Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jestem po technikum gastronomicznym o kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych. Chciałabym zostać nauczycielką przedmiotów zawodowych zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Jednak nurtuję mnie pytanie czy jeśli zrobiłabym magisterkę na pedagogice przedszkolnej i wczesnoszkolnej, a potem podyplomówkę z zakresu żywienie człowieka z elementami dietetyki dla nauczycieli oraz przygotowanie pedagogiczne do nauki zawodu, mam jakiekolwiek szanse, żeby faktycznie pracować na stanowisku nauczyciela przedmiotów zawodowych zarówno w technikum jak i w szkole branżowej mimo, że ukończyłabym pedagogikę wczesnoszkolną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey

Jest odpowiednie rozporządzenie MEiN dotyczące kwalifikacji nauczycieli. Znajdź w sieci i poczytaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny może pracować na tych konkretnych etapach edukacji. Jest pedagogika ogólna jeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczesnoszkolna i przedszkolna możesz pracować tylko w przedszkolu ale masz już po tym przygotowanie pedagogiczne. Ewentualnie podyplomowe z zakresu praktycznej nauki zawodu dla nauczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×