Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam taki problem ale pokolei

Ja 28lat on 32.W zawiązku od paru lat .Bardzo go kocham on mnie też (chyba:/).Od jakiegoś czasu mój facet codziennie namawia mnie na trójkąt z innym facetem Mówi że to go kręci,że robi to dla mnie .Już nawet normalnie nie mogę z nim pogadać bo każda rozmowa kończy się tym właśnie tematem .Proszę aby przestał ,zakończył ten temat bo nigdy się nie zgodzę na to aby bzykał mnie innym facet i to na oczach faceta którego kocham .Mówię że boli mnie to i skoro mnie nie kocha i mu nie wystarczam to może trzeba się rozstać:/ Wtedy przeprasza i obiecuje że przestanie .Ale po jakimś czasie znów to samo 😞 Do tego założył portal gdzie pisze i szuka kogoś na bzykanie Nawet gdy się kochamy zaczyna o tym gadać że "może jednak się zgodzisz".Odechciewa mi się nawet seksu z nim .Czy to normalne że facet tak bardzo nalega na to by bzykał mnie inny?:/Nie wiem co robić 

Powiedz, że  OK -ALE:

- to ty szukasz faceta i przejmujesz w tym w pełni inicjatywę, szukasz takiego żeby ci się podobał wizualnie ( nakreśl dużo cech)

- (wjedź mu na ambicje) powiedz, że to musi być ktoś z trochę większym rozmiarem sprzętu niż ma on 

-postaw jeszcze parę warunków 

Albo zrozumie i temat zniknie, albo masz przyzwolenie i w pełni swobodnie szukasz następcy

😈

• Haha 1

Jeżeli nie chcesz to nie ulegaj. Nie ma się co zmuszać na siłę. W sumie to się trochę dziwię twojemu mężowi że na takie coś cię namawia pomimo że nie chcesz. Ja z moją żoną wiele różnych opcji przerabialiśmy (oczywiście bez żadnych osób trzecich bo ani ja ani ona by tego nie chciała) ale zawsze jeśli jedno z nas czegoś nie chciało to odpuszczaliśmy temat. Pamiętaj nic na siłę. Jeśli cię naprawdę kocha to powinien to zrozumieć.

Dnia 27.06.2022 o 13:29, Co robić?:( napisał:

Mam taki problem ale pokolei

Ja 28lat on 32.W zawiązku od paru lat .Bardzo go kocham on mnie też (chyba:/).Od jakiegoś czasu mój facet codziennie namawia mnie na trójkąt z innym facetem Mówi że to go kręci,że robi to dla mnie .Już nawet normalnie nie mogę z nim pogadać bo każda rozmowa kończy się tym właśnie tematem .Proszę aby przestał ,zakończył ten temat bo nigdy się nie zgodzę na to aby bzykał mnie innym facet i to na oczach faceta którego kocham .Mówię że boli mnie to i skoro mnie nie kocha i mu nie wystarczam to może trzeba się rozstać:/ Wtedy przeprasza i obiecuje że przestanie .Ale po jakimś czasie znów to samo 😞 Do tego założył portal gdzie pisze i szuka kogoś na bzykanie Nawet gdy się kochamy zaczyna o tym gadać że "może jednak się zgodzisz".Odechciewa mi się nawet seksu z nim .Czy to normalne że facet tak bardzo nalega na to by bzykał mnie inny?:/Nie wiem co robić 

Nie, to nie jest normalne

Skoro Cię nie słucha i pomimo,że mu mówisz,że Cię to męczy, robi to dalej, to znaczy,że myśli tylko o sobie, a nie o tobie. Czas zostawić tego chłystka, bo tak poważny, prawdziwy facet się nie zachowuje

Powiedz mu że zgadzasz się na trójkąt. Że przemyslalas jego propozycję tylko że chciałbyś wprowadzić do tego swoją fantazje. Ze chcesz zobaczyć jak temu facetowi robi loda. Że wstydziłam mu o tym powiedzieć ale skoro już to wie to chciałabyś to zrealizować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się