Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Destruct

Ośmieszyć się czy spróbować?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Otóż już od  dwóch lat męczy Mnie spojrzenie jednej kobiety. Byłem kiedyś w barze wychodząc z kibelka spojrzała Mi w oczy  😅 Później przypadkiem znalazłem ją na Instagramie, i od tamtej pory stała się wręcz moją obsesją.  Bardzo Mi się podoba, przez tyle czasu oglądania jej relacji mogłoby się wydawać, że mamy trochę wspólnego, wspólne pasje itd.  Jestem raczej drobnym facetem i szczupłym w dodatku łysy, więc raczej nie oczekuje, że tego, ze oczaruje Ją swoim wyglądem, tak jak Ona mnie. Jest drobna, też chuda 😅 baby face, oczywiście nie znam jej charakteru, w ogole jej nie znam, tyle co z insta. Mamy sporo wspólnych znajomych, co tez wynika z insta 😅 mieszka niedaleko. Przez co wstyd Mi napisać cokolwiek, przecież zaraz każdy by wszystko wiedział wszystko by się rozeszło. To jest prędzej możliwe niż to, ze coś bym zdziałał.Mieszkam w małym mieście. Codziennie foty, relacje, za kazdym razem jakieś szmatki itd. dziewczyna z klasą. Tragiczna obsesja...Ma takie branie, ze szok, aczkolwiek jakoś nikogo nie ma. Zastanawiałem się nawet czy jest less. Ale nie! Bo wstawia fotkę jakiegos aktora, ze ideał... Trochę to dziecinne, no ale na insta ludzie wrzucają różne rzeczy... Najbardziej jestem ciekawy jej charakteru, wydaję sie być dobrą i pozytywną osobą. Nawet nie wiem co zagadać, a po drugie boję się, ze najem się tylko wstydu. Czy jest ktoś w stanie określić, czy są jakiekolwiek szanse?

Edytowano przez Destruct
Za dużo głupot napisalem

Dodam tylko jeszcze, ze miala kilkanaście tys. Obserwujących, lecz po jakimś czasie zostawila tylko tysiąc, Mnie nie usunęła, więc może nie jest  tak źle, choć mam świadomość tego, że nie znaczy to w zasadzie nic.

3 godziny temu, Destruct napisał:

Otóż już od  dwóch lat męczy Mnie spojrzenie jednej kobiety. Byłem kiedyś w barze wychodząc z kibelka spojrzała Mi w oczy  😅 Później przypadkiem znalazłem ją na Instagramie, i od tamtej pory stała się wręcz moją obsesją.  Bardzo Mi się podoba, przez tyle czasu oglądania jej relacji mogłoby się wydawać, że mamy trochę wspólnego, wspólne pasje itd.  Jestem raczej drobnym facetem i szczupłym w dodatku łysy, więc raczej nie oczekuje, że tego, ze oczaruje Ją swoim wyglądem, tak jak Ona mnie. Jest drobna, też chuda 😅 baby face, oczywiście nie znam jej charakteru, w ogole jej nie znam, tyle co z insta. Mamy sporo wspólnych znajomych, co tez wynika z insta 😅 mieszka niedaleko. Przez co wstyd Mi napisać cokolwiek, przecież zaraz każdy by wszystko wiedział wszystko by się rozeszło. To jest prędzej możliwe niż to, ze coś bym zdziałał.Mieszkam w małym mieście. Codziennie foty, relacje, za kazdym razem jakieś szmatki itd. dziewczyna z klasą. Tragiczna obsesja...Ma takie branie, ze szok, aczkolwiek jakoś nikogo nie ma. Zastanawiałem się nawet czy jest less. Ale nie! Bo wstawia fotkę jakiegos aktora, ze ideał... Trochę to dziecinne, no ale na insta ludzie wrzucają różne rzeczy... Najbardziej jestem ciekawy jej charakteru, wydaję sie być dobrą i pozytywną osobą. Nawet nie wiem co zagadać, a po drugie boję się, ze najem się tylko wstydu. Czy jest ktoś w stanie określić, czy są jakiekolwiek szanse?

Ło Jezusie Chrystusie. Serio? Wzdychasz do jej insta? A gdyby to wzdychanie przełożyć na realne spotkanie ? Wszystko w Twoich rękach. 

Napisano (edytowany)

Sugerujecie, ze mam podbić w.realu 😅 problem w tym, ze jej nie widuję. Juz nie raz sie zastanawiałem o tym realu, byłoby prosciej i konkretniej, ale wychodzi na to, ze muszę zagadać na insta, co jest nieco nienaturalne, no i już by miala namiar do mnie, czego bym nie wolał. No jest tak jak mówicie. Wzdycham do jej insta 😎 ludzie wzdychali do okładek czasopism z bradem pittem, co za różnica.

