Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wiesiek007

Nago przed znajomą/znajomym

Polecane posty

Mieszkam w domu. Mój dom jest zawsze otwarty i znajomi wiedzą,aby wchodzic bez pukanie. Brałem prysznic. Ktoś wchodzi ja nie słyszałem-am. Wychodzę nago po bieliznę i wnet napotykamy się na znajomą która przyszła oddać.......(cukier)...Widzi mnie w całej okazałości. Co robicie kobiety i meżczyzni.               1. Kryjecie miejsca intymne. 2. Jak już cie widziano to się nie krepujecie.3. Tekst ,,Skoro ja już cie widziałem/widziałam to teraz ty pokaz". 4. Wasze reakcje lub teksty. 

Nie panikować zachować spokój, zapewne ta osoba widziała nie raz nagie go faceta. 

Zapewne większość kobiet zna męskie ciało i nie powinno je peszyć widząc nagiego faceta. Teraz jest lato i zaczynaję się ponownie upały więc po domu chodzę nago , gdy ktoś zadzwoni do dzwi zakładam tylko bokserki i proponuje wejść i wyłuszyć sprawę . Nikt a zwłaszcza kobiety nie obrażają się .

20 godzin temu, Wiesiek007 napisał:

Mieszkam w domu. Mój dom jest zawsze otwarty i znajomi wiedzą,aby wchodzic bez pukanie….

Mało wiarygodny scenariusz😉

Napisano (edytowany)
Dnia 24.07.2022 o 19:52, Wiesiek007 napisał:

Mieszkam w domu. Mój dom jest zawsze otwarty i znajomi wiedzą,aby wchodzic bez pukanie. Brałem prysznic. Ktoś wchodzi ja nie słyszałem-am. Wychodzę nago po bieliznę i wnet napotykamy się na znajomą która przyszła oddać.......(cukier)...Widzi mnie w całej okazałości. Co robicie kobiety i meżczyzni.               1. Kryjecie miejsca intymne. 2. Jak już cie widziano to się nie krepujecie.3. Tekst ,,Skoro ja już cie widziałem/widziałam to teraz ty pokaz". 4. Wasze reakcje lub teksty. 

Zależy kto by to był, ale jeśli ktoś by wszedł do mnie bez pukania to raczej jego problem, że widzi mnie nago, więc niech się on peszy 😀 

Jak jakaś fajna Pani to bym się nie zakrywał 😉

Edytowano przez NakedBoy
  • Thanks 1

21 minut temu, NakedBoy napisał:

Jak jakaś fajna Pani to bym się nie zakrywał 😉

Twoja żona wie ,że jesteś ekshibicjonistą?

mieliśmy takie swobodne sytuacje na wyjeździe urlopowym. utrzymywaliśmy bliskie kontakty towarzyskie z parami z sąsiednich segmentów szeregowca na kąpielisku. Trochę nas spiekło przy opalaniu i wygodnie było po posmarowaniu oliwkami trochę kręcić się na golasa na parterze w saloniku i aneksie kuchennym. Z tarasu widok i swobodne wejście, wpadaliśmy do siebie bez zbędnych uprzedzań. No i trochę zakłopotania jak wpadli na moją nagusieńką panią. Ale zachowała się jednocześnie dyskretnie i powściągliwie, lekko się ręką przesłoniła ale wyjaśniła że akurat teraz nie może się ubrać. Że po opaleniźnie widać że naszej sąsiadce też by się przydało trochę się swobodnie naoliwkować. Zaproponowała, podała oliwkę i już krążyły u nas dwie panie z nagimi piersiami. Urocze i naturalne.

20 godzin temu, Saunowicz napisał:

Twoja żona wie ,że jesteś ekshibicjonistą?

A co to Cię interesuje? Śledztwo prowadzisz?

1 minutę temu, NakedBoy napisał:

A co to Cię interesuje? Śledztwo prowadzisz?

Analizuje zachowania społeczne.

Ja miałam taką trochę dziwną podobną sytuację. Byłam u siostry a szwagier był w łazience. My wychodziłyśmy i siostra mówiła do męża przez drzwi a ten je uchylił. Tak normalnie to było ok, ale w przedpokoju wisi duże lustro w którym widziałam wnętrze łazienki i gołego szwagra.

2 godziny temu, Saunowicz napisał:

Analizuje zachowania społeczne.

A ja nie przychodzę tu, żeby ktoś mnie analizował i dochodził czy mam żonę czy ją sobie wymyśliłem itd. Przychodzę tu z nudów, dla fanu i tyle. Pozdrowienia i miłego dzionka 😉

44 minuty temu, NakedBoy napisał:

A ja nie przychodzę tu, żeby ktoś mnie analizował i dochodził czy mam żonę czy ją sobie wymyśliłem itd. Przychodzę tu z nudów, dla fanu i tyle. Pozdrowienia i miłego dzionka 😉

Oki, spoko😎

czasem zdarzały się takie sytuacje jak znajomi zatrzymywali się u nas. Zwykle po jakiś imprezach czy spotkaniach. U nas zawsze podstawową zasadą jest że u siebie w domu czujemy się swobodnie, w tym śpimy zawsze nago. Ni i jak swoboda to swoboda - z łazienki wieczorem do łóżka zazwyczaj już nago, wyskoki do toalety też, jak spotykamy gościa to tylko wesoły gest - przepraszający albo zasłaniający. Z czasem wąskie grono znajomych - a tylko takie u nas się zatrzymuje, jest z tym oswojone i nie dziwi. najczęściej również śpią nago i tak się poruszają w około-spaniowo-łazienkowych sytuacjach.

Dnia 24.07.2022 o 21:31, Zreb56 napisał:

Nie panikować zachować spokój, zapewne ta osoba widziała nie raz nagie go faceta. 

No nie zawsze tak jest. Ja w ten sposób widziałam gołego wujka. A miałam 14 lat, więc był to mój pierwszy facet którego widziałam nago. Kilka dni później sytuacja się odwróciła. Z tym że była jeszcze oprócz niego ciotka i ich syn.

28 minut temu, Natalia20 napisał:

No nie zawsze tak jest. Ja w ten sposób widziałam gołego wujka. A miałam 14 lat, więc był to mój pierwszy facet którego widziałam nago. Kilka dni później sytuacja się odwróciła. Z tym że była jeszcze oprócz niego ciotka i ich syn.

Ciebie widzieli?

1 minutę temu, Natalia20 napisał:

Tak

I jak zareagowali?

1 minutę temu, Nowy2022 napisał:

I jak zareagowali?

Zaraz zwiałam.   Później uśmiechy

1 minutę temu, Natalia20 napisał:

Zaraz zwiałam.   Później uśmiechy

A co robiłaś że byłaś nago?

35 minut temu, marinero0 napisał:

Sama zagai jak sie rozpali 🙂 

To zdanie rozwala system😏 

No i ..... wacki w bambusie😂 sztos 

Jak jestem sam to wręcz obrastam brudem. Wystarczy tylko kila przypadkowych osób z pracy i zamieniam się tytanem porządku i oni w wierzą. Nie wiem czy można być większym hipokrytą. 

w moim przypadku takiego problemu z nagoscia nie ma gdyz wszyscy moi znajomi regularnie widuja mnie nago gdyz w domu i ogrodzie ubrania w ogole nie uzywam .

Kiedyś się zapomniałam przy szwagierce. Otworzyłam jej w ręczniku. Właśnie wyszłam z wanny. Tak mnie zagadała że wciągając majtki dopiero zoriętowałam się co zrobiłam. 

1 godzinę temu, Yaga napisał:

Kiedyś się zapomniałam przy szwagierce. Otworzyłam jej w ręczniku. Właśnie wyszłam z wanny. Tak mnie zagadała że wciągając majtki dopiero zoriętowałam się co zrobiłam. 

W sensie zdjęłaś ręcznik i zakładałaś majtki?

1 godzinę temu, NakedBoy napisał:

W sensie zdjęłaś ręcznik i zakładałaś majtki?

Innego sensu nie ma

12 minut temu, Yaga napisał:

Innego sensu nie ma

A dlaczego kobieta ma się wstydzić drugiej kobiety nawet jak ta jest nago?

21 minut temu, Saunowicz napisał:

A dlaczego kobieta ma się wstydzić drugiej kobiety nawet jak ta jest nago?

Aż tak wielkiej zażyłości między nami nie było. Ja ją nie widziałam nawet w bieliźnie. Z bliską koleżanką to co innego. I odruchowo zachowałam się tak jak przy bliskiej kumpeli. Widać było że szwagierka jest zaskoczona ale nic nie powiedziała. 

• Like 1

2 godziny temu, Yaga napisał:

Aż tak wielkiej zażyłości między nami nie było. Ja ją nie widziałam nawet w bieliźnie. Z bliską koleżanką to co innego. I odruchowo zachowałam się tak jak przy bliskiej kumpeli. Widać było że szwagierka jest zaskoczona ale nic nie powiedziała. 

no i ta sytuacja sygnalizuje że lubisz czuć się swobodnie w swoim domu. Domowa atmosfera jest ważniejsza niż osoby w otoczeniu. Gratuluję takiego samopoczucia, to daje świetne warunki relaksu i odpoczynku w domu. Sprawdzone, wypróbowane, działa świetnie. Nawet jak początkowo niektórych odwiedzających to zaskakuje a nawet nieco deprymuje to warto oswoić ich z taką postawą a potem jest już luźno i swobodnie. Oczywiście nie chodzi mi o to żeby niezapowiedzianych gości przyjmować nago, ale narzucanie na siebie czegoś bez paniki, zdenerwowania i mętnych tłumaczeń. W domu przyjemnie jest mieć na sobie max strój jednowarstwowy jak my to nazywamy. Oczywiście bielizna może być ale wtedy wyłącznie bielizna.

2 godziny temu, Michał55 napisał:

W domu przyjemnie jest mieć na sobie max strój jednowarstwowy

Moja w takim "jednowarstwowym" W takie pogody jak teraz chodzi po mieszkaniu. Cały jej strój to mój t-shirt. Zakrywa jej pupę, ale jak się schyli albo sięga coś z górnej półki to wiadomo. Zauważyłem też jak schyla się w moim kierunku to nie tylko widać biust ale i cipkę.  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się