Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 minut temu, aluta napisał:

Ala mogłaby chociaż dla widzek ruszyć się z mieszkania i coś pokazać. Andziaksy do Nowego Jorku potrafią polecieć, żeby zrobić dobry vlogmas. 

Widzki Ali raczej wiedzą, jaki ma styl życia i jakie są jej vlogi. Jak potrzebujesz pooglądać Gdańsk, to masz wiele innych kanałów, na których znajdziesz kadry z miasta. Chyba że tak bardzo potrzebujesz, żeby twoją przewodniczką była Ala. To możesz się nie doczekać. Serio śmieszą mnie takie nierealne oczekiwania. Czy od wspomnianych Andziaksów oczekujesz recenzji książek, relacji z filharmonii albo rozważań na tematy gospodarcze? Jak ktoś dłużej nagrywa, to wiadomo mniej więcej czego się po nim spodziewać. Ala jest domatorem, działa według utartych schematów, widać, że to daje jej szczęście i poczucie bezpieczeństwa. Nikt nikogo nie zmusza do oglądania. Ja też nie wszystko u niej oglądam, bo mnie zwyczajnie nudzi, ale nie jojczę, że mogłaby "coś" pokazać. Odpalam głównie wtedy, kiedy potrzebuję takiego spokojnego, niewymagającego skupienia pitolenia w tle. Niektórzy się zachowują tak, jakby YT było polską telewizją z lat 60. Jeden kanał i nic innego do wyboru. Ala jest nudna, trudno z tym dyskutować, ale oczekiwanie, że nagle zacznie być inna, to bezsens. Wyjścia są dwa - albo to zaakceptować, albo przestać oglądać. Bo ona się nie zmieni. To widz może zmienić kanał.

• Like 8
  • Thanks 3

2 godziny temu, aluta napisał:

Ala mogłaby chociaż dla widzek ruszyć się z mieszkania i coś pokazać. Andziaksy do Nowego Jorku potrafią polecieć, żeby zrobić dobry vlogmas. 

A widziałaś może ostatnie 2-3 vlogi? XD Już ładnie pokazuje dużo rzeczy poza mieszkaniem.

• Like 1

3 godziny temu, Kami_ napisał:

Widzki Ali raczej wiedzą, jaki ma styl życia i jakie są jej vlogi. Jak potrzebujesz pooglądać Gdańsk, to masz wiele innych kanałów, na których znajdziesz kadry z miasta. Chyba że tak bardzo potrzebujesz, żeby twoją przewodniczką była Ala. To możesz się nie doczekać. Serio śmieszą mnie takie nierealne oczekiwania. Czy od wspomnianych Andziaksów oczekujesz recenzji książek, relacji z filharmonii albo rozważań na tematy gospodarcze? Jak ktoś dłużej nagrywa, to wiadomo mniej więcej czego się po nim spodziewać. Ala jest domatorem, działa według utartych schematów, widać, że to daje jej szczęście i poczucie bezpieczeństwa. Nikt nikogo nie zmusza do oglądania. Ja też nie wszystko u niej oglądam, bo mnie zwyczajnie nudzi, ale nie jojczę, że mogłaby "coś" pokazać. Odpalam głównie wtedy, kiedy potrzebuję takiego spokojnego, niewymagającego skupienia pitolenia w tle. Niektórzy się zachowują tak, jakby YT było polską telewizją z lat 60. Jeden kanał i nic innego do wyboru. Ala jest nudna, trudno z tym dyskutować, ale oczekiwanie, że nagle zacznie być inna, to bezsens. Wyjścia są dwa - albo to zaakceptować, albo przestać oglądać. Bo ona się nie zmieni. To widz może zmienić kanał.

To czemu tyle narzekania na kafe, że tylko Lidl? A wystarczy zmienić kanał. 

1 godzinę temu, pinkyy napisał:

A widziałaś może ostatnie 2-3 vlogi? XD Już ładnie pokazuje dużo rzeczy poza mieszkaniem.

Czyli jednak da się🙂Muszę obejrzeć. Przestałam bo nudy a z kafe wynikało, że dalej tylko mieszkanie. 

8 minut temu, aluta napisał:

To czemu tyle narzekania na kafe, że tylko Lidl? A wystarczy zmienić kanał. 

Na kafe znajdziesz narzekanie na wszystko. To nie jest wyznacznik czegokolwiek.

• Like 2
  • Thanks 1

Te ostatnie vlogi są fajne. Widać, że się przyłożyła bardziej niż zwykle.

Idąc utartym schematem we wrzesniu zacznie sie „tryb jesieniara”. Spa na spokojnie, swieczki z tk maxx i pizza. Super, ze Ala teraz dostala weny ale wiemy wszyscy jak to sie skonczy wraz z koncowka sierpnia. 

• Haha 1

Czemu oni nigdzie nie jeżdżą na weekendy? Np.do Wrocławia, Krakowa, w góry, coś pozwiedzać, jakieś zamki czy coś? 

