Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wasz  kochany Mewusia

Powiedzcie mi jak to jest?

Polecane posty

Zawsze jak Poka wpada do wątku i robi tam rozpi...el, to wątek leci. Dziś nawet nie da się zwalić na Krzycha i Klaudię, pravola chyba też nie ma. Sooooo... 😎

A nie, pravol gdzieś tam mignął w tle... będzie na kogo zwalić 😉

Edytowano przez Wasz kochany Mewusia

Widmo jest, przed chwila dawal nam lekcje elegancji w watku, ktory polecial. A Poki tam nie bylo.

• Thanks 1

4 minuty temu, StrickingBLACK napisał:

ten "geniusz" nie jarzy tego..mysli,ze ja sama sobie na zlosc kasuje 😆

i weź sie dziw, ze go laska po podstawowce okrecila jak pelikana  🤣😂

A może moderatornia po prostu gasi co ostrzejsze gó...burze które wywołujesz? Od tego niby oficjalnie są.

Przestańcie, bo można się posikać ze śmiechu czytając to wszystko 😜😁

3 minuty temu, Wasz kochany Mewusia napisał:

A może moderatornia po prostu gasi co ostrzejsze gó...burze które wywołujesz? Od tego niby oficjalnie są.

To duzy blad, wiekszosc wchodzi dla goownoburz.

12 minut temu, StrickingBLACK napisał:

Czyli g.. mam ze znikaniem tematow wspolnego, geniuszu.  😩

Poza wywoływaniem g...burz rozwalających wątek, to zasadniczo faktycznie nic 😎

7 minut temu, StrickingBLACK napisał:

Moim zdaniem za malutka..jeszcze probuje ja troszke upaśc. żeby byla jak na avku bica juz zupelnie, bo narazie ksztaltem podobna ☺️ a lubie kobiecosc,

ty wiem,ze nie..widzielismy 🤣

Upaść to co najwyżej możesz na głowę... A nie, czekaj: tę sprawność już zaliczyłaś i to chyba wielokrotnie 😎

I dlaczego sądzisz że nie lubię kobiecości? Kobiecość to nie tylko ładne ,duże piersi, odpowiedniej wielkości (a nie zapasiony) tyłeczek i coś jeszcze. To znaczy to się bardzo liczy, liczy się jeszcze to żeby kobieta urodziła się jako kobieta...  ale oprócz tego powinna być czuła, kobieca z natury... jak to wytłumaczyć osobie, która (że odwołam się do "Gwiezdnych wojen" czuje to tak samo jak widelec czuje smak jedzenia? 🤔

5 minut temu, StrickingBLACK napisał:

Ty masz tyle z kobiecymi kobietami wspólnego co anastazja z milionerami czającymi sie na nia jak rekiny XD 😆

Ależ Pokuś, wiem że tu często bywam, ale chyba nie sądzisz że mój kontakt z kobietami ogranicza się do wirtualnego z twoją skromną osobą? 🙂

6 minut temu, StrickingBLACK napisał:

Z moja nie, bo ja bym sie z toba nigdy nie spotkała- wiesz,ze lubie mężczyzn z klasa, statusem ..i bezczelnie przystojnych😈 

I ciągle bezskutecznie czekasz pod bramą aż cię wpuszczą do strefy z takimi facetami? 😄 

Biedna cyganka.

Edytowano przez Seti I
  • Haha 1

3 minuty temu, _Leżak_ napisał:

To chyba pod 60tke bo nikt taki nie szuka 40tki jak może 20tke.

Niezłe ci się zmieniło a pamiętam jak pisałaś że zadajesz sobie sprawę ze dla ciebie to już jakieś facet z dzieckiem. 

🤣 Kiedy to pisała?

1 godzinę temu, Wasz kochany Mewusia napisał:

Zawsze jak Poka wpada do wątku i robi tam rozpi...el, to wątek leci. Dziś nawet nie da się zwalić na Krzycha i Klaudię, pravola chyba też nie ma. Sooooo... 😎

A nie, pravol gdzieś tam mignął w tle... będzie na kogo zwalić 😉

Ale tak z ciekawości jak jeździsz to z jakiego kraju pochodzi auto, bo jestem fanem motoryzacji i nie musisz podawać marki. A na usuniętym temacie obstawiłem, że pomykasz jakimś Audi albo mietkiem, bo trasy robisz w związku z zawodem to musi być jakiś komfort przecież o niezawodność. 

