Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Szkoda, że z  B.nie robi taki wycieczek związanymi z aktywnością dla dzieci. W Warszawie tego od groma i to za darmowe....

• Thanks 1

1 godzinę temu, janinabonina napisał:

Ale, ale... warsztaty już za 3 dni! Czekam na relację i ujęcia ze wszystkich stron, może lajta odpali, a może wszystko odwoła? Tego to nawet sama Sapula jeszcze nie wie

nie mogę się doczekać żeby zobaczyć nasza mistrzynie gotowania w akcji. czy na warsztatach tez będzie patrzec w swoje własne przepisy? xD

4 godziny temu, dajcieżyć napisał:

Serio to powód do chwalenia się że było 15 miejsc na warsztaty i na tydzień przed nie ma pełnej grupy

Można jeszcze kupić 4 miejsca 

16 minut temu, bila567 napisał:

nie mogę się doczekać żeby zobaczyć nasza mistrzynie gotowania w akcji. czy na warsztatach tez będzie patrzec w swoje własne przepisy? xD

Nie czepiaj sie Sapuli, to bedzie drugi raz jak je widzi w zyciu🤣

• Haha 8

Co ona ściemnia, że więcej nie organizuje warsztatów. To chyba Inna firma je organizuje i jej zapłaci za fuchę

• Thanks 1

Niech ktos sie poświęci  i pojdzie na te warsztaty.  Zróbmy  zrzutke😅

• Like 1

17 minut temu, Ankatob napisał:

Ja mogę wziąć na siebie to brzemię 😁

Przed chwilą, Śpiocha napisał:

Ja mogę wziąć na siebie to brzemię 😁

Gorzej jak zacznie mówić głosikiem wątłej paplotki, wtedy będzie ciężko - ja będę miała nóż, Anka masę 😜 w między czasie zadzwoni moja teściowa - kombo gwarantowane. Wtedy to będę Wam relacjonować warsztaty z pierdla 🤣

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 9

59 minut temu, Ankatob napisał:

Ja chce 🤣 umiem perfekcyjnie parodiować Magdę Gessler więc mogę tam wjechać jak Madzia rzucając talerzami i pytając dlaczego truje ludzi 😂😂

• Haha 4

41 minut temu, Śpiocha napisał:

Gorzej jak zacznie mówić głosikiem wątłej paplotki, wtedy będzie ciężko - ja będę miała nóż, Anka masę 😜 w między czasie zadzwoni moja teściowa - kombo gwarantowane. Wtedy to będę Wam relacjonować warsztaty z pierdla 🤣

Będziemy Ci wysyłać klona i tofu w paczkach do pierdla 😘

• Haha 2

Ej, ale tak na poważnie, któraś się zapisała? Albo zna kogoś kto tam idzie?  Jest duża szansa, że jednak będziemy miały relację z pierwszej ręki? Coś mi się wydaje, że tak...😉

1 minutę temu, makowepole napisał:

Ej, ale tak na poważnie, któraś się zapisała? Albo zna kogoś kto tam idzie?  Jest duża szansa, że jednak będziemy miały relację z pierwszej ręki? Coś mi się wydaje, że tak...😉

Jeżeli któraś by się zapisała i zmarnowała kilka stów to uznałabym, że naprawdę ktoś przedawkował klonowca.

• Like 1
  • Haha 5

Głos chyba podłożyła z królewna śnieszka. 😂 

• Haha 1

8 godzin temu, Abi33 napisał:

Głos chyba podłożyła z królewna śnieszka. 😂 

Albo 7 krasnoludków 😜

Jest środa, i choć to dzień loda, to u An gra od rana ciasto i buła/kanapka na mieście 😁. Ale lody też wjadą, bo ciepło przecież 😉. Ale jakby co, pamiętajcie -sałatki zmieniają życie i odchudzają, o obniżeniu IG nie wspomnę, bo toż to oczywiste. U An to wszystko się dzieje....

• Like 1

An nam sugeruje że dojrzewa w czarnej d... 😂

A co do przestrzeni pełnej czasu, mam jakieś takie wrażenie że absolutnie nikt jej tego nie napisał, tylko znowu subtelnie nawiązuje dot ego co tu piszemy

Jakby w ogóle to, że Ona ma kosę z Aśką miało jakieś znaczenie dla kogokolwiek 🤣 Anka, to że Ty się z kimś kłócisz nie oznacza że inni mają się kłócić z Tobą, rozumiem że wszyscy jak jeden mąż mają teraz zakończyć promowanie Ebooka Aśki, do swoich knajp też mają Jej nie zapraszać, a już w ogóle patrzeć w Jej stronę to grzech? 😁

Edytowano przez Śpiocha
  • Like 1
  • Thanks 1

8 minut temu, Śpiocha napisał:

Jakby w ogóle to, że Ona ma kosę z Aśką miało jakieś znaczenie dla kogokolwiek 🤣 Anka, to że Ty się z kimś kłócisz nie oznacza że inni mają się kłócić z Tobą, rozumiem że wszyscy jak jeden mąż mają teraz zakończyć promowanie Ebooka Aśki, do swoich knajp też mają Jej nie zapraszać, a już w ogóle patrzeć w Jej stronę to grzech? 😁

Aski kasa jest lepsza niż sojowej. 😂 Bitwa na ebooki. 

• Haha 1

Ten kafelek o PSC idealnie pokazał, że ona niby taka zen i pozytywna, ale mimo wszystko to tylko fasada, bo wszystko wypływa w tym jadowitym "karma to su.ka" 😂

Ona nie jest w czarnej du..e tylko czeka, aż wykiełkuje 🤣🤣no to teraz wszystko jasne!Czekamy!

Aśka właśnie jedzie do PSC promować swoje wypociny na temat weganizmu. Niech Sapcia tam jeszcze trochę posiedzi, to się spotkają na żywo.

1 minutę temu, Czarna Róża napisał:

Aśka właśnie jedzie do PSC promować swoje wypociny na temat weganizmu. Niech Sapcia tam jeszcze trochę posiedzi, to się spotkają na żywo.

A to nie było tydzień temu? Też tak pomyślałam ale sprawdziłem datę posta 😁

Mamy koniec czerwca, nawet młode ziemniaki staniały mimo inflacji.

Czemu Sojula ni pokazuje jak gotuje młode ziemniaki z koperkiem?

Albo pomidory z cebulą?

Albo czmeu nie robi ziemniaków i najzwyklejszej na świecie mizerii z ogórków? Czemu nie nastawia małosolnych?

Czemu pokazuje tofu i sosy z masła orzechowego? Skoro wytsraczyłaby oliwa i odrobina musztardy do tych ogórków, gdyby je zauwazyła swoim wielkim okiem?

Jaki sens ma jej tani ebuk, skoro w ogóle nie ogarnia jedzenia sezonowo?

• Like 4

26 minut temu, Czarna Róża napisał:

tylko chyba jedna jest w Krakowie druga w Warszawie

Sezon na szparagi dobiega końca, a obiecanej minutki jak je zrobić idealnie jak nie było tak nie ma. 

• Thanks 1

2 minuty temu, czkawka napisał:

Sezon na szparagi dobiega końca, a obiecanej minutki jak je zrobić idealnie jak nie było tak nie ma. 

ja czekam na bezglutenowego mazurka

• Like 1
  • Thanks 3
  • Haha 4

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się