40 minut temu, Bułeczka napisał:

Czemu oni nigdzie nie jeżdżą na weekendy? Np.do Wrocławia, Krakowa, w góry, coś pozwiedzać, jakieś zamki czy coś? 

Jak pojechali do Torunia na koncert sanah, to bylo, ze po wuj jechali do Torunia, zamiast isc na koncert w Gdansku xD 

10 godzin temu, Bułeczka napisał:

Bo są typem domatora. 

10 godzin temu, Bułeczka napisał:

Bo ludzie lubią różne rzeczy. Ja staram się w miarę możliwości jak najczęściej odwiedzać nowe miejsca, robić nawet krótkie, jednodniowe wycieczki, z kolei większość moich znajomych spędza weekendy na mieście, a z wyjazdów uznają tylko all inclusive dwa razy do roku. Niech każdy spędza wolny czas tak jak lubi 🙂 Ala i tak pokazuje ostatnio dużo więcej rzeczy niż pół roku temu.

• Like 1

21 minut temu, kimchi napisał:

Bo ludzie lubią różne rzeczy. Ja staram się w miarę możliwości jak najczęściej odwiedzać nowe miejsca, robić nawet krótkie, jednodniowe wycieczki, z kolei większość moich znajomych spędza weekendy na mieście, a z wyjazdów uznają tylko all inclusive dwa razy do roku. Niech każdy spędza wolny czas tak jak lubi 🙂 Ala i tak pokazuje ostatnio dużo więcej rzeczy niż pół roku temu.

Dokładnie. Alka nie jest osobą energiczną, która lubi podróże więc nie ma co od niej wymagać, żeby gdzieś jeździła cały czas. Lepsze to do oglądania niż wieczne wakajki na pokaz, tylko pod zdjęcia na Instagrama jak u MsDoncellity np.

3 godziny temu, kimchi napisał:

No wlasnie, nie zebym byla wielka fanka Ali xD (jak widac zreszta, nie jestem), ale jej vlogi kiedys, a teraz to niebo a ziemia. A i tak ktos sie przyj…, ze Andziaksy do nowego jorku potrafia poleciec😂😂😂 Alka moglaby teraz na rzesach stanac i tanczyc, a by bylo „a czemu teraz nie pokazuje sprzatania?”  I tak w kolko. 

• Like 1
  • Thanks 2

1 godzinę temu, sasiadka_zenobia napisał:

No wlasnie, nie zebym byla wielka fanka Ali xD (jak widac zreszta, nie jestem), ale jej vlogi kiedys, a teraz to niebo a ziemia. A i tak ktos sie przyj…, ze Andziaksy do nowego jorku potrafia poleciec😂😂😂 Alka moglaby teraz na rzesach stanac i tanczyc, a by bylo „a czemu teraz nie pokazuje sprzatania?”  I tak w kolko. 

Dokładnie. Przecież ona od zawsze była fanką kawki na spokojnie a nie aktywności więc wiadomo czego się spodziewać. Prawdę mówiąc dużo bardziej mi się podoba taki spokojny kontent zamiast wiecznych wakajek 😂

• Like 1

To czemu nie jesteś wielką fanką Ali? Czy jest coś co Ci przeszkadza w jej vlogach mimo ostatniej poprawy? 

• Confused 1

1 godzinę temu, aluta napisał:

To czemu nie jesteś wielką fanką Ali? Czy jest coś co Ci przeszkadza w jej vlogach mimo ostatniej poprawy? 

Piszesz ksiazke, ze zadajesz takie pytania?🤔

Piszesz ksiazke, ze zadajesz takie pytania?🤔

Typowe odwrócenie kota ogonem. Nie chcesz, to nie odpowiadaj. Ale dziwnie brzmią Twoje słowa. Krytykujesz, że inni przyj.. się do Ali, ale sama zaznaczasz na wstępie, że wielką fanką nie jesteś. Kiedyś, pamiętam, krytykowałaś nawet ilość zużytej przez Alę wody. Ale co wolno sąsiadce zenobii, to innym forumowiczom nie🤷‍♀️

• Haha 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, aluta napisał:

Typowe odwrócenie kota ogonem. Nie chcesz, to nie odpowiadaj. Ale dziwnie brzmią Twoje słowa. Krytykujesz, że inni przyj.. się do Ali, ale sama zaznaczasz na wstępie, że wielką fanką nie jesteś. Kiedyś, pamiętam, krytykowałaś nawet ilość zużytej przez Alę wody. Ale co wolno sąsiadce zenobii, to innym forumowiczom nie🤷‍♀️

😂 Rzeczywiscie, to to samo. Odpowiedzialas na swoje wlasne pytanie, piszac ten komentarz. Tak, nie jestem fanka Alki, m.in. bo ma olewczy stosunek do widzow, jej tresci nie sa jakies wyjatkowe, zeby za nimi szalec, jej recenzje ksiazek, filmow sa plytkie jak kaluza, ale owszem, uwazam ze vlogi sie poprawily w porownaniu do poprzednich. Pasuje? Czy mam zlozyc kilkustronicowe pismo i wymienic w podpunktach? A porownywanie jej do bogatych dzieciakow jak Andziaks i Luka, ze Alka nigdzie nie jezdzi, a Wandziaksy to do NYC sie wybrali, jest po prostu glupie. To co, Alka powinna ich przebic i poleciec na ksiezyc? 

