Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malinka120

Czy warto walczyć o ten związek?

Polecane posty

Witajcie
Od miesiąca borykam się z problemem
Mój związek trwał prawie 3 lata, niestety wiem że popełniałam błędy. Krytykowałam go, bolało go to że pisałam z kolegami, mówił mi kilku krotnie żebym przestała. Myślałam że to nic poważnego, ponieważ to są moi przyjaciele których znam ponad 10 lat. Czasami też odpisywałam takimi którzy chcieli mnie poderwać. Lecz nigdy nie przeprowadził takiej poważnej rozmowy, co go boli i dręczy. Myślałam że jest wszystko w porządku i tym się aż tak nie przejmuje. Tak wiem, krytykowanie faceta to nie jest coś fajnego. 
Miesiąc temu niestety coś w nim pękło i przestał się odzywać, myślałam że mu przejdzie bo wiadomo bywały takie dni że kłóciliśmy się i nie odzywaliśmy się ale to trwało tylko kilka dni. Teraz żałuje że nie napisałam ale myślałam że chce ochłonąć. Po 3 tygodniach nakłoniłam go do rozmowy, stwierdził że chce przerwy, ponieważ on chce to przemyśleć, ponieważ bolało go moje wieczne pretensje i krytykowanie. Zgodziłam się bo nie dziwiłam mu się. Potem tydzień później spotkaliśmy się niespodziewanie, on stwierdził że nie chce mieć teraz dziewczyny. Bardzo zabolał. Teraz uważam że to był błąd wtedy kiedy przestaliśmy mieć kontakt.
Wiem też że kilka razy spotkał się z jakąś, ale stwierdził że to nic poważnego, w tym czasie siedział tylko w domu, koledzy wtedy nie mieli czasu za bardzo dla niego. Jak myślicie, czy warto walczyć o ten związek? Wiem że to moja wina i chce to naprawić. Tym bardziej że stwierdził że możemy się spotykać i mogę do niego napisać.

Kiedy wylądowałam w szpitalu, napisał do mnie, zmartwił się i przeprosił mnie lecz nadal podkreślił że nie chce mieć dziewczyny.

Kiedy napisałam tak po prostu co u niego słychać ostatnio, wtedy był pod wpływem alkoholu, nie wiedziałam że wtedy pije bo bym nie pisała, nawet mówił do mnie „kochanie” oprócz tego normalnie pisaliśmy i wysyłał głosówki.

 Pomóżcie, proszę o rady

Edytowano przez malinka120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×