardzo fajna dziewczyna)

- Karoline stylizacje (była taka off! Kolczyki, dredy, te sprawy, nie odzywała się do nikogo)

- Szymona Czerwinskiego z masterchef (bardzo fajny, wygląda na to jakby w ogóle się nie zmienił)

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalam jedna fit instagramerke ktora robi piramidki (kto obserwuje to skuma) i przysiegam, ze laska wyglada jakby robila duzo rzeczy pod insta, ale ona DOKLADNIE jest taka na zywo. Zawsze byla taka pozytywna krejzolka, ze tak to okresle 

Edytowano przez Duzowiem
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam "kolezanke" która została influ, kradnie zdjęcia z pinteresta, na zdjęciach z zagranicznych wojaży nigdy jej nie ma, a followersów sobie kupiła 🤣 - noale jakieś współprace tam ma

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×