Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zynd4

Jak poznać czy dziewczynie zależy na mnie czy na mojej kasie ?

Polecane posty

3 godziny temu, Damian55 napisał:

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, rozstań się, bo będziesz je miał zawsze. Wg mnie poważnie (o wiele za bardzo) traktujesz własną kasę. W tej sytuacji (jak sam napisałeś, podejrzliwie) w każdym związku będziesz śmiał podobne podejrzenia. Po jakimś czasie dziewczyna, kiedy się zorientuje, sama od ciebie odejdzie, bo związek z tobą będzie udręką. 

Nie no gdybym się teraz rozstał po tym jak się ze sobą kochaliśmy to by pomyślała tylko że sam chciałem się nią zabawić. Po za tym wątpliwości ludzka rzecz. Czy poważnie traktuje kasę ? Może i trochę tak jest, ale czy to dziwne ?

9 minut temu, zynd4 napisał:

No może fakt że takich przypadków nie brakuje. 

Pierścionka zaręczynowego jeszcze nie kupujesz, prawda? 

Ja pierdziele w tych czasach to ludzie nie mają za grosz przyzwoitości  , najpierw ściągasz gacie później dopiero się zastanawiasz czy czegoś chcesz, zaczynasz od doopy strony i się dziwisz że efekty marne

13 minut temu, zynd4 napisał:

Nie no gdybym się teraz rozstał po tym jak się ze sobą kochaliśmy to by pomyślała tylko że sam chciałem się nią zabawić. Po za tym wątpliwości ludzka rzecz. Czy poważnie traktuje kasę ? Może i trochę tak jest, ale czy to dziwne ?

Jakie ty masz rozkminy, z tej opowieści to oboje siebie warci 

9 minut temu, marawstala napisał:

Pierścionka zaręczynowego jeszcze nie kupujesz, prawda? 

No jeszcze nie, ale zanim kupię to chce to już wiedzieć na 100%

3 minuty temu, Drpaolita napisał:

Ja pierdziele w tych czasach to ludzie nie mają za grosz przyzwoitości  , najpierw ściągasz gacie później dopiero się zastanawiasz czy czegoś chcesz, zaczynasz od doopy strony i się dziwisz że efekty marne

No nie do końca tak było bo jednak się trochę znamy. 

2 minuty temu, zynd4 napisał:

No jeszcze nie, ale zanim kupię to chce to już wiedzieć na 100%

I tylko to czy nie oskubie najbardziej Cię interesuję : ) mysle, że oprócz tego możesz też sobie przemyśleć parę innych spraw... 

Uważam, że takie watpliwości będziesz mieć zawsze. Czy z tą dziewczyną czy z inna. Czy ta dziewczyna dała ci jakiś powód byś tak o niej myślała autorze? Naciąga Cię na kasę, prezenty, jakieś drogie wyjścia, restauracje  itp?

Albo autorze problem lezy  w Tobie. Bo zbyt poważnie przejmujesz sie pieniędzmi, a może jesteś sknerą, nie wiem nie znam Cie. Jeśli by tak było to lepiej być samemu  i nie myśleć o zakładaniu rodziny.

15 minut temu, marawstala napisał:

I tylko to czy nie oskubie najbardziej Cię interesuję : ) mysle, że oprócz tego możesz też sobie przemyśleć parę innych spraw... 

Co mam np przemyśleć ?

9 minut temu, Gość888 napisał:

Uważam, że takie watpliwości będziesz mieć zawsze. Czy z tą dziewczyną czy z inna. Czy ta dziewczyna dała ci jakiś powód byś tak o niej myślała autorze? Naciąga Cię na kasę, prezenty, jakieś drogie wyjścia, restauracje  itp?

Nie, nie naciąga, a przynajmniej nie zauważyłem tego. Raczej jest zawstydzona tym że kupię jej coś lepszego jakby tego nie chciała, no cóż ale może to taka gra ?

5 minut temu, Gość888 napisał:

Albo autorze problem lezy  w Tobie. Bo zbyt poważnie przejmujesz sie pieniędzmi, a może jesteś sknerą, nie wiem nie znam Cie. Jeśli by tak było to lepiej być samemu  i nie myśleć o zakładaniu rodziny.

Myślę że tego typu problemy są zawsze kiedy dziewczyna zarabia mało i jest raczej biedna a facet dużo, a na dodatek to raczej dziewczyna wszystko inicjuje zarówno znajomość jak i seks.

41 minut temu, zynd4 napisał:

Pytanie też od kiedy to dziewczyny pierwsze wychodzą z inicjatywą ?

Mało mądre dziewczyny wychodzą pierwsze z inicjatywą, bo od kiedy zwierzę poluje na myśliwego. Myśliwy musi zobaczyć, że zwierzątko puszka do niego oko i ucieka w tempie być może umożliwiającym go schwytanie.

