Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Musisz najpierw napisac cos o sobie żeby było większe zainteresowanie.

1 godzinę temu, Kicia22 napisał:

Musisz najpierw napisac cos o sobie żeby było większe zainteresowanie.

Ktos będzie zainteresowany to się odezwie 

• Haha 1

3 godziny temu, Fajny z Lublina napisał:

Ktos będzie zainteresowany to się odezwie 

No moze bylabym chętna tylko potrzeba wiecej informacji.

13 godzin temu, Kicia22 napisał:

Masz rację ,

Normalny facet , bez nałogów , szczery , uśmiechnięty , sportowiec amator ...lubiący dobre towarzystwo oraz dobrą zabawę .

10 minut temu, Fajny z Lublina napisał:

Masz rację ,

Normalny facet , bez nałogów , szczery , uśmiechnięty , sportowiec amator ...lubiący dobre towarzystwo oraz dobrą zabawę .

ale wolno zatrybiający 😄

• Thanks 1

52 minuty temu, Fajny z Lublina napisał:

Masz rację ,

Szukam do poważnego związku lub niezobowiązujących wypadów na łono natury .

58 minut temu, Fajny z Lublina napisał:

Masz rację ,

Normalny nie poszukuje naturystki tylko wyuzdaną i perwersyjną zboczoną dziewkę, gotową na jednorazowy romans. Lub długotrwały. Zależy czy owy pan jest równie wynaturzony...

• Haha 1

14 godzin temu, Kicia22 napisał:

A jesteś naturystką?

Napisano (edytowany)
6 minut temu, Seven napisał:

Normalny nie poszukuje naturystki tylko wyuzdaną i perwersyjną zboczoną dziewkę, gotową na jednorazowy romans. Lub długotrwały. Zależy czy owy pan jest równie wynaturzony...

O co ci chodzi ?? Profesor miodek jesteś czy może Tomasz Raczek ??? Tak właśnie szukam naturystki  kobiety której nie jest to obce .....

Edytowano przez Fajny z Lublina

4 minuty temu, Fajny z Lublina napisał:

O co ci chodzi ?? Profesor miodek jesteś czy może Tomasz Raczek ??? Tak właśnie szukam naturystki  kobiety której nie jest to obce .....

Bond. James Bond jestem. A co. Wolisz Krystynę. Czubówną czy wolność Tomku w swoim domku i modus operandi.

• Thanks 1

Przed chwilą, Seven napisał:

Bond. James Bond jestem. A co. Wolisz Krystynę. Czubówną czy wolność Tomku w swoim domku i modus operandi.

Denerwują mnie osoby które nie mają nic konkretnego w temacie do napisania tylko zaśmiecają go wyrażając swoją chore ........

2 minuty temu, Fajny z Lublina napisał:

Denerwują mnie osoby które nie mają nic konkretnego w temacie do napisania tylko zaśmiecają go wyrażając swoją chore ........

A mnie denerwują osoby, które na forum szukają randek i wynaturzonych. To forum jest przyzwoite i nikomu w głowie randki. A tym bardziej tu, w tym jakże zacnym miejscu gdzie ludzie są ach i och i nijak namówić ich na małe co nie co.

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Seven napisał:

A mnie denerwują osoby, które na forum szukają randek i wynaturzonych. To forum jest przyzwoite i nikomu w głowie randki. A tym bardziej tu, w tym jakże zacnym miejscu gdzie ludzie są ach i och i nijak namówić ich na małe co nie co.

Nie szukam randek tylko poważnego związku , ale czytać to trzeba umieć , albo jak wcześniej pisałem tylko wyjść na plażę naturystów w celu poopalać ja się nago , czy to jest dla ciebie zrozumiałe zakompleksiony człowieku ???

A i jestem na forum kafeteria a nie na czacie .........trzeba czytać ze zrozumieniem i odpalić szare komórki .....

• Sad 1

4 minuty temu, Fajny z Lublina napisał:

Nie szukam randek tylko poważnego związku , ale czytać to trzeba umieć , albo jak wcześniej pisałem tylko wyjść na plażę naturystów w celu poopalać ja się nago , czy to jest dla ciebie zrozumiałe zakompleksiony człowieku ???