Edytowano przez Destruct

Powoli, już nie wytrzymuje, cały czas mam wrażenie, ze powinienem, mimo, ze wiem, ze raczej szans nie ma, ale mam bardzo głębokie uczucie, że jak zagadam i da mi przysłowiowego kosza, to mi kamień z serca spadnie 😅

Kiedys poczułem, że powinienem a ona mieszkała ponad 500 km dalej i zrobiłem ten błąd. Serce jest głupie. Ale spróbować trzeba, jak nie ma takiej odległości. Ważne, wiedzieć czy jest wolna.

Ja nie nadążam za dzisiejszymi social mediami i mnie ten opis bardziej zniechęca do poznania, ale skoro Ciebie aż tak wzięło, to zagadaj do niej choćby przez tego insta. Ona te ciuchy sprzedaje? Jeśli tak, miałbyś pretekst do zagadania, czy spotkania.

Samo spojrzenie w oczy o niczym jeszcze nie świadczy, ale jak się z nią spotkasz czy zagadasz, to przynajmniej będziesz wiedzieć czy warto wzdychać dalej, bo może tracisz tylko czas i to są tylko Twoje wyobrażenia 😉 

Napisano (edytowany)

Małgośka, nawet każdy Mi to mówi, ze to jakaś tragedia, zeby takie rzeczy wrzucać,  w sumie niby też to widzę, ale serce Mi rozum nieco przysłania, po prostu jestem ciekaw jej charakteru, to by rozwiało pewnie wątpliwości, albo sam fakt, że to Ona nie byłaby w żadnym stopniu Mną zainteresowana. Problem jest nadal, bo jej nie widuje, a na insta jakoś pisać nie chcę. W sumie mamy te samo hobby: fotografię, więc czasem się tam kręcę, ale żeby ją spotkać to takie 1 na 100 tys. Zastanawiałem się prędzej, czy Ona jakoś ich nie szyje, modyfikuje itd.  Sprzedawać nie sprzedaje, bo wiem jaką ma pracę. 

Edytowano przez Destruct

Na poczcie pracuje taka piękna, długowłosa. Jak tam czasem jestem nie umiem się na nią nie popatrzeć. Wydawało mi się, że i ona się od początku kiedy tam ją zauważyłem mi przypatrzyła, to już z 2-3 lata może być.. Ale , wiadomo, przecież musi obsługiwać każdego klienta i być miłą. Jednak bardzo mi się podoba od początku jak ją zobaczyłem. Nie, nie zagadam, myślę, że jest za młoda a po drugie nie wierzę, że jest sama. Jednak zawsze kiedy wypadnie, że mnie obsługuje jestem dla niej najbardziej jak umiem uprzejmy, uśmiechnięty i lubię jak coś do mnie mówi. Przypomniało mi się, bo dziś idę na pocztę.

• Haha 1

1 godzinę temu, Destruct napisał:

Małgośka, nawet każdy Mi to mówi, ze to jakaś tragedia, zeby takie rzeczy wrzucać,  w sumie niby też to widzę, ale serce Mi rozum nieco przysłania, po prostu jestem ciekaw jej charakteru, to by rozwiało pewnie wątpliwości, albo sam fakt, że to Ona nie byłaby w żadnym stopniu Mną zainteresowana. Problem jest nadal, bo jej nie widuje, a na insta jakoś pisać nie chcę. W sumie mamy te samo hobby: fotografię, więc czasem się tam kręcę, ale żeby ją spotkać to takie 1 na 100 tys. Zastanawiałem się prędzej, czy Ona jakoś ich nie szyje, modyfikuje itd.  Sprzedawać nie sprzedaje, bo wiem jaką ma pracę. 

No bo to takie trochę😉 Ale z drugiej strony, tak się teraz robi i to może ja jestem do tyłu 😆 Dlatego najlepiej jest się po prostu spotkać, bo po tym co tam się publikuje człowieka nie poznasz, ani nie warto go od razu skreślać, choć ja bym się zastanowiła trochę, przyznaję 😉 

Po prostu trafiło Cię od pierwszego wejrzenia, no i tyle. Nie ma co dorabiać do tego teorii.

Macie wspólne hobby? To może jednak wyślij jej jakieś zdjęcie Twojego autorstwa pytając o rady, czy dobry kadr itp. 😉 Bo widzisz, że fajne ma zdjęcia, (bo jak rozumiem oboje je robicie?) 

A może i szyje, w sumie fajne hobby 😉 Akurat to, że ma jakąś pracę wcale nie wyklucza innej sprzedaży 😉 

Kurde. Znowu mi się śniła, juz drugi raz, dlatego znów tu Jestem. Niedawno w  nocy wróciłem trochę pijany, i dałem serce do relacji, a z rana udostępniła relacje z tekstem: Never try to force connections, If they think they can get better elsewhere - let them. Respectfully. 😅 Ogólnie to masa chłopa do niej pisze. Także tego. Proszę niech Mnie ktoś tak porządnie sprowadzi z tego księżyca na Ziemię.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się