Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ekshi

Publiczna masturbacja

Polecane posty

Hej jestem 21 letnim facetem z poznania i mega kreci mnie jak wale w miejscu publicznym i obca kobieta patrzy na to bardzo bym chcial zeby ktoras podeszla i zaczela sie tez zabawiac ale niestety kazda patrzy i idzie co sadzicie na ten temat?

Sądzę, że powinieneś zastanowić się nad jakąś terapią. To co robić to świadome molestowanie tych kobiet. A co dopiero jak zobaczą to przez przypadek dzieci czy nastolatki. Ogarnij się chłopie. 

Zasadniczo kobiety nie lubią być zaskakiwane w taki sposób, raczej boją się, ewentualnie śmieją...

Jeśli chcesz odpowiedniej reakcji, znajdź kobietę, która chce, lubi popatrzeć... i jej to zaproponuj...

Może to trudniejsza droga ale generalnie lepsza 😊

Wręcz słabe fchuuuj. Czekaj aż natkniesz się na FACETA a podczas robienia zerkniesz na dziecko. 

13 godzin temu, marinero0 napisał:

Wielu znanych ,antycznych myslicieli robilo to samo  np Sockrates ,czy Diogenes... ty do historii nie przejdziesz, tylko meczac swego wacka ! 🙂 Jestes epigonem !a tu trzeba byc oryginalnym ! 

Jak zwykle przekręcasz fakty, jak ci pasuje. Diogenes z Synopy wypowiadał się na temat masturbacji i jej zalet, ale żadne źródło nie wspomina, by robił to publicznie. Co do Sokratesa (nawet nie potrafisz napisać jego imienia, krindż ...) to przypuszczam, że konfabulujesz.

17 minut temu, marinero0 napisał:

Sokrates lubil sobie hejterko katolska !  posiedziec na Agorze centralnym miejscu Aten gdzie kazdy mogl go zaczepic i pogadac! wiec gdy zle sie czul to poprawial sobie stan zdrowia  w sposob powszechnie akceptowalny.

Podaj źródło tej informacji albo wypie...dalaj 😏

"Dzieła Platona" to prawdopodobnie dialogi, ale każdy z nich ma swój tytuł - dopóki nie wskażesz, w którym konkretnie utworze Platon wspomina o czymś takim, będę uważał że łżesz jak rasowy kagebista

Gdybyś podjął wyzwanie, to mała wskazówka:

Cytat

Powszechnie przyjęty jest zwyczaj cytowania Platona według paginacji Stephanusa. Wszystkie współczesne wydania Platona podają ją na marginesie. Nadany przez tego wydawcę podział strony na 5 sekcji (a-e) zdefiniował sposób standardowego cytowania dialogów. Miejsca w tekście podawane są według schematu: tytuł dialogu, numer strony oraz sekcji w wydaniu Stephanusa, np. Państwo 522b, czy Gorgiasz 493a. W przypadku przywoływania przekładów należy także podać nazwisko tłumacza, co pozwala na precyzyjne zidentyfikowanie cytatu.

17 godzin temu, Sylvia napisał:

Sądzę, że powinieneś zastanowić się nad jakąś terapią. To co robić to świadome molestowanie tych kobiet. A co dopiero jak zobaczą to przez przypadek dzieci czy nastolatki. Ogarnij się chłopie. 

Nie wiem czy to się wlicza do definicji molestowania ale na pewno jest to coś nie na miejscu lekko mówiąc nie pokazuje się nagości w miejscu publicznym a co dopiero organizuje 

Bardzo dobrze synek onanizuj się ile wlezie i niesluchaj tych ludzi przedmówców moich bo oni to na starość nie będą mieli czego wspominać a ty już tak. Zazdroszczą ci bo nie mają tyle odwagi a pewnie niejeden by chciał tak zwali konia w publicznym miejscu. 

PS. 

Ja kiedyś waliłem w komunikacji miejskiej do młodej dziewczyny około 16stu lat. Ona dopiero pod koniec zorientowala się ze Wale kiedy dochodziłem i stęknalem z rozkoszy oczywiście odeszła i wyszła na następnym przystanku.

PS.2

Dzisiaj już nie jestem taki szalony już parę lat mam na karku ale dalej robię wspaniałe rzeczy. Lubię czasem złapać na ulicy kobietę za tylek jakąś i uciec. W domu onanizuje się ta ręką która ją złapałem 😉

Trzymaj się mlody!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się