Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gaudeta

Hostelle z Podkarpacia

Polecane posty

Przeczytała pierwszy tylko? Zserduszkowała drugi także no nie wiem xD

Co to jest za typiara xD 

Jedyne z czym mi nie jest do śmiechu to że za swoje "treści" dostaje aktualnie z patronajta tyle co ja stypendium doktoranckiego. Niepojęte.

• Thanks 1
  • Sad 3

Chyba poszło zupełnie nie po jej myśli. Zwłaszcza że krytyczne komentarze zebrały całkiem sporo lajków. Ups.

• Like 1

Omg. Zobaczyłam jak długi to jest wysr...w i mi się odechciało czytać 🤣

1 minutę temu, Mesco napisał:

Chyba poszło zupełnie nie po jej myśli. Zwłaszcza że krytyczne komentarze zebrały całkiem sporo lajków. Ups.

I nigdzie nie widać obrońców. W sumie ciężko żeby czytelniczki same siebie obrażały, a twórczynie zniechęcały do siebie odbiorców, to tylko Gabi tak umie

• Like 1
  • Thanks 1

Sama się zdemaskowała tym tekstem, zresztą ją tu ostrzegałyśmy. Jeżeli wcześniej rozdzielała FB i Insta i broniła się, że w stories wrzuca głupoty, bo tak lubi, to teraz już tego nie obroni. Jeżeli uważała, że krytyka to tylko hejterskie głosy z kafe i z leftbooka, to też wyszło, że nieprawda.

oslo teraz robi ankietę wśród odbiorczyń o kostium, a przed chwilą napisała tekst, w którym obraża ludzi, co jej rekomendują szampony XD

• Like 4
  • Haha 1

Lans na strój kąpielowy za 300 zł od małej polskiej marki. Idealnie na poziomie kogos, kto chwali się, ze 10 dni po wypłacie ma jeszcze pieniądze na wyjście do restauracji xd Jezu, ile ona ma w sobie kompleksów

• Thanks 1

Wyczuwam inbę o małe, polskie, etyczne marki. A w ogóle niech więcej pisze o strojach i umytej podłodze, na pewno ludzie zaczną do niej pisać z rozprawami filozoficznymi w komentarzach

• Like 1

Ej, już wyciągnęła dzisiaj kartę-jokera pt. choroba, proszę się więc rozejść w milczeniu i z należytym szacunkiem.

• Like 2

Zrobiła wyrzyg na wszystkich i teraz będzie chlip, chlip, bo ona jedyna na tym świecie mierzy się z chorobą bliskich. Nie mogłaby napisać czegoś właśnie o tym jak ciężko jest kogoś chorego wspierać, albo jak wygląda system zdrowia w przypadku takich wad? Nie no lepiej wymyślać pierdoły o czytelnikach i fioletowych włosach. Ale oczywiście kim ja jestem żeby mieć jakiekolwiek oczekiwania wobec niej, nieprawdaż

11 minut temu, dajcieżyć napisał:

Zrobiła wyrzyg na wszystkich i teraz będzie chlip, chlip, bo ona jedyna na tym świecie mierzy się z chorobą bliskich. Nie mogłaby napisać czegoś właśnie o tym jak ciężko jest kogoś chorego wspierać, albo jak wygląda system zdrowia w przypadku takich wad? Nie no lepiej wymyślać pierdoły o czytelnikach i fioletowych włosach. Ale oczywiście kim ja jestem żeby mieć jakiekolwiek oczekiwania wobec niej, nieprawdaż

Gupiom babom z kafe, co farbuje sobie włosy na fioletowo a później kupuje więcej niż jedną (1) odżywkę 🙄

Z czym do ludzi w ogóle...  A zwłaszcza do panny Gabryjeli z Galicyji XD 

• Like 1
  • Haha 1

sama śmietanka tam w komciach na fb:D:D i nawet słynny pisarz poserduszkowal:D:D niebywała świeżość, błyskotliwość, przenikliwość… wcale nie pierdupierdu roszczeniowej zblazowanej panienki której przeszkadza brzemię tej nieznosnej sławy na instagramie:):):)

2 minuty temu, hymeljadwiga napisał:

sama śmietanka tam w komciach na fb:D:D i nawet słynny pisarz poserduszkowal:D:D niebywała świeżość, błyskotliwość, przenikliwość… wcale nie pierdupierdu roszczeniowej zblazowanej panienki której przeszkadza brzemię tej nieznosnej sławy na instagramie:):):)

I zofix poparła catus geekus, w ogóle juz któryś raz wyraża się krytycznie o Gabi, ale jednak nie podając jej danych

Przed chwilą, dajcieżyć napisał:

I zofix poparła catus geekus, w ogóle juz któryś raz wyraża się krytycznie o Gabi, ale jednak nie podając jej danych

No bo pewnie nie chce jej robić dodatkowego ruchu na koncie, bo Hosti sodówa i tak już odbija. 