• Haha 1

10 minut temu, Robiejaklubie napisał:

Mało mądre dziewczyny wychodzą pierwsze z inicjatywą, bo od kiedy zwierzę poluje na myśliwego. Myśliwy musi zobaczyć, że zwierzątko puszka do niego oko i ucieka w tempie być może umożliwiającym go schwytanie.

No właśnie od kiedy zwierzę poluje na myśliwego ?

4 minuty temu, zynd4 napisał:

Co mam np przemyśleć ?

... na początek (oki nie wybiegając zbytnio) widzę, że masz jakiś problem ze swoją biernością a jej inicjatywą... tak jakby to nie było zależne od Was... od Ciebie...

bierność (może ona trochę niepokoi?) 

19 minut temu, Robiejaklubie napisał:

Ten myśliwy sam z siebie chyba mało ruchliwy... biernie czeka, zwierzątko samo do niego przychodzi a ten jeszcze ma o to pretensje : ) wiem o co Wam chodzi... ale z drugiej strony do kogo może mieć pretensje jak nie do siebie...

• Haha 1

10 minut temu, marawstala napisał:

... na początek (oki nie wybiegając zbytnio) widzę, że masz jakiś problem ze swoją biernością a jej inicjatywą... tak jakby to nie było zależne od Was... od Ciebie...

bierność (może ona trochę niepokoi?) 

Czy mam problem ? Pytanie brzmi czy powinienem mieć jakiś problem czy jednak to co się wydarzyło to może było w 100% naturalne ?

5 minut temu, marawstala napisał:

Ten myśliwy sam z siebie chyba mało ruchliwy... biernie czeka, zwierzątko samo do niego przychodzi a ten jeszcze ma o to pretensje : ) wiem o co Wam chodzi... ale z drugiej strony do kogo może mieć pretensje jak nie do siebie...

No cóż z natury jestem introwertykiem i osobiście nie należę do najbardziej wylewnych osób świata.

Przed chwilą, zynd4 napisał:

Czy mam problem ? Pytanie brzmi czy powinienem mieć jakiś problem czy jednak to co się wydarzyło to może było w 100% naturalne ?

Ukrytej kamery nie było... jeśli się zastanawiasz to chyba problem jakiś Cię nurtuje, a czym jest podszyty to już sam powinieneś wiedzieć...

Napisano (edytowany)
5 minut temu, zynd4 napisał:

No cóż z natury jestem introwertykiem i osobiście nie należę do najbardziej wylewnych osób świata.

: ) drobna uwaga, jakby nie jej inicjatywa to pewnie byś jej nie 'poderwał'... 

Edytowano przez marawstala

1 godzinę temu, zynd4 napisał:

Wychodzi na to, że dałeś się poderwać, dałeś "zaciągnąć" do łóżka, nie mając na to większej ochoty, tak? I uważasz, że jedyne, co w Tobie jest atrakcyjne to kasa?

To nie wróży to dobrze temu związkowi.  Ty się chłopaku musisz prawdziwie zakochać! No i uwierzyć, że to Ty sam możesz być dla kogoś najważniejszy, a nie Twój portfel.

Wtedy nie będziesz miał wątpliwości.

A to Ty zawsze płacisz jak gdzieś wychodzicie? Czy czasami płacisz, a czasami ona lub dzielicie się rachunkiem na pół? Jeśli zawsze to Ty stawiasz, to powinieneś raz przy okazji zaproponować byście podzielili się rachunkiem na pół i zobaczyć jak zareaguje. Plus nie obdarowywać prezentami bez okazji, jeśli tak robisz. Jeśli zależy jej na kasie tylko i wyłącznie to jej zainteresowanie będzie już nikłe i będziesz wiedział 🙂

22 minuty temu, marawstala napisał:

: ) drobna uwaga, jakby nie jej inicjatywa to pewnie byś jej nie 'poderwał'... 

No pewnie tak jak wielu zresztą dziewczyn które w pewien sposób mi się podobały. 

11 godzin temu, zynd4 napisał:

