Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Łucja199

Mój chłopak nie chce uprawiać ze mną seksu

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Mam 19 lat a mój chłopak 20 od roku uprawiamy seks na początku było super robiliśmy to nawet kilka razy w tygodniu a teraz jest raz na dwa tygodnie mam duże zapotrzebowanie seksualne i nie wiem co z tym zrobić, jak tylko się spotkamy on na samym początku mówi że dzisiaj tego nie robimy. Uważam że jestem atrakcyjna i zadbana dużo chłopków się za mną ogląda i chciałoby być na jego miejscu

Edytowano przez Łucja199

1 godzinę temu, Łucja199 napisał:

Mam 19 lat a mój chłopak 20 od roku uprawiamy seks na początku było super robiliśmy to nawet kilka razy w tygodniu a teraz jest raz na dwa tygodnie mam duże zapotrzebowanie seksualne i nie wiem co z tym zrobić, jak tylko się spotkamy on na samym początku mówi że dzisiaj tego nie robimy. Uważam że jestem atrakcyjna i zadbana dużo chłopków się za mną ogląda i chciałoby być na jego miejscu

Czesc czesc to js chetnie Cie poznsm... Boze boze mbie sie chce codxiennie... 

Niedopasowanie seksualne tak samo może popsuć związek jak inne niedopasowania. Pomyśl tylko czy jak nadal z nim będziesz to po jakimś czasie częstotliwość zbliżeń jeszcze spadnie a przy Twoich dużych potrzebach zostanie Ci wibrator lub ktoś na boku. 

• Like 1

2 godziny temu, Łucja199 napisał:

A wyjaśnił dlaczego nie chce???

1 godzinę temu, Sylwia1991 napisał:

No właśnie nie 

1 godzinę temu, DanWan napisał:

Niedopasowanie seksualne tak samo może popsuć związek jak inne niedopasowania. Pomyśl tylko czy jak nadal z nim będziesz to po jakimś czasie częstotliwość zbliżeń jeszcze spadnie a przy Twoich dużych potrzebach zostanie Ci wibrator lub ktoś na boku. 

Nie wiem czy niedopasowanie seksualne bo kiedyś to chciał tak samo jak ja i sam cały czas to proponował a teraz to nawet jak raz na dwa tygodnie czy tam tydzień to ja muszę proponować 

Napisano (edytowany)

Powinnaś z nim porozmawiać i z nim to wyjaśnić. Na spokojnie i ze zrozumieniem. Mała ochota na seks czy jego brak może być spowodowane wieloma czynnikami, chociażby pracą, stresem czy ogólnie złym samopoczuciem. Trzeba brać pod uwagę takie możliwości i to jak twój chłopak się czuje z tym wszystkim. Myślenie wyłącznie o sobie i swoich potrzebach często prowadzi do rozpadu związku. 
Edit:  To, że nie chce się często uprawiać seksu nie musi również oznaczać tego, że jest coś z tobą czy coś źle między wami. Może być to też spowodowane tym, że chce normalnie spędzić z tobą czas, być blisko ciebie, a nie wyłącznie siedzieć w łóżku. Jak mówiłam - porozmawiaj z nim.

Edytowano przez idyllicyuna
  • Like 1

Dnia 7.07.2022 o 07:48, Sylwia1991 napisał:

A powie prawdę?

Ja obstawiam, że ma jakis wstydliwy problem, coś natury medycznej, o którym wstydzi ci się powiedzieć. Inaczej nie zaznaczał by tego na wstępie albo po prostu z tobą nie był.

Dnia 7.07.2022 o 06:03, Łucja199 napisał:

Mam 19 lat a mój chłopak 20 od roku uprawiamy seks na początku było super robiliśmy to nawet kilka razy w tygodniu a teraz jest raz na dwa tygodnie mam duże zapotrzebowanie seksualne i nie wiem co z tym zrobić, jak tylko się spotkamy on na samym początku mówi że dzisiaj tego nie robimy. Uważam że jestem atrakcyjna i zadbana dużo chłopków się za mną ogląda i chciałoby być na jego mmiejscmie

hmm... Moze miec inna kobietke... Moze byc tez innej orientacji a ma dziewczyne bobto ukrywa..... Mysle jednak ze zwiazek w ktorym nie masz bliskosci sexu nie ma wiekszych szans....  Nie pozostaje nic jak pogadac albo szukac..... 

Kurde laska mu się znudziła i nie wie jak jej to powiedzieć, ale dopóki nie pojawi się nowa na horyzoncie to z nią jest

• Like 1

Moim zdaniem są dwie możliwości: 1. On od początku był biseksualny o czym nie wiedziałaś i  teraz ma partnera z którym sie w pełni zadawala. 2. Coś było miedzy Wami nie tak a pojawiła sią ta druga która mu w głowie i w seskie całkowicie zawróciła. Kiedyś przyszła do mnie kobieta z podobnym problemem. Po zbadaniu sytuacji znalazłem rzwiązanie które pomogło. Zbyszek

2 godziny temu, zbyszek945 napisał:

Kiedyś przyszła do mnie kobieta z podobnym problemem. Po zbadaniu sytuacji znalazłem rzwiązanie które pomogło. Zbyszek

Widać jesteś wybitnym specjalistą, czy udało Ci się rozwiązać już swoje własne problemy seksualne? 

6 godzin temu, zbyszek945 napisał:

Moim zdaniem są dwie możliwości: 1. On od początku był biseksualny o czym nie wiedziałaś i  teraz ma partnera z którym sie w pełni zadawala. 2. Coś było miedzy Wami nie tak a pojawiła sią ta druga która mu w głowie i w seskie całkowicie zawróciła. Kiedyś przyszła do mnie kobieta z podobnym problemem. Po zbadaniu sytuacji znalazłem rzwiązanie które pomogło. Zbyszek

Dlaczego dziś tyle ludzi zakłada że co drugi facet to gej. Homo czy bi jest raptem może procent czy dwa w społeczeństwie naprawde trzeba mieć niefart by na takiego trafić. 

Skłaniałbym się do opcji że autorka posta mu się znudziła ale ciagle nie ma nikogo zamiast, lub ma kogoś nowego ale na razie poza bzykaniem w tej relacji nie widzi przyszłości, dlatego gra na dwa fronty żeby się zorientować która jest dla niego lepsza.

19 lat masz i się przejmujesz? Znajdź sobie innego,albo zróbcie sobie osobne wakacje 😁

Zostaw go przed monitorem i daj szansę tym innym. Może mają lepsze joisticki 😁

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się