Edytowano przez sasiadka_zenobia

Dnia 30.07.2022 o 13:49, aluta napisał:

W tym roku planuje wakacje na święta wiec może będziesz miała ciekawsze vlogi 😂

• Like 1

Ala znowu się zafiksowała i ciagle teraz tylko park oliwski

Jak to ona powiedziała? 😂 

jak się terminy zgrają, to pojedzie do rodziców 🤣 oj, zapracowana Alka 🤪

• Haha 2

Strusiowa zrobiła q&a na insta i wmawiała ludziom, którzy zadawali pytania że ciąża była planowana i że się o nią starali i się przygotowała, bo robiła badania przed zajściem, jaaaasne! 😅

• Haha 4

1 godzinę temu, fifi_xd napisał:

Strusiowa zrobiła q&a na insta i wmawiała ludziom, którzy zadawali pytania że ciąża była planowana i że się o nią starali i się przygotowała, bo robiła badania przed zajściem, jaaaasne! 😅

A ja tam im wierzę, już w pierwszych Q&A jakie robiła pisała, że są gotowi na dziecko i chcieliby. Też pamietam dużo ludzi wtedy obstawiało, że to kwestia czasu i będzie małe strusiątko 😆

• Thanks 2

35 minut temu, diananana napisał:

A ja tam im wierzę, już w pierwszych Q&A jakie robiła pisała, że są gotowi na dziecko i chcieliby. Też pamietam dużo ludzi wtedy obstawiało, że to kwestia czasu i będzie małe strusiątko 😆

No ale nie poród kilka miesięcy przed planowanym ślubem 

17 minut temu, fifi_xd napisał:

Kto jak kto, ale Martynka wie najlepiej, że dla Esia ślubne przysięgi nic nie znaczą. No to zaatakowała z większego kalibru - ciążą. Aczkolwiek nie wiem, czy mały Struś będzie wystarczającym powodem, żeby pyton Esia nie szukał szczęścia w obcych norkach.

• Like 5
  • Haha 5

8 minut temu, Kami_ napisał:

Kto jak kto, ale Martynka wie najlepiej, że dla Esia ślubne przysięgi nic nie znaczą. No to zaatakowała z większego kalibru - ciążą. Aczkolwiek nie wiem, czy mały Struś będzie wystarczającym powodem, żeby pyton Esia nie szukał szczęścia w obcych norkach.

Ciekawe czy Esio uruchomi znowu szalonego pytona i zdradzi poraz kolejny 

• Like 2
  • Haha 1

8 godzin temu, fifi_xd napisał:

Ale ślubu raczej nie przekładają, więc im nic to nie krzyżuje 

11 godzin temu, Kami_ napisał:

Dokładnie, żeby i ona się nie zdziwiła 😂

4 godziny temu, diananana napisał:

Ale ślubu raczej nie przekładają, więc im nic to nie krzyżuje 

Tyle, ze malo ktora panna mloda planuje wesele kilka mies po porodzie, gdzie nie wiesz jak szybko dojdziesz do formy i czy dziecko bedzie odkladalne i da rade je zostawic z niania. Jak bylam na grupie slubnej i dziewczyny braly slub majac juz male dzieci, to pisaly ze to okropny stres, tak samo jak branie slubu w ciazy, gdy nie wiesz jak bedziesz sie czuc.  Papier(i instagram) wszystko przyjmie, to co jej szkodzi klamac, ze tak mialo byc. Akurat starali sie o dziecko i ciagle imprezowala i pila. Yhm.

Tyle, ze malo ktora panna mloda planuje wesele kilka mies po porodzie, gdzie nie wiesz jak szybko dojdziesz do formy i czy dziecko bedzie odkladalne i da rade je zostawic z niania. Jak bylam na grupie slubnej i dziewczyny braly slub majac juz male dzieci, to pisaly ze to okropny stres, tak samo jak branie slubu w ciazy, gdy nie wiesz jak bedziesz sie czuc.  Papier(i instagram) wszystko przyjmie, to co jej szkodzi klamac, ze tak mialo byc. Akurat starali sie o dziecko i ciagle imprezowala i pila. Yhm.

No ja osobiście też nie zdecydowałabym się na ślub ani w ciąży ani od razu po. Jak ktoś bierze ślub w ciąży to wali mi takim podejściem „trzeba, bo dziecko”, a nie że oboje tego chcą. No ale każdy robi jak chce. Mi się po ich narracji od początku wydaje, że starali się jakiś czas i nie mogła zajść (stad badania) i stwierdzili co będzie to będzie i po prostu zaczęli planować ślub 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się