Palińska też ją nie raz krytykowała. Zresztą nie dziwię się, jak można tak bardzo nie rozumieć definicji pracy reprodukcyjnej, żeby uważać że odkurzenie SOBIE kawalerki raz na tydzień nią jest XD 

Ja tam się nie dziwię nikomu, kto jej nie oznacza, bo nikt nie ma ochoty na takie ataki wyzwisk jakie Gabi sobie urządza

• Like 1

44 minuty temu, hymeljadwiga napisał:

Który dokładnie komentarz? Nie mogę znaleźć. 

6 minut temu, noeloo napisał:

Który dokładnie komentarz? Nie mogę znaleźć. 

Nie komentarz tylko post

3 godziny temu, Akuku napisał:

Jedyne z czym mi nie jest do śmiechu to że za swoje "treści" dostaje aktualnie z patronajta tyle co ja stypendium doktoranckiego. Niepojęte.

Serio ktos sie dorzuca, zeby prowadzila pamietniczek na Facebooku? Jeszcze jakby postawila normalnego bloga to bym zrozumiala, ze musi oplacic hosting i domene 

5 godzin temu, towczoraj napisał:

Szkoda, że Prezydentka usunęła swój post, gdzie ktoś w komentarzach wklejał przykłady storisow GL o głupich kobietach bez zainteresowań i inne cudeńka, szkoda że sama nie mam jakichś skrinów, bo MOŻE bym zaryzykowała grillowanie potem imiennie w relacjach u Hosti i wrzuciłabym to pod jej postem. Już się pięknie sama przedstawiła, ale fajnie, gdyby dało się dołożyć do tego kontekst jej konkretnych wypowiedzi, jako przykład na co ludzie reagują. 

wklejam to, co udało mi się nazbierać:

https://imgur.com/a/nYIKKUc

https://imgur.com/a/5heYFA8

https://imgur.com/a/FmMKPsr

https://imgur.com/a/7XmzQaM

https://imgur.com/a/Iw3bjhN

bierzcie i jedzcie z tego wszyscy 😇 a tak btw to witam 😊

• Thanks 2
  • Confused 1

1 godzinę temu, hymeljadwiga napisał:

A może on to polubił dla beki? 😄 

5 minut temu, Różowa...enka napisał:

A może on to polubił dla beki? 😄 

Chyba nie bo on ją wspiera na patronajcie

38 minut temu, niemanicniemamnie napisał:

W ogóle to ja myślałam, że "hosti" to od hostii 😂

Od hostessy, od hostii, od tego że się oburzała, bo baby z kafe jej nie znajo, a piszą o niej Gabi. Hosti 💜 Ale nie zapominajmy o jakże trafnej ksywie, która poleciała razem ze starym wątkiem: Pensjonarka 🙂

Edytowano przez towczoraj
Literówka

3 minuty temu, towczoraj napisał:

Od hostessy, od hostii, od tego że się oburzała, bo baby z kafe jej nie znajo, a piszą o niej Gabi. Hosti 💜 Ale nie zapominajmy o jakże trafnej ksywie, która poleciała razem ze starym wątkiem: Pensjonarka 🙂

Och faktycznie, pensjonarka! Któraś z Was nawet zaczęła pisać zaczątek powieści o butnej pensjonarce i jej nieszablonowych przygodach. 

Ach, dwa wątki temu. Któraś z Was ma na tyle anonimowe konto żeby przybliżyć jej czytelnikom z FB co wyprawia na Instagramie? Ten jej wodospad myśli aż się prosi o oprawę graficzną. 

5 minut temu, smutnazabapsd napisał:

Ach, dwa wątki temu. Któraś z Was ma na tyle anonimowe konto żeby przybliżyć jej czytelnikom z FB co wyprawia na Instagramie? Ten jej wodospad myśli aż się prosi o oprawę graficzną. 

Biję się z myślami 😆 po co mnie, starej kobiecie (starszej od niej, ale kolor włosów mam swój!), taki fejm, jaki mi potem hostella może zrobić? Naprawdę pamiętam te jej ranty na babkę od krokusów, pracuję w mediach, jeszcze mi Hosti zacznie artykuły recenzować podkreśleniami i zdjęciem oka, a potem uzna, że nigdy nie udzieli wywiadu 😆

4 godziny temu, dajcieżyć napisał:

Co Zofix pisała? Bo chyba już zniknęło

Edit. Sorry już widzę, to nie story a komentarz na FB pod komentarzem Catus

Edytowano przez znudzonakoneserka

Ciekawe ile osób przybędzie nam tutaj po parówowym rancie na kafe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się