Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
fobik (a)społeczny

Czy ktoś z was miał kiedyś tak piękny sen jak ja dzisiaj?

Polecane posty

1 minutę temu, Doktor Siurante napisał:

Tylko Ci kolarza brak do tego roweru bez baterii, bo sam jesteś za cienki bolek 😉

Ogólnie lubię wysiłek  nie wagi ciężkiej ,  ale długodystansowiec mam w tym wprawę i trening.

Spotykam się z byczkami z młodymi ci są słabi,  na drugi dzień nie wstali.

Ostatnio ścigałem z instruktorem fitness, nie wiedziałem dopiero jak wszedł do pracy, ale dawał równo. Jego praca.

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Bluemen napisał:

Spotykam się z byczkami z młodymi ci są słabi,  na drugi dzień nie wstali.

Ale już Ci mówiłem że homoseksualizm to żaden wstyd. Ja tam wolę dziewczyny, ale co kto lubi 😉 

2 godziny temu, Bluemen napisał:

Ostatnio ścigałem z instruktorem fitness, nie wiedziałem dopiero jak wszedł do pracy, ale dawał równo. Jego praca.

Napisz w ogóle że jak biegałeś ostatnio to nieopodal biegł gepard 120 km/h, a Ty jak go zobaczyłeś, to nie dość że go dogoniłeś, to jeszcze palec mu w du.pę wsadzić zdążyłeś 😄 

Edytowano przez Doktor Siurante

6 minut temu, Doktor Siurante napisał:

Ale już Ci mówiłem że homoseksualizm to żaden wstyd. Ja tam wolę dziewczyny, ale co kto lubi 😉 

Napisz w ogóle że jak biegałeś ostatnio to nieopodal biegł gepard 120 km/h, a Ty jak go zobaczyłeś, to nie dość że go dogoniłeś, to jeszcze palec mu w du.pę wsadzić zdążyłeś 😄 

Masz fantazję nie wyprowadzam z błędu.

Przed chwilą, Bluemen napisał:

Masz fantazję nie wyprowadzam z błędu.

To Ty masz fantazję. Jeździsz na motorowerze dla emerytów, dzięki silnikowi elektrycznemu przeganiasz prawdziwych kolarzy i jeszcze się tym chwalisz jakby było czym, a teraz już fantazjujesz o sparingach z „młodymi byczkami”. Popiszemy jeszcze chwilę a napiszesz że pierdnięciem zestrzeliwujesz jumbo-jety z nieba 😄 

Opanuj się człowieku albo weź te leki, bo Twoja mitomania zdaje się weszła w ostrą fazę 😄 

Motorower chyba masz tak uparłeś.  Poczciwą ramę 25.4mm

Dodał przerzutkami 3x10 widziałeś taki motorower?  sztywnym widelcem.

Nowe rowery rozdupczył jedną godzinę. Nie ma jak porządna rama porządne części. Schodach zjeżdżałem latałem wytrzymał.

Przejechałem 100.000 przez  2 lata, nadal ten rower jest sprawniejszy niż na początku. Kupisz powodzenia abyś tyle przejechał, prędzej będzie nadawał na złom.

3 godziny temu, Bluemen napisał:

Dodał przerzutkami 3x10 widziałeś taki motorower?  sztywnym widelcem.

Tak głąbie, bo KAŻDY rower z silnikiem to motorower, dociera? Może mieć i przerzutki 2x12 to w dalszym ciągu motorower 

3 godziny temu, Bluemen napisał:

Przejechałem 100.000 przez  2 lata, nadal ten rower jest sprawniejszy niż na początku. Kupisz powodzenia abyś tyle przejechał, prędzej będzie nadawał na złom.

Człowieku, ale ja sam złożyłem dwie kolarki więc znam się na tym. Jedną na budżetowej ramie Accent Apex, a drugą na stalowej lata 80/90 (marki nie pomnę, bo kupiłem już przemalowaną, to albo stary Giant, albo jakiś Włoch). I też bez problemu się da wykręcić duże przebiegi. Ale w twoje 100.000 w dwa lata to szczerze wątpię, bo byś musiał codziennie przejeżdżać 136 kilometrów tym rowerem 😄 

Jak chcesz mitomanić to się najpierw chłopcze naucz liczyć porządnie 😄 😄 😄 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się