Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Zastanawia mnie bardzo co komu to przeszkadza. Widać ktoś kto nie boryka się z problemem niepłodności niegdy tego nie zrozumie.

 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie pasuje to jakimś zgorzkniałym katolikom. 

Dziewczyny, nie myślałyście żeby się przenieść na babyboom? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny chciałam się poradzić od wczoraj wieczora boli mnie brzuch tzn to jest taki bol mylący nie wiem jak opisać w nocy dwa razy się przebudziła rano było ok a teraz znów to samo nie mam krwawienia ani nic ale to pewnie przez estrofem i cyclogest który biorę nie wiem czy jechać na izbę przyjęc bo w sobotę żaden lekarz nie przyjmuje.

Nie chce też wyjść na jakąś nadwrazliwa ale naprawdę zaczynam się martwić co mam robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Memo napisał:

Zastanawia mnie bardzo co komu to przeszkadza. Widać ktoś kto nie boryka się z problemem niepłodności niegdy tego nie zrozumie.

 

Przecież in vitro komórką dawczyni powinno bardziej komuś przeszkadzać, a częściej nas blokują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DropKick napisał:

Pewnie nie pasuje to jakimś zgorzkniałym katolikom. 

Dziewczyny, nie myślałyście żeby się przenieść na babyboom? 

To samo proponowałam ale wola tu siedzieć i mieć blokowany temat co chwilę 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DropKick napisał:

Pewnie nie pasuje to jakimś zgorzkniałym katolikom. 

Dziewczyny, nie myślałyście żeby się przenieść na babyboom? 

Myślę, że to dobry pomysł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DropKick napisał:

Pewnie nie pasuje to jakimś zgorzkniałym katolikom. 

Dziewczyny, nie myślałyście żeby się przenieść na babyboom? 

To załóżcie wątek i się przenieśmy, dajcie tylko znać jak znaleźć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, kaja356 napisał:

To załóżcie wątek i się przenieśmy, dajcie tylko znać jak znaleźć 

Zerknęłam na babyboom. Tam jest cały czas aktywny wątek 'Kto po in vitro?' (fora - > fora ciążowe - > staramy się - > ciąża po in vitro) założony w 2009 roku. Dla chętnych możnaby dołączyć tam bądź otworzyć nowy wątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MamaAniola napisał:

Zerknęłam na babyboom. Tam jest cały czas aktywny wątek 'Kto po in vitro?' (fora - > fora ciążowe - > staramy się - > ciąża po in vitro) założony w 2009 roku. Dla chętnych możnaby dołączyć tam bądź otworzyć nowy wątek. 

Proponuję nowy żebyśmy znalazły się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, które chętne do przeniesienia - założyłam wątek na baby boom. 

fora - > fora ciążowe - > staramy się - > ciąża po in vitro - > in vitro 2022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, DropKick napisał:

Pewnie nie pasuje to jakimś zgorzkniałym katolikom. 

Dziewczyny, nie myślałyście żeby się przenieść na babyboom? 

Przepraszam bardzo, jestem mocno wierzącą katoliczką i proszę nie wrzucać nas do jednego worka. To, że in vitro jest sprzeczne z nauką katolicką i sama bym się temu nie poddała, nie znaczy, że nie szanuję Waszych decyzji i problemów. 

Wątki na kafe są usuwane nie wiadomo dlaczego i bez znaczenia na jaki temat.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ab_oriente_lux napisał:

Przepraszam bardzo, jestem mocno wierzącą katoliczką i proszę nie wrzucać nas do jednego worka. To, że in vitro jest sprzeczne z nauką katolicką i sama bym się temu nie poddała, nie znaczy, że nie szanuję Waszych decyzji i problemów. 

Wątki na kafe są usuwane nie wiadomo dlaczego i bez znaczenia na jaki temat.

A proszę bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Marta0308 napisał:

Dziewczyny chciałam się poradzić od wczoraj wieczora boli mnie brzuch tzn to jest taki bol mylący nie wiem jak opisać w nocy dwa razy się przebudziła rano było ok a teraz znów to samo nie mam krwawienia ani nic ale to pewnie przez estrofem i cyclogest który biorę nie wiem czy jechać na izbę przyjęc bo w sobotę żaden lekarz nie przyjmuje.

Nie chce też wyjść na jakąś nadwrazliwa ale naprawdę zaczynam się martwić co mam robić??

Jestem zdania, że jeśli coś nas naprawdę martwi to powinno się to konsultować ze specjalistą. Nawet jeżeli ktoś pomyśli że jestes nadwrażliwa 🤷 ważne jest Twoje zdrowie a nie myśli innych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, DropKick napisał:

A proszę bardzo. 

