Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kikom

Pominięcie tabletki a szansa na ciążę

Polecane posty

Witam

 

Od roku przyjmuje antykoncepcję w postaci tabletek dwuskładnikowych i nigdy mi się nie zdarzyło zapomniec. Codziennie przyjmuje tabletkę o godz 17, ale wczoraj przytrafił mi się dzień w którym zapomniałam przyjąć 16 tabletki w blistrze,  przyjęłam ją jak najszybciej i była godzina 7 czyli 14 godzin.. Problemem jest fakt że wczoraj zapomniałam o tabletce a przedwczoraj wystąpił stosunek bez zabezpieczenia, czy jest duża szansa na zajście w ciąże? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, kikom napisał:

Witam

 

Od roku przyjmuje antykoncepcję w postaci tabletek dwuskładnikowych i nigdy mi się nie zdarzyło zapomniec. Codziennie przyjmuje tabletkę o godz 17, ale wczoraj przytrafił mi się dzień w którym zapomniałam przyjąć 16 tabletki w blistrze,  przyjęłam ją jak najszybciej i była godzina 7 czyli 14 godzin.. Problemem jest fakt że wczoraj zapomniałam o tabletce a przedwczoraj wystąpił stosunek bez zabezpieczenia, czy jest duża szansa na zajście w ciąże? 

Wszystko masz napisane na ulotce tabletek, które bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kikom napisał:

Witam

 

Od roku przyjmuje antykoncepcję w postaci tabletek dwuskładnikowych i nigdy mi się nie zdarzyło zapomniec. Codziennie przyjmuje tabletkę o godz 17, ale wczoraj przytrafił mi się dzień w którym zapomniałam przyjąć 16 tabletki w blistrze,  przyjęłam ją jak najszybciej i była godzina 7 czyli 14 godzin.. Problemem jest fakt że wczoraj zapomniałam o tabletce a przedwczoraj wystąpił stosunek bez zabezpieczenia, czy jest duża szansa na zajście w ciąże? 

Spokojnie. Moja pani ginekolog mówi, że Od pominięcia 1 tabletki nic wielkiego nie powinno się wydarzyć. Szanse są naprawdę minimalne ,nie stresuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Czarnulka0 napisał:

Spokojnie. Moja pani ginekolog mówi, że Od pominięcia 1 tabletki nic wielkiego nie powinno się wydarzyć. Szanse są naprawdę minimalne ,nie stresuj się.

To wszystko zależy od tego, który to tydzień i jak szybko weźmie się tabletkę. Wszystko jest dokładnie opisane w ulotce. Możesz nie wziąć jednej tabletki i akurat Twój organizm stwierdzi, że w takim razie bum, będzie owulacja. I masz ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Foko Loko napisał:

To wszystko zależy od tego, który to tydzień i jak szybko weźmie się tabletkę. Wszystko jest dokładnie opisane w ulotce. Możesz nie wziąć jednej tabletki i akurat Twój organizm stwierdzi, że w takim razie bum, będzie owulacja. I masz ciążę.

To tez od tabletek zależy trochę .Fakt,  na ulotce jest info. Ewentualność istnieje, ale szanse na ciąże są naprawdę nieduże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2022 o 17:29, Foko Loko napisał:

To wszystko zależy od tego, który to tydzień i jak szybko weźmie się tabletkę. Wszystko jest dokładnie opisane w ulotce. Możesz nie wziąć jednej tabletki i akurat Twój organizm stwierdzi, że w takim razie bum, będzie owulacja. I masz ciążę.

czy pominięcie w 3 tygodniu coś zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, kikom napisał:

czy pominięcie w 3 tygodniu coś zmienia?

Przeczytaj ukotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×