Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ja chcę mój rozdział o drodze, jak mamy tak długo żyć w niewiedzy!

• Like 2

mnie bardzo rozśmieszyło, że nagle obudziła się z tym "pokochaj tofu" akurat trzy dni po tym, jak Irenka nagrała rolkę z "ale ja nie lubię tofu" 😄😄😄

• Haha 1

16 minut temu, janinabonina napisał:

mnie bardzo rozśmieszyło, że nagle obudziła się z tym "pokochaj tofu" akurat trzy dni po tym, jak Irenka nagrała rolkę z "ale ja nie lubię tofu" 😄😄😄

Ale ona przecież latami opracowuje przepisy. 

Anula ty masz tylko styl na kloszarda albo jak wolisz na gołębiarkę z kevina 🤣

• Haha 2

I cyk, znowu wypadzik do knajpy ;-). A co ze strachem o pokrzywkę, wysoki rachunek, o to  ,że jedzenie będzie niedobre? Przecież jeszcze w ubiegłym tygodniu ten trend właśnie obowiązywał? No ja tego nigdy nie pojmę, jak można tak kłamać, oszukiwać, naciągać rzeczywistość i swoich obserwatorów przede wszystkim.....

• Like 12
  • Haha 1

Jak mnie to bawi, że ona nie pamięta rzeczy, które mówi. Raz mówi, że nie smakuje jej jedzenie w knajpach, a potem wstawia insta stories, że robi polecajke najlepszych wegańskich knajp i co chwilę dodaje jak jest ze swoją córką na jakimś jedzeniu w restauracji XD Jak kiedyś mówiłam - moralność to ona ma chyba z plasteliny.

• Like 4
  • Haha 1

15 godzin temu, bellobanana napisał:

mysle ze to co ktos napisal ze sledzi jak jest coraz grubsza i czeka az sie nie bedzie mogla ruszac i alina bedzie jej zmieniac pampersy

to bylo mocne

Nie mocne tylko prawdziwe. 

Czy ona zamierza odwiedzić te wszystkie knajpy jednego dnia 🥺?

• Like 1

Jak można gotując tak nieapetycznie uważać się za guru od żywienia...

• Like 1

4 minuty temu, PandaWanda napisał:

An nie prowadzi konta o wystroju wnętrz, tylko o jedzeniu, więc chyba będzie dzisiaj jadła/piła w 9 miejscach :-). NO WAY, ona musi to pisać specjalnie, żebyśmy miały o czym pisać, bo nie ma opcji, żeby była aż tak oderwana od tego co mówiła kilka dni temu...

Poza tym mówiła też kilka dni temu, że już odwiedziła wszystkie knajpy wegańskie jakie chciała polecić i teraz tylko musi to spisać i zrobić post...Naprawdę jestem bardzo bliska zadania An pierwszego i tym samym ostatniego pytania, po którym mnie zablokuje na amen. Jakieś propozycje??? 🙂

Ślepa jestem. Gdzie tego włosa wypatrzyłyście. Ale fałszywa ścieżka dźwiękowa. Ona nie jest miłosłodkopierdząca

19 minut temu, makowepole napisał:

I cyk, znowu wypadzik do knajpy ;-). A co ze strachem o pokrzywkę, wysoki rachunek, o to  ,że jedzenie będzie niedobre? Przecież jeszcze w ubiegłym tygodniu ten trend właśnie obowiązywał? No ja tego nigdy nie pojmę, jak można tak kłamać, oszukiwać, naciągać rzeczywistość i swoich obserwatorów przede wszystkim.....

To jest niepojęte ..jak ona sama sobie przeczy i jakby w ogóle nie była tego świadoma,że robi coś całkiem odwrotnego  do tego co jeszcze przed chwilą zalecała swoim ziemniakom. Teraz to już całe tournee po knajpach urządza i wcale nie widzi jakie to niespójne z tym co głosi na profilu Droga Ann, to co w końcu mają robić twoi "wyznawcy?" P 

2 minuty temu, Rękowyczyny napisał:

Ślepa jestem. Gdzie tego włosa wypatrzyłyście. Ale fałszywa ścieżka dźwiękowa. Ona nie jest miłosłodkopierdząca

Jak kruszy tofu nad patelnią 

Mnie zadziwia tempo jej pracy. 

Ebuczka robi w dwa tygodnie. Ale post z polecanymi knajpami robi prawie rok. Jak się przenosiła do Warszawy to już obiecywała, że zrobi i zaczyna nad nim pracę. Jak na kogoś kto kilka razy w tygodniu je w knajpie to naprawdę żółwie tempo. 

• Like 6

2 godziny temu, janinabonina napisał:

nie obudzila sie tylko jak zwykle po chamsku odgapila

• Thanks 1

10 minut temu, czkawka napisał:

Mnie zadziwia tempo jej pracy. 

Ebuczka robi w dwa tygodnie. Ale post z polecanymi knajpami robi prawie rok. Jak się przenosiła do Warszawy to już obiecywała, że zrobi i zaczyna nad nim pracę. Jak na kogoś kto kilka razy w tygodniu je w knajpie to naprawdę żółwie tempo. 

ale ebooka o „drodze” tez juz robi ponad rok i chyba nawet nie zaczela 

16 minut temu, Rękowyczyny napisał:

Też nie widziałam, ale się przyjrzałam u rzeczywiście jest. Chyba wrzuca tofu na patelnię i ma go na dłoniach 😉

Jezu, ten słodkopierdzący głosik kilkuletniej dziewczynki 🤡 dzisiaj moja teściowa testuje moją cierpliwość a Anka podtrzymuje tętno 😜

• Haha 9

12 minut temu, czkawka napisał:

Ale post z polecanymi knajpami robi prawie rok. Jak się przenosiła do Warszawy to już obiecywała, że zrobi i zaczyna nad nim pracę.

tworzy ebooka o knajpach i  jednocześnie zachęca do gotowania w domu i niechodzenia do knajp ?

• Like 3

2 minuty temu, pozytywkaa napisał:

tworzy ebooka o knajpach i  jednocześnie zachęca do gotowania w domu i niechodzenia do knajp ?

Dokładnie !!!  Czegoś nie rozumiesz Siostro? 🙂😉

40 minut temu, PandaWanda napisał:

Pewnie tak. Pamiętaj ze nie pokazuje wszystkiego, tylko 10%. I poleca tylko to co warto, jak nie warto to nawet nie wspomina… az boje się myśleć ile ona przejada w tych knajpach

Anna poświęca sie dla nas z tymi knajpami, co tam pokrzywka co tam ceny, ona po knajpach łazić będzie, to dla nas wszystko to

• Like 3

Serio to powód do chwalenia się że było 15 miejsc na warsztaty i na tydzień przed nie ma pełnej grupy

• Like 7

Ta kobieta na każdym kroku przeczy sobie samej. Te obserwatorki, które oglądają ją na poważnie naprawdę muszą mieć klonowy zamiast mózgu

Ale, ale... warsztaty już za 3 dni! Czekam na relację i ujęcia ze wszystkich stron, może lajta odpali, a może wszystko odwoła? Tego to nawet sama Sapula jeszcze nie wie

• Haha 1

No to mamy dwie knajpki odwiedzone, a w nich wypite i zjedzone. Ileż kalorii  już wleciało podczas tych dwóch wizyt? Ale teoria o chudnięciu na sałatkach i niskokalorycznym jedzeniu z niskim indeksem glikemicznym nadal obowiązuje? A ten kawał ciasta z drugiej miejscówki i rogalik z pierwszej wizyty ( o tym czymś w misce nie wspomnę, bo może to akurat sałatka jakaś była)  to jak niski indeks mają? Tak tylko pytam... dla koleżanki....

• Like 5

3 godziny temu, żołędziak napisał:

Anna poświęca sie dla nas z tymi knajpami, co tam pokrzywka co tam ceny, ona po knajpach łazić będzie, to dla nas wszystko to

To jest ta jej szumna misja - zjeść całe jedzenie w knajpach, żebyśmy my nie musiały 🤣

• Haha 10

42 minuty temu, makowepole napisał:

No to mamy dwie knajpki odwiedzone, a w nich wypite i zjedzone. Ileż kalorii  już wleciało podczas tych dwóch wizyt? Ale teoria o chudnięciu na sałatkach i niskokalorycznym jedzeniu z niskim indeksem glikemicznym nadal obowiązuje? A ten kawał ciasta z drugiej miejscówki i rogalik z pierwszej wizyty ( o tym czymś w misce nie wspomnę, bo może to akurat sałatka jakaś była)  to jak niski indeks mają? Tak tylko pytam... dla koleżanki....

Trzeba nadrobić te kalorie  - któż by sie najadł sałatka złożona z 800kcsl 🤣

21 minut temu, Łyżkadziegciuwbeczcemiodu2 napisał:

Trzeba nadrobić te kalorie  - któż by sie najadł sałatka złożona z 800kcsl 🤣

800 to chyba bez sosu🤣🤣🤣

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się