Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nikaschneider12

czwarte cięcie cesarskie

Polecane posty

Witam. Jestem tu nowa. Jestem po trzech cięciach cesarskim. Teraz jestem w ciąży. Czy jest tu jakas mamusia , ktora jest po czterech cięciach? Pozdrawiam was wszystkie🤗😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam ze po 3 cesarkach jest raczej zakaz ciąży? W sensie stanowczo się odradza. Jak to jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od  organizmu kobiety. Lekarze odradzaja. Ale stało sie. I lekarz powiedzial ze to nie koniec swiata ze bedzie czwarta cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nikaschneider12 napisał:

Witam. Jestem tu nowa. Jestem po trzech cięciach cesarskim. Teraz jestem w ciąży. Czy jest tu jakas mamusia , ktora jest po czterech cięciach? Pozdrawiam was wszystkie🤗😊

Zastanawiam się po co czwarte dziecko w tych czasach gdy studia są drogie i trudno będzie zapewnić dobry start tylu osobom. 
 

Wracajac odradza się raczej taką ilość cesarskich cięć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ryzyko pęknięcia macicy, dlatego się odradza. Wiadomo, że lekarz nie opierdzieli, chociaż powinien, bontaka kobieta ma zagrożenie życia i swojego i dzkecka całą ciążę.

Bagatelizowanie tego jest niepoważne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisalam tego posta po to byscie mnie pouczaly tylko po to ze szukam kobiety ktora miala cztery cesarki. Wiem doskonale jakie ryzyko jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Nikaschneider12 napisał:

Ja nie napisalam tego posta po to byscie mnie pouczaly tylko po to ze szukam kobiety ktora miala cztery cesarki. Wiem doskonale jakie ryzyko jest. 

No moja sąsiadka miała 5. I co Ci to da? Jedna kobieta przejdzie bez problemu, a innej usuną macicę w trakcie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Foko Loko napisał:

No moja sąsiadka miała 5. I co Ci to da? Jedna kobieta przejdzie bez problemu, a innej usuną macicę w trakcie porodu.

Może i lepiej jakby usunęli, przynajmniej nie będzie narażać życia swojego i następnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Barcelona85 napisał:

Może i lepiej jakby usunęli, przynajmniej nie będzie narażać życia swojego i następnego dziecka.

Jak się ma podejście "stało się" to za chwilę u Autorki będą kolejne. Jak się wie, że kolejna cesarka to narażenie życia to się jedzie na Słowację podwiązać jajowody, a facet robi wazektomię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje lekkomyślności. Rozłożyłaś nogi znając konsekwencje licznej cesarki a teraz sie boisz🤦🏼‍♀️ Co my wróżki? Bedzię dobrze, albo nie. Różne są konsekwencje. Zadaj to pytanie Ginekologowii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka jest po 4 cesarkach. Jedna lekarka jej powiedziała, że niepoważna, że zaszła w czwartą ciążę. Potem ją za to przeprosiła. Ostatecznie wybrała innego lekarza, który tylko powiedział, że każda cesarka i każdy zabieg czy operacja niesie ze sobą jakieś ryzyko. Ostatecznie wszystko skończyło się ok, mimo że, ta koleżanka jest też już po kilku operacjach serca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×