Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

niestety nie przepadam za brudasami i boje sie ze strzykawki z heroina ktore sa podobno zrzucane ze sceny przypadkiem trafia we mnie

• Haha 2

21 godzin temu, kamil632 napisał:

My jesteśmy umówieni już na brydża 

i gdzie jestes? czekam od 19

49 minut temu, Persona napisał:

i gdzie jestes? czekam od 19

Dzisiaj piątek, w sobotę mieliśmy grać 

6 minut temu, kamil632 napisał:

Dzisiaj piątek, w sobotę mieliśmy grać 

jestem pod klatka, zejdz do mnie

1 minutę temu, