Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paulina712

Dziewczyny pomóżcie musze się wygadać.Co robić

Polecane posty

Cześć, dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co myśleć.  

Rozstałam się z facetem mamy wspólnie 10 msc synka to było nagle bo z dnia na dzień a w zasadzie w ciągu pół h po powrocie do domu spakował się i odszedł. Nie pisałam nie dzwonilam nic odpuściłam w ogóle bo często to ja walczyłam o ten związek. Po 2 tyg przywiozl zakupy dla naszego Synka dając mi je spojrzal na mnie z zaskoczeniem zmienilam kolor włosów byłam lekko umalowana i udawałam szczęśliwa następnego dnia nagle zaczął się odzywać już w nocy pojawiło się pytanie czy spie ale nie odp. Później rano napisał mi że Super wspaniale fajnie ze masz czas cie wystroic i zadbac o siebie. 

Nie wiem co miało znaczyć te jego wczorajsze spojrzenie ustal chwilowo zaniemówił szybko spuścił wzrok i odszedł mówiąc ze się spieszy głową souszczona w dół a w nocy i rano nagle od niego wiadomosci . 

 

Ja nas nie skreśliłam starałam się walczyłam cały czas jednak tym razem wolałam odpuścić i poczekać czy on zacznie się starać. 

Nie rozumiem tego co było wczoraj i dziś jego sms sam odszedł.  Z dnia na dzień w zasadzie i wiem że paluszki maczał w tym ten jego dobry funflel jego cenne rady a Mój narzeczony juz geraz były dal mu się strasznie zmanipulować. 

Co wy o tym myślicie? Bo ja już wariuje od rozmyślania o tym wszystkim tym bardziej że to było z dnia na dzień przed wyjściem do pracy buziak kocham a na drugi dzień wraca zabiera swoje rzeczy i w kicy jego telefony odbierał właśnie twn cały funfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam że zaczęło się psuć między nami kłótnie bo właśnie przez tego funfla MOj nie umiał mu powiedzieć nie nawet wbtrakcie obiadu z rodzicami zadz telefon odebrał pow mu ze nie może to ten ... zapukał do naszych drzwi i mój polecial oczywiście była awantura bo kurde on nagle stał się ważny jest num oczarowany jaki to on nie jest ogarnięty w robocie otwierać będą działa ości itd ja już jestem głupia i nir wiem co mam myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwie opcje.

Ta lepsza, to Twój facet znalazł sobie inną dupę ale wróci do Ciebie jeśli zobaczy że sobie radzisz i dbasz o siebie.

Ta gorsza druga opcja jest taka, że masz dziecko z ciotą bez charakteru i kręgosłupa, który jest przez kogoś manipulowany.

Co robić?

Zacząć się cenić i nie walczyć o palanta. Ułóż sobie życie bez niego.

 

  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, TintoBrass78 napisał:

Są dwie opcje.

Ta lepsza, to Twój facet znalazł sobie inną dupę ale wróci do Ciebie jeśli zobaczy że sobie radzisz i dbasz o siebie.

Ta gorsza druga opcja jest taka, że masz dziecko z ciotą bez charakteru i kręgosłupa, który jest przez kogoś manipulowany.

Co robić?

Zacząć się cenić i nie walczyć o palanta. Ułóż sobie życie bez niego.

 

 

No właśnie ciągle to ja włączyłam ale tym razem sobie odpuściłam i tu jego zdziwienie. 

I jedna i druga tutaj wchodzi w grę.  Ale ta druga to bardziej prawdopodobna. Nie ma czas by nawet zajść do Syna bo praca praca. 

Daje mi satysfakcję to że postanowiłam właśnie tym razem go zlać nie walczyć nie starać się bo mamy dziecko bo tak itd. Nie widziałam beż niego życia.  Ale od ład zaczął pracować z tym funflem i go słuchać postanowiłam pójść swoją stroną.  

I widzę że dobrze robie bo nie ma odwagi długo patrzeć mi w oczy szybko ucieka wzrokiem.  Magle jak mnie zobaczył moja zmianę i mnie uśmiechnięta ubrana inaczej niż zwykle się i tersowac zaczął.  

Pieprzyc go ale wierze ze sobie poradzę beż niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli facet nie interesuje się ani dzieckiem ani Tobą, to po prostu nie jest was wart a Ty - trudno - popełniłaś błąd.