Witam

Od dłuższego czasu mam pewien problem, mianowicie jestem sobie z dziewczyną z którą mam dosyć dobre relacje powiedzmy na tę chwilę przyjacielskie. Niestety jest jedna rzecz której się obawiam czyli to czy ta relacja z jej strony jest aby na pewno szczerą czy może przypadkiem lubi mnie, bo dobrze zarabiam. Dziewczyna mi się oczywiście podoba, ale niestety problem leży w pieniądzach. Ona jest normalna zwykła pracująca dziewczyna za powiedzmy 2,5tys zł na rękę ja natomiast zarabiam zdecydowanie więcej zwłaszcza że po za pracą mam inne dochodowe zajęcia. I mam teraz pytanie czy związek dwóch osób gdzie jest duża przepaść w zarobkach ma w ogóle sens i może się udać ? Trochę niestety pojawiają się obawy że dziewczyna nic do mnie szczególnego nie czuje a tylko chce polepszyć swój byt. Od dłuższego czasu niestety mam takie dylematy, zwłaszcza że 2 dni temu się ze sobą kochaliśmy, co oznacza że można spokojnie uznać że nasz  związek  wkroczył  na wyższy etap, no ale z drugiej strony seks był bardziej z jej inicjatywy aniżeli mojej. Znowu niestety daje to dwa dylematy czy dziewczyna chciała seksu bo mnie kocha czy może zainicjowała bo chciała żebym o tym związku poważniej myslal ? O co powinienem dziewczynę teraz zapytać żeby uzyskać szczera od niej odpowiedz ?

po co jej paplasz ile zarabiasz? To nie jest informacja którą powinneś ujawniać

• Like 1

12 minut temu, Judyta_20 napisał:

Wychodzi na to, że dałeś się poderwać, dałeś "zaciągnąć" do łóżka, nie mając na to większej ochoty, tak? I uważasz, że jedyne, co w Tobie jest atrakcyjne to kasa?

To nie wróży to dobrze temu związkowi.  Ty się chłopaku musisz prawdziwie zakochać! No i uwierzyć, że to Ty sam możesz być dla kogoś najważniejszy, a nie Twój portfel.

Wtedy nie będziesz miał wątpliwości.

W zasadzie ochotę miałem bo bądź co bądź nawet mi się podobało a dziewczyna zła nie jest. Tylko po prostu mnie zastanawia czy ona to robi wszystko dlatego że mam kasę czy z miłości.

Ja tam szczęścia w tych sprawach nie mam. 

Przed chwilą, 100 banów napisał:

po co jej paplasz ile zarabiasz? To nie jest informacja którą powinneś ujawniać

No takie rzeczy ciężko ukryć zwłaszcza jak wie dziewczyna że nie zajmuje niskiego stanowiska. 

Przed chwilą, zynd4 napisał:

W zasadzie ochotę miałem bo bądź co bądź nawet mi się podobało a dziewczyna zła nie jest. Tylko po prostu mnie zastanawia czy ona to robi wszystko dlatego że mam kasę czy z miłości.

Ja tam szczęścia w tych sprawach nie mam. 

"w zasadzie", "bądź co bądź", "nawet się podobało"... 🙄

No optymizmem to nie powiało...

• Like 1

Napisano (edytowany)

Może... póki co po prostu jej się podobasz, ni mniej ni więcej, a jak długo będziecie razem to czas pokaże. 

Edytowano przez marawstala

1 minutę temu, Judyta_20 napisał:

"w zasadzie", "bądź co bądź", "nawet się podobało"... 🙄

No optymizmem to nie powiało...

No dobra mogę nawet napisać że podobało się bardzo. Czy to wiele zmienia ? Nawet jak się np podobało to nie wiem czy np nie za wcześnie poszedłem z nią do łóżka kiedy jeszcze mam aż tyle wątpliwości.

1 minutę temu, marinero0 napisał:

Mam wrazenie ze to dla ciebie jednak frazes.Powinienes zmienic spojrzenie bo nie znajdziesz kobiety-partnerki na zycie. Dla kobiety status materialny faceta jest  tak samo wazny jak jego uroda  a moze nawet wiecej.Ona chce spokojnuie spac i nie martwic sie czy zapewnisz rodzinie znosny byt!Pracowaly na to bez mala 3 milony lat ewolucji i ty tego nie zmienisz.ZAloz wiec ze jestes tak atrakcyjny dla niej jak twopje konto banowe.Ona nie musi z niego wyszarpywac  ale wystraczy jej ze ma swiadomosc ze tam sa jakeis pieniadze :)a yu jestes atrakcyjniejszy im konto jest wyzsze  Tak byko, jest i bedzie ! Daltego uwazamz e nie rob sobie i tej dziewczynie krzywdy i rozejdzcie sie ! 

Milosc,ta prawdziwa zwykle pojawia sie u kobiety po jakims czasie o ile facet jej nie zniecheci czyms wyjatkowo odrazajacym 

A u faceta love pojawia się odrazu? : ) to prawdziwe (nie mylić z chemią)

2 minuty temu, zynd4 napisał:

No dobra mogę nawet napisać że podobało się bardzo. Czy to wiele zmienia ? Nawet jak się np podobało to nie wiem czy np nie za wcześnie poszedłem z nią do łóżka kiedy jeszcze mam aż tyle wątpliwości.

To może inaczej: chciałbyś z nią być, budować związek? Widzisz ją (na tę chwilę), jako swoją dziewczynę?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się