Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Anna w całej okazałości na tik tok u Kamińskiej

Nasza odchudzona ptaszyna 

Jest też starszy w tym samym czasie kręcony i tam widać przemianę, ale na +kg. 

Oj dlaczego się nie pochwaliła 

Edytowano przez Żabka 1980

1 godzinę temu, pozytywkaa napisał:

tylko chyba jedna jest w Krakowie druga w Warszawie

Obie są w Warszawie. W Krakowie rzeźnik był wczoraj.

18 minut temu, Żabka 1980 napisał:

Ale to już wczoraj było widać na story w jednym ujęciu w płaszczu, że chyba znowu jej przybyło. 

2 godziny temu, Daisy Bucket napisał:

Albo czmeu nie robi ziemniaków i najzwyklejszej na świecie mizerii z ogórków? Czemu nie nastawia małosolnych?

To mi przypomniało że po przeprowadzce miała mieć swoją spiżarnię i robić przetwory

2 godziny temu, Daisy Bucket napisał:

Mamy koniec czerwca, nawet młode ziemniaki staniały mimo inflacji.

Czemu Sojula ni pokazuje jak gotuje młode ziemniaki z koperkiem?

Albo pomidory z cebulą?

Albo czmeu nie robi ziemniaków i najzwyklejszej na świecie mizerii z ogórków? Czemu nie nastawia małosolnych?

Czemu pokazuje tofu i sosy z masła orzechowego? Skoro wytsraczyłaby oliwa i odrobina musztardy do tych ogórków, gdyby je zauwazyła swoim wielkim okiem?

Jaki sens ma jej tani ebuk, skoro w ogóle nie ogarnia jedzenia sezonowo?

Bo ona teraz gruszki gotuje. Ugotowane ziemniaki to za proste, jedzenie dla ludzi na etacie albo gosposi. 😂 

2 godziny temu, czkawka napisał:

Sezon na szparagi dobiega końca, a obiecanej minutki jak je zrobić idealnie jak nie było tak nie ma. 

Ona poradziła jednej gotować szparagi żeby nie były włukniste na patelni jak dobrze pamiętam. A końcówki szparagów trzeba po prostu złamać w miejscu zdrewniałym. Ona chyba tego nie wie. 

Czy ktoś mnie zaczepił pytając o koszulkę Makłowicza? - zupełnie nie, ale chcę się pochwalić koszulką i przypodobać P. Makłowiczowi 🙂

Anka, Ciebie co chwilę ktoś zaczepia, weź przestań, nikt nie wierzy.

• Like 2
  • Thanks 2

Moj boze, jaka to pieknosc, a ta cera. Zdecydowanie zasluga ebooka salatkowego i kosmetykow Apis. Cudo. Chce wiecej. 

Edytowano przez sasiadka_zenobia
  • Haha 1

1 godzinę temu, Abi33 napisał:

Ona poradziła jednej gotować szparagi żeby nie były włukniste na patelni jak dobrze pamiętam. A końcówki szparagów trzeba po prostu złamać w miejscu zdrewniałym. Ona chyba tego nie wie. 

Może ona biedulka garnka nie ma . Wszytko robi na tych usyfionych patelniach. Zróbmy zrzutkę na garnek dla królowej 😉

• Haha 1

11 minut temu, Azja w Ameryce napisał:

Może ona biedulka garnka nie ma . Wszytko robi na tych usyfionych patelniach. Zróbmy zrzutkę na garnek dla królowej 😉

Ja też dużo rzeczy zamiast gotować w garnku gotuje na patelni. Ale moje patelnie są czyste, garnki też mam 🤣 wydaje mi się że po prostu idzie to szybciej. 

• Like 1

2 godziny temu, Żabka 1980 napisał:

Na tych filmikach widać jak wyglada jak nie pozuje na wdechu przed lustrem w domu…

jest i tik tok u Moniki Kamińskiej 😍 alex chyba ma skoliozę i lordozę tak się wykrzywia, żeby brzuch wciągnąć 🤭

• Haha 4

5 minut temu, ViganKielbasa napisał:

jest i tik tok u Moniki Kamińskiej 😍 alex chyba ma skoliozę i lordozę tak się wykrzywia, żeby brzuch wciągnąć 🤭

Chyba musi jeszcze trochę potrenować wciąganie brzucha bo nie wyszło 🤣

I widac, ze ma wielkie wyszczuplające gacie.

