Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kejti4

CV, co wpisać?

Polecane posty

Hejj. Aktualnie szukam nowej pracy, w internecie natknełam się na pewną ofertę pracy w hotelu jako pokojówka. Do tej pory pracowałam jako kelnerka. 
Moje pytanie brzmi, co będzie korzystniejsze? Praca na poprzednim stanowisku + praktyki, które trwaly 2 tygodnie, odbyły się 5 lat temu, jest minimalne powiązanie ze stanowiskiem, na które aplikuję czy dać poprzednie stanowisko + stanowisko kelnerki na którym pracowałam rok temu? 

Edytowano przez kejti4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, czytałam i nie zrozumiałam. Rozumiem, że 5 lat temu miałaś te praktyki później pracowałaś też jako kelnerka a po kelnerce miałaś jeszcze inne stanowisko, tak ? Jeśli tak to wpisz to wszystko, bo nawet jeśli Twoje poprzednie stanowisko nie pasuje do tego o które się ubiegasz chociaż przedstawi ciebie w dobrym świetle, że jakiejś luki pustej nie masz… kelnerka też coś tam może zdziałać no i fajnie wpisać praktyki, bo to tez świadczy, że się tam rozwijasz. Zawsze możesz dodać krótki opis mówiący o Tobie w cv ( zobacz jak to wygląda w internecie ) jeśli nie dodajesz listu motywacyjnego to krótki opis pozwoli na zaprezentowanie się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MadziaLenka napisał:

Wybacz, czytałam i nie zrozumiałam. Rozumiem, że 5 lat temu miałaś te praktyki później pracowałaś też jako kelnerka a po kelnerce miałaś jeszcze inne stanowisko, tak ? Jeśli tak to wpisz to wszystko, bo nawet jeśli Twoje poprzednie stanowisko nie pasuje do tego o które się ubiegasz chociaż przedstawi ciebie w dobrym świetle, że jakiejś luki pustej nie masz… kelnerka też coś tam może zdziałać no i fajnie wpisać praktyki, bo to tez świadczy, że się tam rozwijasz. Zawsze możesz dodać krótki opis mówiący o Tobie w cv ( zobacz jak to wygląda w internecie ) jeśli nie dodajesz listu motywacyjnego to krótki opis pozwoli na zaprezentowanie się. 

a jeśli w ogłoszeniu nic nie pisze o wpisaniu klauzuli to tak czy siak wpisać tą klauzulę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kejti4 napisał:

a jeśli w ogłoszeniu nic nie pisze o wpisaniu klauzuli to tak czy siak wpisać tą klauzulę? 

Tak, wpisz sobie klauzule aktualna która do każdej cv będzie pasować (czasami firmy proszą o wpisanie swojej której podają w ogłoszeniu. Nie ma w ogłoszeniu i tak trzeba zawsze wpisać. 
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

lub dłuższa wersja 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz pracy w PL? Nie wolisz wyjechać za granice? Wiesz co ja sobie pluję w brodę, po co był mi magister, skoro pokojówka w Danii zarabia miesięcznie więcej niż ja… Widziałam takie ogłoszenie na pracawue.pl to mi ręce opadły. I to są realne stawki, bo oni tam weryfikują każdą ofertę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×