Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niechciana300

Praca w administracji/ księgowości

Polecane posty

Drodzy użytkownicy forum zwracam się przede wszystkim do osób, które pracują w administracji lub księgowości (zarówno młodych stażem jak i tych z dłuższym stażem). Z racji tego, że zastanawiam się nad zmianą zawodu, chciałabym poznać plusy i minusy takiej pracy według osób, które są praktykami. Proszę o podzielenie się, co Państwa zdaniem jest dobrego w takiej pracy oraz ciemnymi stronami pracy w wyżej wymienionych dziedzinach i czy lubią Państwo swoją pracę. Z góry dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2022 o 21:32, Niechciana300 napisał:

Drodzy użytkownicy forum zwracam się przede wszystkim do osób, które pracują w administracji lub księgowości (zarówno młodych stażem jak i tych z dłuższym stażem). Z racji tego, że zastanawiam się nad zmianą zawodu, chciałabym poznać plusy i minusy takiej pracy według osób, które są praktykami. Proszę o podzielenie się, co Państwa zdaniem jest dobrego w takiej pracy oraz ciemnymi stronami pracy w wyżej wymienionych dziedzinach i czy lubią Państwo swoją pracę. Z góry dziękuję. 

napisz na priw z jakiego zawodu zmieniasz, moze cos poradze.

Ja pracuję w księgowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2022 o 14:47, Sylwia1991 napisał:

napisz na priw z jakiego zawodu zmieniasz, moze cos poradze.

Ja pracuję w księgowości

Niestety z nieznanych mi powodów nie mogę napisać do Pani wiadomości prywatnej. Obecnie jestem po studiach psychologicznych.

Edytowano przez Niechciana300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2022 o 21:32, Niechciana300 napisał:

Drodzy użytkownicy forum zwracam się przede wszystkim do osób, które pracują w administracji lub księgowości (zarówno młodych stażem jak i tych z dłuższym stażem). Z racji tego, że zastanawiam się nad zmianą zawodu, chciałabym poznać plusy i minusy takiej pracy według osób, które są praktykami. Proszę o podzielenie się, co Państwa zdaniem jest dobrego w takiej pracy oraz ciemnymi stronami pracy w wyżej wymienionych dziedzinach i czy lubią Państwo swoją pracę. Z góry dziękuję. 

Pracowałam 8lat w dziale administracyjnym.  Na początku   było ok. Ale przyszło wypalenie zawodowe i stwierdziłam, że czas na zmianę. Nie wróciłabym na tamto stanowisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×