W ostatniej kiecce wygląda jak na końcówce bliźniaczej ciąży. Masakra co ze sobą zrobiła.

Edytowano przez czkawka

Jezu ale do reklamy ...enek mogła jakiś stanik sobie założyć, chyba że tej drugiej zależało na takiej promocji

• Like 1

Tak btw. jak znalazłam jej profil to pierwsze co mi przyszło do głowy to dlaczego ludzie ją obserwują? Wstawia jakieś przepisy, wydaje ebooki tak wyglądając? No na logikę - jedząc tak jak ona będę wyglądać tak jak ona.

Później dowiedziałam się o chorobie i stwierdziłam, okej, w takim razie ma to wszystko sens, nawet jej współczułam i podziwiałam ją, że pokazuje się w social mediach wyglądając jak osoba otyła nie ze swojej winy a z powodu choroby. Niestety osoby otyłe były i są powodem do drwin, a ona jeszcze tak się wystawiła na widok publiczny.

Jednak scrollując jej instagrama nie da się nie zauważyć różnicy, coś mi się nie spinało i wreszcie znalazłam to forum 🙂

Zresztą jak to jest z tą lipodemią, to nie jest tylko obrzęk nóg? Ona wygląda jakby cała była obrzęknięta, ale od klonowego.

• Like 2

Kto szarpnie sie na 5 zeta i kupi ebooka Ani do zrecenzowania dla Fundacji Ernesta? Xd

• Haha 1

Byłam przedwczoraj w PPC i potwierdzam, że na półkach promowana była książka Rzeźnikowej 🙂 A o co chodzi z dramą między nimi? Co ona złego zrobiła Sapi?

3 minuty temu, Azja w Ameryce napisał:

Gdzie to znaleźć. Poratujcie niekumatą 😉

Monika Kaminska official na tiktoku

• Like 1

4 minuty temu, Azja w Ameryce napisał:

Podbijam. Czy na insta jest ten tik tok umieszczony? Przejrzałam wszystkie relacje na monika k official i unofficial i nie ma tam reelsa z Sapi, jedno zdjęcie z nią tylko w story.

1 minutę temu, Saddie napisał:

Byłam przedwczoraj w PPC i potwierdzam, że na półkach promowana była książka Rzeźnikowej 🙂 A o co chodzi z dramą między nimi? Co ona złego zrobiła Sapi?

Napisala pod sponsorowanym postem z przepisem na majonez, że ona woli prostotę i przepis z kilku składników a jak się ktoś o przepis dopytywał to go napisała 🤣

Aneczka się zagotowała, że tak się nie robi pod postami sponsorowanymi, bo ona jest samotną matką i na tym zarabia. 

• Haha 3

6 minut temu, Azja w Ameryce napisał:

/ @ monikakaminska_official /video  /  7108658658006879493?  is_copy_ url=1&I s_from_   webapp= v1

Przed chwilą, janinabonina napisał:

/ @ monikakaminska_official /video  /  7108658658006879493?  is_copy_ url=1&I s_from_   webapp= v1

usuń spacje i dodaj na początku tiktok kropka com

21 minut temu, Duzowiem napisał:

Kto szarpnie sie na 5 zeta i kupi ebooka Ani do zrecenzowania dla Fundacji Ernesta? Xd

może Aśka rzeźnik 🤪

1 godzinę temu, Saddie napisał:

Podbijam. Czy na insta jest ten tik tok umieszczony? Przejrzałam wszystkie relacje na monika k official i unofficial i nie ma tam reelsa z Sapi, jedno zdjęcie z nią tylko w story.

Nie ma go na insta. Musisz na tik toka wejść

1 godzinę temu, Azja w Ameryce napisał:

Szukajcie a znajdziecie 😂 

• Like 1

1 godzinę temu, Saddie napisał:

Jest też na grupie dla patologicznych ziemniorów

ona chyba w tej obcisłej kiecce to ma pod spodem jakaś bieliznę wyszczuplającą i te spaniele nie wyglądają dobrze 😕 wzrost obserwujących nastąpił 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się