5 minut temu, _W҉i҉d҉m҉o҉ _ napisał:

Ale tak z ciekawości jak jeździsz to z jakiego kraju pochodzi auto, bo jestem fanem motoryzacji i nie musisz podawać marki. A na usuniętym temacie obstawiłem, że pomykasz jakimś Audi albo mietkiem, bo trasy robisz w związku z zawodem to musi być jakiś komfort przecież o niezawodność. 

A z ościennego 😄

7 minut temu, _Leżak_ napisał:

Kiedyś pisała na samym początku jak jeszcze nie zatraciła się w swojej postaci. 

Co jej tak odwaliło? Na początku wyglądała na inteligentną babkę, z którą można fajnie pogadać; owszem agresywną, ale o agresji tonującej się przy odpowiednim podejściu...

2 minuty temu, StrickingBLACK napisał:

żartowałam, mewucha Zastavą jeździ , własnie napisał. 

Zawiodłaś mnie. Myślałem że napiszesz że Ziguli. 🤣

Ale wiesz że Zastava jest jugolska? 😄

1 godzinę temu, Żaba Monika napisał:

Widmo jest, przed chwila dawal nam lekcje elegancji w watku, ktory polecial. A Poki tam nie bylo.

Monisiu ano w krótkich spodenkach sobie pomykam, bo przecież nie będę się dusił w długich spodniach latem, a że szczupły jestem to mogę sobie pozwolić i najeczki zajėbiste kolekcje letnie mają więc można korzystać z nowych rzeczy. 

3 minuty temu, _Leżak_ napisał:

Wojna włosów według mnie. 

Wiesz co Leżak, to było pytanie retoryczne. Nie oczekiwałem od ciebie odpowiedzi na nie (a tym bardziej inteligentnej odpowiedzi) 🙂

10 minut temu, Wasz kochany Mewusia napisał:

A z ościennego 😄

No to Niemcy. Ewentualnie Volvo, bo raczej nie ruska Łada czy czeska Skoda. 😄 

6 minut temu, _W҉i҉d҉m҉o҉ _ napisał:

No to Niemcy. Ewentualnie Volvo, bo raczej nie ruska Łada czy czeska Skoda. 😄 

Krzysztof, Skoda jest tak czeska jak Dacia rumuńska. Fakt, z wyposażeniem seryjnym powoli robi się jak w VW, ale jak się dopłaci, to masz dobrze wyposażone auto... i dynamiczne 🙂

9 minut temu, _Leżak_ napisał:

Poczekamy na hosse twój wykres na rynku matrymonialnym się kończy mój zaczyna.

Ty sie zapisz na prawko i może to zdasz jakimś cudem i kupuj jakąś Mazde czerwoną to dúpy będziesz wyrywał zamiast bić pianę bez sensu, bo lata lecą i można obudzić się z ręką w nocniku. Później starszym ludziom ciężko jest się czegoś nauczyć, bo to jak ze starymi drzewami. 

10 minut temu, Wasz kochany Mewusia napisał:

Krzysztof, Skoda jest tak czeska jak Dacia rumuńska. Fakt, z wyposażeniem seryjnym powoli robi się jak w VW, ale jak się dopłaci, to masz dobrze wyposażone auto... i dynamiczne 🙂

No ja wiem, że vv ubrali w budę skody.😁 Żydek niemiecki cwany i chyba dalej kupują paliwa od ruskich, bo rezerwy sobie zapełniają, a inni nie mogą. 😄 

4 minuty temu, Ass worshipper napisał:

Tylko młodsi jak już. Tu cię w pełni rozumiem 😉

Bicek, ale wiesz że z tymi jej adoratorami to jak z milinami Leżaka. W rezultacie jedno i drugie gnije na Kafe 😂

1 minutę temu, Wasz kochany Mewusia napisał:

Bicek, ale wiesz że z tymi jej adoratorami to jak z milinami Leżaka. W rezultacie jedno i drugie gnije na Kafe 😂

Wszyscy gnijemy. Ty i ja tez.

9 minut temu, użyszkodnik napisał:

Zastave za sama nazwe bym brala.

Tragedia jak to wygląda i ciekawe jak z kwestiami bezpieczeństwa. Ale do Serbia jechać na wakacje i tym przyjechać kupując okazyjnie za parę euro. Nie no kultowe trochę jak polonez. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się