Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wiśnia 345

Tracicie czasami motywację przez samotność?.

Polecane posty

Że się nic nie chcę,  nie ma na kogo się starać,  po co  , to wszystko bez sensu?.

2 minuty temu, Wiśnia 345 napisał:

Że się nic nie chcę,  nie ma na kogo się starać,  po co  , to wszystko bez sensu?.

Wszystko jest bez sensu być może tak zawsze jest gdy nie wiesz kim jesteś naprawdę i czego chcesz.

To ja mam tak jak autor, swoje potrzeby zaspokoiłem już dawno temu. Teraz działam głównie dla dzieci i żony. 

5 godzin temu, QWERTYzOLKUSZA napisał:

Związek niczego nie rozwiązuje, to jest jakieś błędne myślenie. Żyjesz dla siebie przede wszystkim, a nie dla rodziców/męża/żony/dzieci/psa/kota/rybek itd. Cele trzeba sobie ustawiać i realizować niezależnie od stanu cywilnego itp, inaczej nigdy nie będziesz szczęśliwy

Bzdura, trzy lata nie mam już celu, jestem bezrobotny i nie czuję, żebym był nie szczęśliwy. Pojadę na rower albo nad wodę i już mam szczęście, wiecej mi nie trzeba xd

• Like 1

Przez samo to, że jestem bezrobotny i mogę spać do 9:00 już jestem szczęśliwy 

• Like 1

9 godzin temu, Wiśnia 345 napisał:

Ja jestem taką osobą, że dla mnie takie życie, że byłabym sama bez męża i dzieci nie ma żadnego sensu:( niedałabym rady tego znieść a niestety tak też może być u mnie z pewnych powodów. A takiej wersji przyszłóści, że byłabym osobą samotną w ogóle nie biorę po uwagę przeżyć

Napisano (edytowany)
21 minut temu, ShittyKitty napisał:

Ja jestem taką osobą, że dla mnie takie życie, że byłabym sama bez męża i dzieci nie ma żadnego sensu:( niedałabym rady tego znieść a niestety tak też może być u mnie z pewnych powodów. A takiej wersji przyszłóści, że byłabym osobą samotną w ogóle nie biorę po uwagę przeżyć

Wiesz , życie różnie się układa. Najczęściej zupełnie nie tak jak sobie to wymyśliliśmy. Czasami trzeba mocno plan zweryfikować i odkrywać nowe lądy. Przecież przeznaczenie nie jest jasne do końca ...

Edytowano przez Korpo Szynszyla
  • Thanks 1

22 minuty temu, Korpo Szynszyla napisał:

Wiesz , życie różnie się układa. Najczęściej zupełnie nie tak jak sobie to wymyśliliśmy. Czasami trzeba mocno plan zweryfikować i odkrywać nowe lądy. Przecież przeznaczenie nie jest jasne do końca ...

No ja wiem ale miałam na serio strasznie i to mnie jakoś zawsze trzymało przy życiu, że będę miała lepiej poznam miłego mężczyznę i będę miała fajną rodzinkę 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować