Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

11 godzin temu, Kasienka30 napisał:

Dziewczyny byłam na wizycie po nieudanym inf, lekarz nie kazał robić dodatkowych badań, stwierdził że to nic nie da... Co o tym myślicie 

Jesteśmy teraz na forum babyboom wątek in vitro 2022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2022 o 21:19, Kasienka30 napisał:

Dziewczyny byłam na wizycie po nieudanym inf, lekarz nie kazał robić dodatkowych badań, stwierdził że to nic nie da... Co o tym myślicie 

Tak jak mówiłam wcześniej Kasiu, po pierwszym transferze (zaryzykuję stwierdzenie) żaden, bądź prawie żaden lekarz nie zleca dodatkowych badań... Dopiero po drugiej, trzeciej próbie. 

Przenioslysmy się z forum na babyboom. In vitro 2022.  Tu już rzadko kto zagląda.  

Dnia 24.06.2022 o 21:19, Kasienka30 napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny widziałam że się przeniosłyście, ale ja już nie będę nowego konta zakładać 🙂 Melduję że wczoraj urodziłam synka 💚

  • Like 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, karioka84 napisał:

Dziewczyny widziałam że się przeniosłyście, ale ja już nie będę nowego konta zakładać 🙂 Melduję że wczoraj urodziłam synka 💚

Karioka, wielkie gratulacje!!! 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, karioka84 napisał:

Dziewczyny widziałam że się przeniosłyście, ale ja już nie będę nowego konta zakładać 🙂 Melduję że wczoraj urodziłam synka 💚

Gratulacje 🥰 zdrówka dla mamusi i synka 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AsiaWin napisał:

Karioka, wielkie gratulacje!!! 😀

AsiaWin myślałam o Tobie ostatnio, chyba jakos teraz miałaś miec stymulację. Przeniosłyśmy się na forum babyboom In vitro 2022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jennn napisał:

AsiaWin myślałam o Tobie ostatnio, chyba jakos teraz miałaś miec stymulację. Przeniosłyśmy się na forum babyboom In vitro 2022

Wiem że się przeniosłyśmy ale mi jakoś ciężko się przenieść  😞  tu już jestem od 2 lat, piszę z niektórymi dziewczynami na priv I czytam forum z komórka dawczyni.  Jakoś mi tu poręczniej jest 😀 tam masa reklam jakoś mnie odstrasza 😉 poza tym nie widzę wszystkich dziewczyn które tu były i w sumie żałuję że tu dalej nie piszemy. Ale to tylko moje zdanie 😀 

Jestem teraz na gonapeptyldaily I od środy zaczynam już ta właściwą stymulację! Jestem podekscytowana! Mam też pierwszy raz w życiu akupunkturę 😉 więc zobaczymy! Dziękuję za pamięć  😀

Czytałam że jesteś po usg I u Ciebie wszystko ok! Cieszę się  😀

Edytowano przez AsiaWin
  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, AsiaWin napisał:

Wiem że się przeniosłyśmy ale mi jakoś ciężko się przenieść  😞  tu już jestem od 2 lat, piszę z niektórymi dziewczynami na priv I czytam forum z komórka dawczyni.  Jakoś mi tu poręczniej jest 😀 tam masa reklam jakoś mnie odstrasza 😉 poza tym nie widzę wszystkich dziewczyn które tu były i w sumie żałuję że tu dalej nie piszemy. Ale to tylko moje zdanie 😀 

Jestem teraz na gonapeptyldaily I od środy zaczynam już ta właściwą stymulację! Jestem podekscytowana! Mam też pierwszy raz w życiu akupunkturę 😉 więc zobaczymy! Dziękuję za pamięć  😀

Czytałam że jesteś po usg I u Ciebie wszystko ok! Cieszę się  😀

Asiu cieszę się, że na razie wszystko u Ciebie idzie zgodnie z planem😃 oby tak dalej.

U mnie na razie wszystko ok, Maleństwo rośnie. W kolejnym tygodniu czeka mnie USG prenatalne a potem jeszcze Nifty. Żyję od wizyty do wizyty z przerywnikiem na badania😃

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2022 o 20:23, AsiaWin napisał:

Wiem że się przeniosłyśmy ale mi jakoś ciężko się przenieść  😞  tu już jestem od 2 lat, piszę z niektórymi dziewczynami na priv I czytam forum z komórka dawczyni.  Jakoś mi tu poręczniej jest 😀 tam masa reklam jakoś mnie odstrasza 😉 poza tym nie widzę wszystkich dziewczyn które tu były i w sumie żałuję że tu dalej nie piszemy. Ale to tylko moje zdanie 😀 

Jestem teraz na gonapeptyldaily I od środy zaczynam już ta właściwą stymulację! Jestem podekscytowana! Mam też pierwszy raz w życiu akupunkturę 😉 więc zobaczymy! Dziękuję za pamięć  😀

Czytałam że jesteś po usg I u Ciebie wszystko ok! Cieszę się  😀

Ja tez zaluje, ze dziewczyny się przeniosły 😞 Baby boom jakoś taki „ nie moj” 😞 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaje tu 🙂 mam sentyment do tego forum. Tam nie założyłam konta. 

Bardzo wam kibicuje 😍

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któraś z Was była na akupunkturze podczas stymulacji i wie w co wbija się igły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, AsiaWin napisał:

Czy któraś z Was była na akupunkturze podczas stymulacji i wie w co wbija się igły?

