Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Olimpia Leone

Czy jest na forum jakiś wynalazca? :D

Polecane posty

Ale nie, na poważnie... Tak się zastanawiam, czy przed zebraniem środków na kickstarterze powinno się opatentować swój pomysł? A jeśli zebrane środki nie będą wystarczające do uruchomienia produkcji? Co byście zrobili?

2 minuty temu, Hanka w kartonach napisał:

A ile kosztuje patent?

Po pytaniu sądzę, że nie rozmawiam z wynalazcą 😁ale spoko.:))

Gość _Leżak__
5 minut temu, Olimpia Leone napisał:

Ale nie, na poważnie... Tak się zastanawiam, czy przed zebraniem środków na kickstarterze powinno się opatentować swój pomysł? A jeśli zebrane środki nie będą wystarczające do uruchomienia produkcji? Co byście zrobili?

Ja mam wywalone tylko giełda 

3 minuty temu, Olimpia Leone napisał:

Po pytaniu sądzę, że nie rozmawiam z wynalazcą 😁ale spoko.:))

A sorry, to miało być tylko dla ekspertów.

• Haha 1

9 minut temu, Olimpia Leone napisał:

Zapytaj Libeda, ale pewnie poszedł już spać 😁

1 minutę temu, Hanka w kartonach napisał:

A sorry, to miało być tylko dla ekspertów.

Przeprosiny przyjęte.😂

Nie no pytam się, bo to chyba ważne... W takiej chwili trzeba podjąć dobrą decyzję tak sądzę.

9 godzin temu, Olimpia Leone napisał:

W sumie troszku ja. Udostępniałam sobie internet ze starego sagema do kompa. O ile jakość z telefonu była słaba na kompie ten sam net śmigał.  A później ktoś wymyślił lepsze telefony i wifi. Szkoda.

• Thanks 1

12 godzin temu, Bagienkotumacie napisał:

W sumie troszku ja. Udostępniałam sobie internet ze starego sagema do kompa. O ile jakość z telefonu była słaba na kompie ten sam net śmigał.  A później ktoś wymyślił lepsze telefony i wifi. Szkoda.

Hehe ten ktoś to był Steve Jobs.☺️

A tak na marginesie to w życiu miałam już co najmniej kilka nowatorskich pomysłów, które odniosły sukces po tym jak  wymyśliłam je dużo wcześniej, ale ich nie opublikowałam...

Teraz mam kilka kolejnych, które są ulepszeniem tego co jest i jeden zupełnie nowy pod względem techniki wykonania w zakresie przedmiotu, którego ten pomysł dotyczy. Sam przedmiot istnieje, ale nie w takim wymiarze, na który wpadłam ja.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować