Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pravikoo

Seks za darmo czy jest to możliwe?

Polecane posty

czy jeśli już to tylko w wieku nastoletnim? ja np. doznałem pieszczot z dziewczyną w końcówce wieku nastoletniego, ale miałem samochód, oraz kupiłem piwa, więc łączna kwota jaką poniosłem to około 20zł. Wiem, że to nie dużo, ale pytanie, czy tzw 'facet' zawsze musi ponieść jakiś koszt choćby za pieszczoty z dziewczyną lub kobietą?

Nie musi ale wielu idzie na skróty:-)

Znajdź sobie dziewczynę z którą będziesz w związku i będzie miło i przyjemnie. 

13 minut temu, jan67-1967 napisał:

Znajdź sobie dziewczynę...

a co to za jakaś związkowa kultura, zresztą w związku czy bez, spytałem czy darmowy seks jest możliwy, a może to coś powszechnego, ale omija takich frustratów jak ja.

3 godziny temu, jan67-1967 napisał:

Nie musi ale wielu idzie na skróty:-)

Znajdź sobie dziewczynę z którą będziesz w związku i będzie miło i przyjemnie. 

To zależy na jaką dziewczynę trafi. Jeśli na taką, która oczekuje prezentów i  pierścionka z brylantem to nawet po ślubie będzie musiał sobie na seks zasłużyć😉

Ale generalnie masz rację darmowy seks tylko w stałym związku

Edytowano przez ONA83

5 godzin temu, ONA83 napisał:

...Ale generalnie masz rację darmowy seks tylko w stałym związku

Mam wrażenie, że w związku to już nie jest darmowy seks, bo związek to chyba jednak jest okupiony jakimś poświęceniami i pieniędzmi ze strony mężczyzny, pozatym związek jest do tego wizją klatki. Czyli co darmowy seks, a właściwie jego pozór chyba istnieje tylko jak jest sie np. szefem w pracy, gdzie zatrudnia sie kobiety?

44 minuty temu, sandrynka napisał:

Nie ma nic za darmo 😊😉

Myślisz, że kobiety w jakiś sposób płacą za seks?

54 minuty temu, pravikoo napisał:

Myślisz, że kobiety w jakiś sposób płacą za seks?

Piorą, sprzątają, gotują 😉😁

2 godziny temu, pravikoo napisał:

Mam wrażenie, że w związku to już nie jest darmowy seks, bo związek to chyba jednak jest okupiony jakimś poświęceniami i pieniędzmi ze strony mężczyzny, pozatym związek jest do tego wizją klatki. Czyli co darmowy seks, a właściwie jego pozór chyba istnieje tylko jak jest sie np. szefem w pracy, gdzie zatrudnia sie kobiety?

Jeśli dla kogoś związek to poświęcenie i utrata wolności to powinien być sam.

Są co prawda osoby uprawiające przygodny niezobowiązujący seks, ale to wyjątki i trzeba umieć tak żyć. Natomiast ktoś kto desperacko poszukuje seksu z reguły przyciąga bardzo interesowne jednostki.

• Like 1

20 minut temu, ONA83 napisał:

Jeśli dla kogoś związek to poświęcenie i utrata wolności to powinien być sam.

Są co prawda osoby uprawiające przygodny niezobowiązujący seks, ale to wyjątki...

a ja myślałem, ze statystycznie Polak, Polka ma 7 partnerów seksualnych, ale na forum trafić sie musi zawsze taka o porządności pisząca, co za pech.

20 minut temu, ONA83 napisał:

Natomiast ktoś kto desperacko poszukuje seksu z reguły przyciąga bardzo interesowne jednostki

Myślisz, że desperatów jest tak mało, że trudno trafić im na siebie i doznać seksu bez opłat?

2 godziny temu, pravikoo napisał:

a ja myślałem, ze statystycznie Polak, Polka ma 7 partnerów seksualnych, ale na forum trafić sie musi zawsze taka o porządności pisząca, co za pech.

Myślisz, że desperatów jest tak mało, że trudno trafić im na siebie i doznać seksu bez opłat?

No i co z tej statystyki wynika? Przecież tu do jednego worka jest wrzucone 39% procent Polek i 16,5% Polaków, którzy mieli jednego partnera(niekiedy dopiero po ślubie) jak i dziewczyny z Roksy i ich klienci.

Myślę, że łatwiej jest mieć regularny seks w związku niż poza nim. A za ten okazjonalny przeważnie jakoś trzeba zapłacić....chociażby postawieniem drinka czy zapłaty za pokój.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować