Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

37 minut temu, bellobanana napisał:

tez mieszkalam za gesnixa i nie widzialam nigdy zeby ktos sie kisil w kawalerce

to nie jest normalne

jak sie mieszka w dwie osoby to tez trzeba miec dla siebie trochę przestrzeni

w zwiazku to noemalne ze czasem musicie odpoczac od 2 osoby

Zwłaszcza, że w niektórych miastach wynajem kawalerki to 3000 zł, jeżeli nie chce się mieć wystroju późny Gomułka wczesny Gierek. Nawet przy obecnych stopach procentowych te straszne kredyty, a dokładniej ich raty, są niższe.

I po kilku latach wynajmu nie wyobrażam sobie nie móc nigdy decydować o meblach, kolorze ścian czy innych rzeczach w mieszkaniu.

10 minut temu, jgfgh198 napisał:

Zwłaszcza, że w niektórych miastach wynajem kawalerki to 3000 zł, jeżeli nie chce się mieć wystroju późny Gomułka wczesny Gierek. Nawet przy obecnych stopach procentowych te straszne kredyty, a dokładniej ich raty, są niższe.

I po kilku latach wynajmu nie wyobrażam sobie nie móc nigdy decydować o meblach, kolorze ścian czy innych rzeczach w mieszkaniu.

3 tysiące? To chyba za jakaś super prestiżowa lokalizacje w Wawie ale normalna kawalerkę da się wynająć za ok 2k w stolicy wiec nie przesadzajmy. 

Nie ma niczego złego w małym mieszkaniu ale jeśli jedna osoba pracuje zdalnie a druga nie pracuje w ogóle XD to trochę mało higieniczne dla psychiki. I tez znam ludzi którzy mówili ze kawalerka spoko ale nagle po przeprowadzce do 2 pokoi twierdzą, ze nie wiedza jak oni mogli tak żyć wcześniej. Oczywiście są kawalerki 18metrow i takie po 30 z wydzielona strefa spania. Ja mam oddzielny pokój do pracy, kończę, zamykam i to mi pomaga oddzielić życie prywatne od zawodowego. I tez mi spoko na tych 50 metrach ale od ręki zamieniłabym na 80 gdyby tylko było mnie stać. 

10 minut temu, Chersi napisał:

3 tysiące? To chyba za jakaś super prestiżowa lokalizacje w Wawie ale normalna kawalerkę da się wynająć za ok 2k w stolicy wiec nie przesadzajmy. 

To niestety aktualnie zupełnie normalna cena w Trójmieście. 

• Like 2
  • Thanks 1

Nie wierzę, że chłop jojczy na upał i prosi o zasponsorowanie klimy, zamiast kupić klimatyzator za 1500 zł, przecież tyle pewnie wydają na jeden wyjazd na Hel XD

• Like 2

Wszystko w tym typie krzyczy, że jego osobowość zbudowana jest na podstawie tego, co aktualnie wrzucają na Make Life Harder😂😂😂

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 3

Ile to już lat oni się męczą na tym poddaszu bez klimatyzacji? 😄 Co roku ten sam dramat 😄

• Like 1
  • Haha 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się