Cóż, zatem nie oczekuj szacunku, jeżeli sama nie chcesz go okazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ab_oriente_lux napisał:

Cóż, zatem nie oczekuj szacunku, jeżeli sama nie chcesz go okazać.

Od katolików broń boże nie oczekuję. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Ab_oriente_lux napisał:

Przepraszam bardzo, jestem mocno wierzącą katoliczką i proszę nie wrzucać nas do jednego worka. To, że in vitro jest sprzeczne z nauką katolicką i sama bym się temu nie poddała, nie znaczy, że nie szanuję Waszych decyzji i problemów. 

Wątki na kafe są usuwane nie wiadomo dlaczego i bez znaczenia na jaki temat.

Dokładnie...ja tez jestem wierząca osobą a mimo wszystko sama zdecydowałam sid na in vitro..Ci co im przeszkadza ten wątek w moim mniemaniu sa zgorzknialymi zlymi ludzmi którzy bronią wolności innym😉żal mi takich ludzi.

Witam z powrotem dziewczyny😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Teklaoli napisał:

Dokładnie...ja tez jestem wierząca osobą a mimo wszystko sama zdecydowałam sid na in vitro..Ci co im przeszkadza ten wątek w moim mniemaniu sa zgorzknialymi zlymi ludzmi którzy bronią wolności innym😉żal mi takich ludzi.

Witam z powrotem dziewczyny😁

Nie chce dyskutowac na temat wiary, to sprawa indywidualna. Uwazam po prostu ze albo jestes katolikiem i zyjesz w zgodzie z tą wiarą albo nie.  Sama kiedys bylam bardzo wierząca, ale bardzo mnie to ograniczalo. M in nie zgadzam sie z kosciolem w temacie in vitro. Nie wyobrazam sobie nazywac sie osobą wierzącą, katoliczką, chrześcijanką i wybierac sobie co będę przestrzegac, a czego nie. To ty sie musisz dostowac do wiary. Na tym to polega. 

Widzisz, ten watek glownie przeszkadza katolikom, bo nie jest to zgodne z ich wiarą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DropKick napisał:

Nie chce dyskutowac na temat wiary, to sprawa indywidualna. Uwazam po prostu ze albo jestes katolikiem i zyjesz w zgodzie z tą wiarą albo nie.  Sama kiedys bylam bardzo wierząca, ale bardzo mnie to ograniczalo. M in nie zgadzam sie z kosciolem w temacie in vitro. Nie wyobrazam sobie nazywac sie osobą wierzącą, katoliczką, chrześcijanką i wybierac sobie co będę przestrzegac, a czego nie. To ty sie musisz dostowac do wiary. Na tym to polega. 

Widzisz, ten watek glownie przeszkadza katolikom, bo nie jest to zgodne 

Ja jestem osobą wierzącą ale nie fanatyczką 😉  w niektórych kwestiach po prostu  nie zgadzam się z wytycznymi kościoła a raczej księży, ale tak jak napisałas to kazdego indywidualna 😉 

Moim zdaniem ci co kasują ten wątek to fanatyczni zgorzkniali ludzie...ale trudno..niech maja choć tyle😉

Niech każdy po prostu się zajmie sobą a nie takie zabranianie nawet zwykłej rozmowy na ten temat...przerażajace jak zawistni potrafią być ludzie🤷‍♀️

Dobrej nocy😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Teklaoli napisał:

Ja jestem osobą wierzącą ale nie fanatyczką 😉  w niektórych kwestiach po prostu  nie zgadzam się z wytycznymi kościoła a raczej księży, ale tak jak napisałas to kazdego indywidualna 😉 

Moim zdaniem ci co kasują ten wątek to fanatyczni zgorzkniali ludzie...ale trudno..niech maja choć tyle😉

Niech każdy po prostu się zajmie sobą a nie takie zabranianie nawet zwykłej rozmowy na ten temat...przerażajace jak zawistni potrafią być ludzie🤷‍♀️

Dobrej nocy😉

Zgadzam się w 100%👌

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że te osoby dokładnie nie wiedzą na czym polega invitro ale już na samym wstępie są przeciwni 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam clexane 4 opakowania, lutinus całe opakowanie, duphaston całe opakowanie, acard 30 tabletek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2022 o 08:36, Izuu07 napisał:

Dziewczyny, jesteśmy na babyboom!

 

A jak Was tam znaleźć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, AniaKo napisał:

A jak Was tam znaleźć??

Jeszcze kilka postów wyżej mama anioła napisała jak nas znaleźć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny byłam na wizycie po nieudanym inf, lekarz nie kazał robić dodatkowych badań, stwierdził że to nic nie da... Co o tym myślicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×