Pamiętam, że Strusio kiedyś miała przed i po transferze ale w trakcie stymulacji to nie wiem... 🤔 

Daj znać po jakie wrażenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja też wolę tutaj. Asia trzymam mocno kciuki za duuuuuzo dojrzałych dorodnych  jajców które pięknie się zaplodnia 😘😘😘😘😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Martuska napisał:

Pamiętam, że Strusio kiedyś miała przed i po transferze ale w trakcie stymulacji to nie wiem... 🤔 

Daj znać po jakie wrażenia 🙂

Właśnie pamiętam że Strusio85 miała cos wspólnego z akupunktura 😀 idę jutro! Trzymajcie kciuki!

Powiem Wam że jak na razie czuję się rewelacyjnie! W poprzedniej procedurze po gonapeptyldaily codziennie płakałam-tak na mnie działał.  A teraz nic! 😀 oby tak szczęśliwie było do końca!

A jak u Was Mamuski? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem. Igły wbija się w brzuch no i można jeszcze na twarzy i rękach. Moja akupunktura została przełożona.  Trudno 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AsiaWin napisał:

Właśnie pamiętam że Strusio85 miała cos wspólnego z akupunktura 😀 idę jutro! Trzymajcie kciuki!

Powiem Wam że jak na razie czuję się rewelacyjnie! W poprzedniej procedurze po gonapeptyldaily codziennie płakałam-tak na mnie działał.  A teraz nic! 😀 oby tak szczęśliwie było do końca!

A jak u Was Mamuski? 😀

Ja całkiem dobrze, malutka rośnie jak na drożdżach i właśnie tydzień temu zaczeła sama stać 😱 teraz tylko czekać aż zacznie się przesuwać 😉 fajnie że akupunkturę przetestujesz, ja osobiście nigdy nie miałam robionej ale może warto się wybrać niekoniecznie w temacie ivf bo my chyba już temat zamykamy ale na inne dolegliwości 😉 trzymam kciuki za Ciebie. Od jutra będę  jeszcze mocniej ściskać 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Goralka napisał:

Ja całkiem dobrze, malutka rośnie jak na drożdżach i właśnie tydzień temu zaczeła sama stać 😱 teraz tylko czekać aż zacznie się przesuwać 😉 fajnie że akupunkturę przetestujesz, ja osobiście nigdy nie miałam robionej ale może warto się wybrać niekoniecznie w temacie ivf bo my chyba już temat zamykamy ale na inne dolegliwości 😉 trzymam kciuki za Ciebie. Od jutra będę  jeszcze mocniej ściskać 😁

A wiesz ze wyczytałam że stosuje się akupunkturę w trakcie porodu? Ciekawe!

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AsiaWin napisał:

Już wiem. Igły wbija się w brzuch no i można jeszcze na twarzy i rękach. Moja akupunktura została przełożona.  Trudno 😉

Daj znać kiedy nowy termin 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, AsiaWin napisał:

Właśnie pamiętam że Strusio85 miała cos wspólnego z akupunktura 😀 idę jutro! Trzymajcie kciuki!

Powiem Wam że jak na razie czuję się rewelacyjnie! W poprzedniej procedurze po gonapeptyldaily codziennie płakałam-tak na mnie działał.  A teraz nic! 😀 oby tak szczęśliwie było do końca!

A jak u Was Mamuski? 😀

Trzymamy kciuki !!! 

Najpiękniejszy widok gdy wstaje rano to uśmiech mojego Skarba. Warto znieść wszystko dla tego widoku 😊

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, AsiaWin napisał:

A wiesz ze wyczytałam że stosuje się akupunkturę w trakcie porodu? Ciekawe!

Hmmm może jak ponakłuwają wokół ujścia to mniej boli 😋😋😋 a tak serio to bardzo możliwe że działa rozluźniająco. Sprawdzisz Asia przy porodzie 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,mam do was pytanie ile średnio powstało u was zarodków do stadium blastocysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 7 pobranych komórek do stadium blastocysty dotrwały wszystkie. Z tym że chyba 2 z lekkim opóźnieniem. W 6 i 7 dobie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Ada23 napisał:

Dziewczyny,mam do was pytanie ile średnio powstało u was zarodków do stadium blastocysty?

2/3

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Ada23 napisał:

Dziewczyny,mam do was pytanie ile średnio powstało u was zarodków do stadium blastocysty?

8 pobranych kom, 5 dojrzałych, 2 udało się zapłodnić, 1 przetrwała do blastki - zdrowy synek jest z nami 😘

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.07.2022 o 09:29, Goralka napisał:

Hej, ja też wolę tutaj. Asia trzymam mocno kciuki za duuuuuzo dojrzałych dorodnych  jajców które pięknie się zaplodnia 😘😘😘😘😘

 

8 godzin temu, AsiaWin napisał:

2/3

Jestem na babyboom ale zaglądam i tu. Fakt, faktem, że tu jest jakiś klimat 🙂 i widzę, że więcej nas tu zostalo🥰

@kariotka

Edytowano przez Izuu07
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Ada23 napisał:

Dziewczyny,mam do was pytanie ile średnio powstało u was zarodków do stadium blastocysty?

U mnie w pierwszej stymulacji z 7 dotrwała 1 w drugiej z 3 też 1 a z trzeciej z 13 były 2 ale jedna ta szczęśliwa z której mam córeczkę 😊😊😊

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Ada23 napisał:

Dziewczyny,mam do was pytanie ile średnio powstało u was zarodków do stadium blastocysty?

Z s,esciu zapłodnionych komórek do blastocysty przetrwało pięć. Mam za sobą trzy transfery i cztery z tych zarodków nie przyjęły się. Został jeden mrozak. Nieoczekiwanie zaszłam w naturalną ciążę i jak na razie dziecko rozwija się prawidłowo🙏

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Ada23 napisał:

Dziewczyny,mam do was pytanie ile średnio powstało u was zarodków do stadium blastocysty?

Z 11 uzyskaliśmy 6 zarodków w stadium blastocysty.  Statystycznie połowa powinna przetrwać. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×