Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nudistbeach

Zbyt zalotna teściowa...

Polecane posty

Mam narzeczoną a co za tym idzie też i przyszłą teściową. Póki jesteśmy w domu jest normalnie, problem pojawia się na wakacjach w domku letniskowym. One są bardzo zżyte i upodobniają się do siebie. Podobne ciała, podobne ubrania, ale i podobne stroje do opalania. Bardzo okrojone i przeźroczyste. Razem chodziły na termy i do sauny nago. Jak powinienem się zachowywać przy prawie nagiej teściowej... ? Ona do tego podchodzi na luzie i mówi - bawcie się młodzi, ale już sam nie wiem... Co robić kiedy jestem z nią sam na sam i zobaczy, że mi staje ?

I prosiłbym o rady panoe 40+ a nie kolegów, bo wiem, że oni by masowali taką teściową, kiedy córki nie ma obok 😉

Edytowano przez nudistbeach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że sytuacja jest rozwojowa. Czy iść z nimi na plażę nudystów ? Jak się zachować przy sexownej mamie swojej dziewczyny ? One obie są wyluzowane, ale jak obie będą patrzeć na mój wzwód to jakby wziąć teściową do łóżka w noc poślubną...

Czy ktoś tak się spotyka ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, nudistbeach napisał:

Dodam, że sytuacja jest rozwojowa. Czy iść z nimi na plażę nudystów ? Jak się zachować przy sexownej mamie swojej dziewczyny ? One obie są wyluzowane, ale jak obie będą patrzeć na mój wzwód to jakby wziąć teściową do łóżka w noc poślubną...

Czy ktoś tak się spotyka ? 

Jak masz się z tym źle czuć, krępuje cię to że ci staje albo ma z tego wyjść jakaś dziwna sytuacja to pozwól panią iść samym. Albo przed tym porządnie zmęcz przyjaciela aby nie był w sanie dygnąć.

Albo idź za radami kolegów +40 tylko nie machnij dzieciaka obu paniom.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w sprawie pójścia na plażę N myślisz o fiucie a nie o relaksie to po prostu tam nie idź..Niech dziewczyny same tam pójdą i się zrelaksują nagim opalaniem.

Edytowano przez Saunowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sylwia1991 napisał:

Jak masz się z tym źle czuć, krępuje cię to że ci staje albo ma z tego wyjść jakaś dziwna sytuacja to pozwól panią iść samym. Albo przed tym porządnie zmęcz przyjaciela aby nie był w sanie dygnąć.

Albo idź za radami kolegów +40 tylko nie machnij dzieciaka obu paniom.

Ha ha. Aż tak bardzo się nie boję o erekcję. Już nas widziała w akcji, kiedyś ostro się kochaliśmy na stojąco w kuchni a mamuśka stała w drzwiach z tym swoim podejściem - bawcie się, jesteście młodzi. Chyba mama chce mieć wgląd w życie erotyczne córki a jej to nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, nudistbeach napisał:

Ha ha. Aż tak bardzo się nie boję o erekcję. Już nas widziała w akcji, kiedyś ostro się kochaliśmy na stojąco w kuchni a mamuśka stała w drzwiach z tym swoim podejściem - bawcie się, jesteście młodzi. Chyba mama chce mieć wgląd w życie erotyczne córki a jej to nie przeszkadza...

Zapytaj więc żony, czy będzie zła jak poprawisz po jej starym=) A nóż widelec się zgodzi, wtedy zrealizujesz swoje fantazje. 

Dla mnie to trochę dziwne, ale nic mi do tego jeśli nikt nikogo nie krzywdzi. Pasuje wam - róbcie co chceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sylwia1991 napisał:

Pasuje wam - róbcie co chceta

Ok,tylko niech nie idzie na plaże N jak mam się wzwodzić na widok nagiej mamy swojej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Saunowicz napisał:

Ok,tylko niech nie idzie na plaże N jak mam się wzwodzić na widok nagiej mamy swojej dziewczyny.

Po twojej reklamie plaży N mam w planach się wybrać, nie wiem jeszcze kiedy ale z pewnością chce tego doświadczyć.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jest naprawdę miło i sympatycznie.

Ciekawe które miejsce wybierzesz na pierwszy raz. W W-wie też są takie miejscówki jak Wał Miedeszyński ale nie ma to jak nad Bałtykiem na plaży N.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Sylwia1991 napisał:

Po twojej reklamie plaży N mam w planach się wybrać, nie wiem jeszcze kiedy ale z pewnością chce tego doświadczyć.

 

Plaże nudystów są super i bywam tam od lat, ale chodziło o kontekst... Że w jeden dzień jesz obiad przy stole z teściową, a drugiego dnia oglądasz jej cipeczkę na plaży ... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, nudistbeach napisał:

Plaże nudystów są super i bywam tam od lat, ale chodziło o kontekst... Że w jeden dzień jesz obiad przy stole z teściową, a drugiego dnia oglądasz jej cipeczkę na plaży ... 😉

No jak nie możesz tego przeżyć to nie idź z nią na plażę N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, nudistbeach napisał:

Plaże nudystów są super i bywam tam od lat, ale chodziło o kontekst... Że w jeden dzień jesz obiad przy stole z teściową, a drugiego dnia oglądasz jej cipeczkę na plaży ... 😉

Myślę że na plaże nudystów nie chodzi się oglądać cipeczki kogokolwiek, ani ch/ujka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Myślę że na plaże nudystów nie chodzi się oglądać cipeczki kogokolwiek, ani ch/ujka

 

Dokładnie.Wiadomo- nikt w niebo stale się nie patrzy bo by nie wiedział gdzie idzie.

Części intymne też są widoczne,bo ludzie są nago ale nikt zdrowy i kulturalny nie chodzi tam po to by się podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie pogadasz z partnerką? Niech się mają blisko.. ale ku*wa jakieś granice przy Tobie mogłyby być.....😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×