Tę energię którą poświęcałaś na walkę o związek, poświęć teraz na dbanie o siebie i dziecko.

I wszystko będzie dobrze!

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci są wzrokowcami, czemu kobiety o tym zapominacie? Po ciąży wiadomo figura już nie ta, ale czemu ciągle dresy? Masz na to dowód, jak zrobiłaś coś z włosami on to zauważył, niby mała zmiana ale chyba takiego impulsu potrzebował. Nikt nie wymaga niewiadomo czego, drobne rzeczy a robią robotę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie mogę sobie na to pozwolić że zapominacie dbać bo , po ciąży starałam się szybko wrócić do wagi sprzed włosy z blondu na czarne teraz na brunetkę. A mój były luby zostawił nas ju w styczeń luty na dwa miesiące po czym nagle się starał bo strasznie za nami tęsknił ponoć jednak strasznie to zmienił ten typek do takiego stopnia że unika nawet kontaktu z dzieckiem bo ponoć cały czas pracuje. Tak że wybacz w moim przypadku dbałam o siebie cały czas nie zapuściłam się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak czytam i mi wyszło, że skoro kolega ważniejszy i taki cudowny, to może go puka?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2022 o 20:15, Paulina712 napisał:

właśnie ciągle to ja włączyłam ale tym razem sobie odpuściłam i tu jego zdziwienie

 

18 minut temu, Baziunia napisał:

No tak czytam i mi wyszło, że skoro kolega ważniejszy i taki cudowny, to może go puka?

Kryptogej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2022 o 20:51, TintoBrass78 napisał:

Jeśli facet nie interesuje się ani dzieckiem ani Tobą, to po prostu nie jest was wart a Ty - trudno - popełniłaś błąd.

Tę energię którą poświęcałaś na walkę o związek, poświęć teraz na dbanie o siebie i dziecko.

I wszystko będzie dobrze!

Podoba mi się to co napisałeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2022 o 10:02, marinero00 napisał:

Nikt nie jest doskonaly i predzej czy pozniej minie mu zauroczenie tym facetem 🙂 Pokaze swoje kolce.To nie przypadek ze jest sam, bez kobiety:) .Ja bym go nazwal vampirem energetycznym.Wysysa z twejego faceta energie do zwiazku z toba.

A ja bym wzial na przeczekanie .:) Nie inicjuj pierwsza kontaktow ,a jak przyjdzie to badz mila  ale z dystansem .Zawsze ladnie wygladaj i kuszacoLadnie pachnij! Kup sobie perfumy z feromonami to za kazdym razem jak bedzie odchodzil od ciebie to bedzie sie bil z myslami"co mi odwalilo? ze sobie poszedlem!" .Przeciez za cos cie pokochal i zrobil ci dziecioka ! 🙂 wiec jakos na  jego zmysly dzialasz.To twoj atut.W rozmowie okazuj kompletny brak zainteresowania jego kumplem i nie podtrzymuj tematu.Unikaj sprzeczek,(!) Na dluzszy czas to zlamie sie i jak cos zacznie ci tlumaczyc w sprawie swojego odejscia stwierdz krotko : jestes ojcem! zawsze mozesz wrocic do swego dziecka i zajac sie jego wychowaniem! 

Zwiazek to wieczne negocjacje  zaangazowania i wygrywa ten kto  pokazuje caly czas ze odejdzie i nie wroci!  jelsi warunki ukladu mu sie nie podobaja  aty na starcie przegrywalas bo pokazywalas ze w kazdych warunkach bedziesz negocjowac🙂 Nic bardziej sa.mob.ojczego! Nie zebra sie o milosc u osoby ktora nam tej milosci nie chce dac bo to nas degraduje jako czlowieka w jego oczach i zaczyna nas traktowac jak niewolnika 🙂 Nie olno tez nie pokazywac swych granic bo ludzie tak cie traktuja na jak im pozwalasz.Ty pozwalalas na zle traktowanie to on okazywal ci brak szacunku 🙂 Przeciez to demonstracyjne odejscie to wlasnie pluniecie ci w twarz! 

Przestan kolczowac. Jesli chcesz miec dobry zwiazek, to nie bawisz sie w manipulacje, i tyle…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×