Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
FattoCatto

Nie czuje chęci posiadania dzieci

Polecane posty

Mam 30+ lat i nada nic? Każdy mi mówi ze magicznie pojawi się u mnie chęć posiadania dzieci ale jak narazie 0. Jak to było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym nic zlego. Jedni chca miec dzieci, inni nie czuja tej potrzeby. Zarowno z pierwszymi jak i drugili wszystko jest ok. Nie ma jednej drogi do szczescia i jednego modelu zycia. Jestesmy rozni.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nic złego. Jest część ludzi, którzy chcą mieć dzieci i je mają oraz część, która tych dzieci mieć nie chce. Jedno i drugie jest spoko. Spłodzenie potomka to nie obowiązek. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, FattoCatto napisał:

Mam 30+ lat i nada nic? Każdy mi mówi ze magicznie pojawi się u mnie chęć posiadania dzieci ale jak narazie 0. Jak to było u was?

To normalne. Nie przejmuj się głupotami innych. Rób tak aby było co dobrze

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... tych co mowia ze trzeba to nie prawda po co miec dzieci i tak umra kiedys jak beda stare a co jak samochod je ...nie tak mocno i umra przedwczesnie rozne rzecyz sie dzieja pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, okosloniawdupieweza napisał:

... tych co mowia ze trzeba to nie prawda po co miec dzieci i tak umra kiedys jak beda stare a co jak samochod je ...nie tak mocno i umra przedwczesnie rozne rzecyz sie dzieja pzdr

cenzuruje mi pierwsze slowo

j

e

b

a

c bylo nie trzy kropki 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jesteś tego świadoma. Spora grupa ludzi decyduje się na dzieci, bo rodzice pytają, bo znajomi mają a później stwierdzają ze to nie ich bajjka.... Szkoda ich, szkoda dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, okosloniawdupieweza napisał:

... tych co mowia ze trzeba to nie prawda po co miec dzieci i tak umra kiedys jak beda stare a co jak samochod je ...nie tak mocno i umra przedwczesnie rozne rzecyz sie dzieja pzdr

No tak ja tez a tym bardziej oni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2022 o 06:35, FattoCatto napisał:

Mam 30+ lat i nada nic? Każdy mi mówi ze magicznie pojawi się u mnie chęć posiadania dzieci ale jak narazie 0. Jak to było u was?

Nie musi się nic pojawić. Często bywa tak, że się nic nie pojawia przez całe życie, albo do zaliczenia wpadki. Po oswojeniu się z myślą, że będzie dziecko przestaje być to problemem. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też w tym wieku nie chciałam mieć dzieci. Gdy miałam 34 lata, gdy dodawałam okres, miałam też takie poczucie zawodu, że nie jestem w ciąży, mimo że nie planowalam w nią zajść. Po pół roku zaczęliśmy się starać o dziecko i dosyć szybko zaszłam w ciążę. Jednak znam dziewczynę w wieku 41 lat, która nadal nie chce mieć dzieci i robi wszystko, żeby ich nie mieć. Każdy jest inny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×