A i jestem na forum kafeteria a nie na czacie .........trzeba czytać ze zrozumieniem i odpalić szare komórki .....

Oł. Faktycznie... Nie doczytałam. Przepraszam. Daj mi parę chwil na trzeźwe myślenie... 

• Thanks 1

Napisano (edytowany)
8 minut temu, Seven napisał:

Oł. Faktycznie... Nie doczytałam. Przepraszam. Daj mi parę chwil na trzeźwe myślenie... 

Nie komentuj , nie zaśmiecaj , nie nabijaj postów ...... Nie interesuje ciebie temat po co wchodzisz , znajdź sobie gdzieś inny temat do kłótni .....

Mam poważne , uczciwe zamiary czego tu nie rozumiesz ?

44 minuty temu, Fajny z Lublina napisał:

Szukam do poważnego związku lub niezobowiązujących wypadów na łono natury .

czyli nie stać cie na hotel o wysokim standardzie?

• Like 1
  • Haha 1

10 minut temu, Fajny z Lublina napisał:

Nie komentuj , nie zaśmiecaj , nie nabijaj postów ...... Nie interesuje ciebie temat po co wchodzisz , znajdź sobie gdzieś inny temat do kłótni .....

Mam poważne , uczciwe zamiary czego tu nie rozumiesz ?

Nie rozumiem dlaczego Fajny z Lublina nie jest fajny jako tako rzecze Zaratusta. 

• Like 1

22 minuty temu, Fajny z Lublina napisał:

Masz Badoo i Tindera, jak chcesz prosto z mostu na seks to jest zbiornik i datezone, a Ty szukasz na forum, gdzie jest mnóstwo trolli

27 minut temu, Fajny z Lublina napisał:

Ludzie cię skrytykowali i zamiast się obrażać- weź to na klatę i wyciągnij wnioski. Inaczej twoje poszukiwania nie skończą się powodzeniem.

Przede wszystkim: napisz coś o sobie. Kobieta chętna na seks ma ogromny wybór- popyt na niezobowiązujący seks jest ogromny a podaż mała. Chcesz kochanki to musisz się wyróżniać inaczej nic z tego.

A jak chcesz związku- tym bardziej. Chyba nie liczysz że jakaś zwróci na ciebie uwagę tylko dlatego że chodzisz na waleta po plaży?

3 minuty temu, Sylwia1991 napisał:

Ludzie cię skrytykowali i zamiast się obrażać- weź to na klatę i wyciągnij wnioski. Inaczej twoje poszukiwania nie skończą się powodzeniem.

Przede wszystkim: napisz coś o sobie. Kobieta chętna na seks ma ogromny wybór- popyt na niezobowiązujący seks jest ogromny a podaż mała. Chcesz kochanki to musisz się wyróżniać inaczej nic z tego.

A jak chcesz związku- tym bardziej. Chyba nie liczysz że jakaś zwróci na ciebie uwagę tylko dlatego że chodzisz na waleta po plaży?

Sylwia ja się nie obrażam , tylko osobiście jak mnie temat nie interesuje to nie wchodzę nie zasmiecam , nie krytykuje , ewentualnie wypowiadam się tylko w temacie 

49 minut temu, Fajny z Lublina napisał:

Łapie jak Diesel na mrozie, aż miło się pośmiać

6 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Delikwent wyobrażał sobie, że znalazł forum gdzie siedzą same kobiety i to w ogromnej liczbie, więc poczuł się jak Stuhr w Seksmisji ("konkurencji praktycznie żadnej...") i myśli, że wystarczy pokazać się: "Oto jestem", żeby mieć branie 😁

11 minut temu, Fajny z Lublina napisał:

osobiście jak mnie temat nie interesuje to nie wchodzę nie zasmiecam , nie krytykuje , ewentualnie wypowiadam się tylko w temacie 

Sam się o to prosiłeś 😄 

26 minut temu, Sylwia1991 napisał:

czyli nie stać cie na hotel o wysokim standardzie?

Sylwia wiesz co to jest naturyzm ?? Nie chodzi o to żeby kisić się w hotelu .....ale mniejsza o to 

1 minutę temu, Desperately Seeking Susan napisał:

Sam się o to prosiłeś 😄 

O nic się od ciebie nie prosiłem 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się