Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ania30xd

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Witam moje cykle są co 29 dni okres ostatni miałam 11 lipca następny ma być za 9 dni od kilku dni mam wymioty męczy mnie zgaga !!! Piersi zaczyly mi puchnąć i chodzę ciągle siku czy moge być w ciąży? Dodam że z partnerem stosujemy sex przerywany dziękuję za wszystkie rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Ania30xd napisał:

Witam moje cykle są co 29 dni okres ostatni miałam 11 lipca następny ma być za 9 dni od kilku dni mam wymioty męczy mnie zgaga !!! Piersi zaczyly mi puchnąć i chodzę ciągle siku czy moge być w ciąży? Dodam że z partnerem stosujemy sex przerywany dziękuję za wszystkie rady 

Seks przerywany to nie antykoncepcja. Zamiast się głupio pytać tu zrób test najlepiej z krwi. Jeśli nie chcesz ciąży i masz jeszcze różne plany w życiu i nie chcesz wchodzić w monotonię zakup tabletki wczesnoporonne ew aborcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ania30xd napisał:

Witam moje cykle są co 29 dni okres ostatni miałam 11 lipca następny ma być za 9 dni od kilku dni mam wymioty męczy mnie zgaga !!! Piersi zaczyly mi puchnąć i chodzę ciągle siku czy moge być w ciąży? Dodam że z partnerem stosujemy sex przerywany dziękuję za wszystkie rady 

Czemu się nie zabezpieczacie? Kupienie prezerwatyw to nie jest wydatek nie wiadomo jak wielki...

Nawet jeżeli jesteś w ciąży, to tydzień po zapłodnieniu nie ma objawów ciąży.

Jak okres się nie pojawi w terminie to zrób test.

Ale prawda jest taka, że przy takim podejściu w końcu ciąża się i tak pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Madzi napisał:

Seks przerywany to nie antykoncepcja. Zamiast się głupio pytać tu zrób test najlepiej z krwi. Jeśli nie chcesz ciąży i masz jeszcze różne plany w życiu i nie chcesz wchodzić w monotonię zakup tabletki wczesnoporonne ew aborcja. 

Jaki test ona ma teraz zrobić? Jakie tabletki wczesnoporonne? Ona jest 5 dni po owulacji, jeszcze żadne badania jej nic nie pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Foko Loko napisał:

Ale prawda jest taka, że przy takim podejściu w końcu ciąża się i tak pojawi.

Niekoniecznie.My z mężem już 16 lat stosujemy przerywany i 3 ciąże planowane.Nie zaszłam przy przerywanym przez tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Desla napisał:

Niekoniecznie.My z mężem już 16 lat stosujemy przerywany i 3 ciąże planowane.Nie zaszłam przy przerywanym przez tyle lat.

Brawo. Nie wiem czy gratulować szczęścia czy współczuć głupoty i naiwności jednocześnie. Stosunek przerywany NIE jest metodą zapobiegania ciąży.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OObjawy ciazy nie pojawiaja sie tuz po zaplodnieniu. Pierwsze sa podobne do napiecia przedmiesiaczkowego. Wymioty od okolo 6 tygodnia, zgaga pozniej. 

Stosunek przerywany to nie antykoncepcja, to ruletka. Moga w to sie bawic pary ktore w sumie to chca dzieci ale boja sie powiedziec " zrobmy to", zdaja sie wiec na los. 

Jezeli nie chcesz zajsc w ciaze to zainwestuj w prezerwatywy lub antykoncepcje hormonalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

Jaki test ona ma teraz zrobić? Jakie tabletki wczesnoporonne? Ona jest 5 dni po owulacji, jeszcze żadne badania jej nic nie pokażą.

Z krwi są w stanie pokazać po 48 godzinach czy jest ciąża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Madzi napisał:

Z krwi są w stanie pokazać po 48 godzinach czy jest ciąża 

Ta, a potem dostaje się normalnie okres, bo to, że beta wyjdzie minimalna po owulacji się zdarza. Nie bez powodu mówi się kobietom, żeby czekały z testami do okresu. Autorce trzeba kupić paczkę gumek, a nie mówić o aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Foko Loko napisał:

Ta, a potem dostaje się normalnie okres, bo to, że beta wyjdzie minimalna po owulacji się zdarza. Nie bez powodu mówi się kobietom, żeby czekały z testami do okresu. Autorce trzeba kupić paczkę gumek, a nie mówić o aborcji.

Aborcja może być dla niej potrzebna. Nigdy nie ma pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Madzi napisał:

Aborcja może być dla niej potrzebna. Nigdy nie ma pewności

Niech najpierw poczeka na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Foko Loko napisał:

Niech najpierw poczeka na okres.

Ale teraz już warto znaleźć dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Madzi napisał:

Ale teraz już warto znaleźć dobrego lekarza

Opanuj się. Ma tydzień do okresu. Zanim zacznie szukać kto jej usunie ciążę, niech zobaczy czy w ciązy jest. I niech kupi gumki na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2022 o 12:30, Ania30xd napisał:

Witam moje cykle są co 29 dni okres ostatni miałam 11 lipca następny ma być za 9 dni od kilku dni mam wymioty męczy mnie zgaga !!! Piersi zaczyly mi puchnąć i chodzę ciągle siku czy moge być w ciąży? Dodam że z partnerem stosujemy sex przerywany dziękuję za wszystkie rady 

pewnie tak, zrob jeszcze testy 2ch różnych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2022 o 12:30, Ania30xd napisał:

Witam moje cykle są co 29 dni okres ostatni miałam 11 lipca następny ma być za 9 dni od kilku dni mam wymioty męczy mnie zgaga !!! Piersi zaczyly mi puchnąć i chodzę ciągle siku czy moge być w ciąży? Dodam że z partnerem stosujemy sex przerywany dziękuję za wszystkie rady 

Nie wiadomo, za wcześnie. Zarodek zagnieżdża się ok. 12 dni po owolacji. Nie możesz mieć objawów bo się jeszcze nic nie zagnieździło. Najwcześniej 2 dni przed terminem miesiączki, możesz zrobić test ciążowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

Opanuj się. Ma tydzień do okresu. Zanim zacznie szukać kto jej usunie ciążę, niech zobaczy czy w ciązy jest. I niech kupi gumki na przyszłość.

Spoko ja tylko mówię że jakby coś to warto mieć kogoś dobrego na oku. A jak narazie to ty wszędzie srasz millenialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Madzi napisał:

Spoko ja tylko mówię że jakby coś to warto mieć kogoś dobrego na oku. A jak narazie to ty wszędzie srasz millenialko

Millenialko xD 

To Ty wszędzie się pultasz z niesprawdzonymi albo wręcz szkodliwymi informacjami. W Polsce żaden lekarz jej aborcji i tak nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Foko Loko napisał:

Millenialko xD 

To Ty wszędzie się pultasz z niesprawdzonymi albo wręcz szkodliwymi informacjami. W Polsce żaden lekarz jej aborcji i tak nie zrobi.

Przynajmniej oficjalnie. Nieoficjalnie, za odpowiednia cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Foko Loko napisał:

Millenialko xD 

To Ty wszędzie się pultasz z niesprawdzonymi albo wręcz szkodliwymi informacjami. W Polsce żaden lekarz jej aborcji i tak nie zrobi.

Sprawdzonymi przez pokolenia. Tak kiedyś było. Każdy żyje. A czy ja mówię że w Polsce kochanie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Przynajmniej oficjalnie. Nieoficjalnie, za odpowiednia cene...

W Polsce? Bez szans. Pomijając już fakt, że do zrobienia tak wczesnej aborcji nie potrzeba lekarza... takie te sprawdzoje dane od Madzi. Jak się okaże, że jest w ciąży, to są organizacje, które jej pomogą. Ale najpierw musi zobaczyć, czy ta ciąża zaistniała czy nie. Ale Autorka zwiała po pytaniu o to, czemu się nie zabezpiecza, więc wątpię, żeby tu wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2022 o 14:26, Foko Loko napisał:

Brawo. Nie wiem czy gratulować szczęścia czy współczuć głupoty i naiwności jednocześnie. Stosunek przerywany NIE jest metodą zapobiegania ciąży.

Jest metodą zapobiegania ciąży,ale nie dla wszystkich. Moi teściowie całe życie stosowali przerwany i mają tylko jednego syna, moi rodzice też i mają dwoje planowane.To wszystko zależy od refleksu faceta.

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle już było podobnych tematów, dziewczyny obawiały się że przy przerywanym zaszły w ciążę i później okazywało się że każda z nich dostała okres,żadna nie zaciążyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Desla napisał:

Jest metodą zapobiegania ciąży,ale nie dla wszystkich. Moi teściowie całe życie stosowali przerwany i mają tylko jednego syna, moi rodzice też i mają dwoje planowane.To wszystko zależy od refleksu faceta.

Seks przerywany NIE JEST metodą zapobiegania ciąży. Koniec i kropka. Jak chcecie żyć w średniowieczu to żyjcie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

Seks przerywany NIE JEST metodą zapobiegania ciąży. Koniec i kropka. Jak chcecie żyć w średniowieczu to żyjcie.

Ci co stosują tą metodę to liczą się z tym że mogą zajść w ciążę i nie będzie to problemem. Jeśli ktoś kategorycznie nie chce dzieci no to oczywiście jak najbardziej powinien się zabezpieczać. Wiele osób zostawia sobie w ten sposób lukę- będzie dziecko to dobrze jak nie będzie to trudno. Bo niektórym ciężko się świadomie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Desla napisał:

Ci co stosują tą metodę to liczą się z tym że mogą zajść w ciążę i nie będzie to problemem. Jeśli ktoś kategorycznie nie chce dzieci no to oczywiście jak najbardziej powinien się zabezpieczać. Wiele osób zostawia sobie w ten sposób lukę- będzie dziecko to dobrze jak nie będzie to trudno. Bo niektórym ciężko się świadomie zdecydować.

No i właśnie o to chodzi, że możesz zajść w ciążę przy seksie przerywanym. Więc to nie jest metoda antykoncepcji. Jeżeli komuś obojętne, to luz, ale to dalej nie jest metoda zapobiegania ciąży.

Jak ktoś chce antykoncepcji, to niech idzie do apteki i kupi paczkę gumek, a nie liczy na traf szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

No i właśnie o to chodzi, że możesz zajść w ciążę przy seksie przerywanym. Więc to nie jest metoda antykoncepcji. Jeżeli komuś obojętne, to luz, ale to dalej nie jest metoda zapobiegania ciąży.

Jak ktoś chce antykoncepcji, to niech idzie do apteki i kupi paczkę gumek, a nie liczy na traf szczęścia.

Ale jak widać na wielu przykładach jakoś  chroni przed zajściem w ciążę bo nasienie nie dostaje się do pochwy,nie znam nikogo kto wpadł przy przerywanym,najwięcek kobiet przy tabletkach anty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, A mój kolega powiedział że dla niego najlepszą metodą zapobiegania ciąży jest stosunek przerywany,dlaczego?Powiedział- bo po pierwsze,jeśli chodzi o prezerwatywę- kobieta może ją przebić lub wlać sobie nasienie i wrobić go w ciążę, chyba że będzie  przynosił prezerwatywy i zabierał z powrotem ,po drugie- pigułki antykoncepcyjne , kobieta może nie wziąć i bach zajdzie w ciążę ,a stosunek przerywany to on kontroluje.Coś w tym jest!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Desla napisał:

Ale jak widać na wielu przykładach jakoś  chroni przed zajściem w ciążę bo nasienie nie dostaje się do pochwy,nie znam nikogo kto wpadł przy przerywanym,najwięcek kobiet przy tabletkach anty,

Może poza przerywanym robią coś jeszcze. Prawidłowo brane tabletki anty to praktycznie 100% skuteczności, wpadka na granicy 3-5 osób na 1000. Więc musisz albo mieć znajome, które nie potrafią tabletek stosować, albo wybitnie obracać się w gronie tych, które mają pecha.

Przy seksie przerywanym nasienie w preejakulacie dostaje się do pochwy...  poza tym prawda jest taka, że seks przerywany często jest gloryfikowany przez pary, które miałyby nawet normalnie problem z zajściem w ciążę. Cała reszta, to błąd statystyczny.

46 minut temu, Lampka napisał:

Hmmm, A mój kolega powiedział że dla niego najlepszą metodą zapobiegania ciąży jest stosunek przerywany,dlaczego?Powiedział- bo po pierwsze,jeśli chodzi o prezerwatywę- kobieta może ją przebić lub wlać sobie nasienie i wrobić go w ciążę, chyba że będzie  przynosił prezerwatywy i zabierał z powrotem ,po drugie- pigułki antykoncepcyjne , kobieta może nie wziąć i bach zajdzie w ciążę ,a stosunek przerywany to on kontroluje.Coś w tym jest!

Powiedz koledze, że istnieje coś takiego jak preejakulat, który wydziela się przed wytryskiem i który zawiera żywe plemniki. Zdecydowanie bardziej żywe niż te, które kobieta potem sobie weźmie z wywalonej prezerwatywy xD

niektórzy nie powinni uprawiać seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Foko Loko napisał:

Może poza przerywanym robią coś jeszcze. Prawidłowo brane tabletki anty to praktycznie 100% skuteczności, wpadka na granicy 3-5 osób na 1000. Więc musisz albo mieć znajome, które nie potrafią tabletek stosować, albo wybitnie obracać się w gronie tych, które mają pecha.

Przy seksie przerywanym nasienie w preejakulacie dostaje się do pochwy...  poza tym prawda jest taka, że seks przerywany często jest gloryfikowany przez pary, które miałyby nawet normalnie problem z zajściem w ciążę. Cała reszta, to błąd statystyczny.

Powiedz koledze, że istnieje coś takiego jak preejakulat, który wydziela się przed wytryskiem i który zawiera żywe plemniki. Zdecydowanie bardziej żywe niż te, które kobieta potem sobie weźmie z wywalonej prezerwatywy xD

niektórzy nie powinni uprawiać seksu.

Badania dowodzą,że w prejakulacie jest niewielka ilość plemników,ale tak słabych bądź martwych że nie są zdolne do zapłodnienia.

Wygooglaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×