Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasaia

Zwolnienie z pracy na umowy zleceniu jak to zrobić??

Polecane posty

jestem na umówię zlecenie już miesiąc czasu. miejsce w którym pracuje znajduje się 60 km od mojego miejsca zamieszkania, dojeżdżam pociągiem. na początku spoko bo jeździłam 3 razy w tygodniu, na 10 i do 18.  ale niestety teraz babki poszły na urlop i zostałam ja i jeszcze jedna dziewczyna i praca jest ogólnie na dwie zmiany (wcZensiej byłam od 10 bo się szkoliłam i było sporo osób wiec mogłam przyjechać później), ale teraz gdy jesteśmy dwie to jedna idzie na 6-14 a druga 14-22. i dziewczyna która ze mną jest studiuje i ma sesje jeszcze i egz rano wiec pasuje jej tylko ta 14. a ja jestem wpisana na rano. wiec muszę wstawać cały tydzień o 3.30 żeby być ma 6 w pracy.. ogólnie nie przeszkadza mi takie wstawanie jak muszę wstać z 2 razy w tygodniu o tej godzinie ale już codziennie to dla mnie zmora zwłaszcza ze pracuje tam tylko żeby sobie dorobić. mam opcje stażu w swoim mieście gdzie bede mieć do pracy kilometr i wiem ze chce się zwolnić i iść na ten staż do siebie ale nie wiem jal to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj swoją umowę. 

Umowy zlecenie z natury nie mają okresu wypowiedzenia. Są sytuację, gdzie zapisany jest okres dwóch tygodni. Wszystko masz w umowie. 

Jeśli chcesz odejść, kieruj się do kadr, zgłoś że odejść chcesz, rozlicz się z pobranych rzeczy, i to tyle.

Sądzę że dzisiaj zgłaszając, dzisiaj ta kwestia będzie po południu rozwiązania. 

Pamiętaj. Umowy zlecenie można rozwiązać w 99% z dnia na dzień, ponieważ, nie wiąże Cię z pracodawcą stosunek pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×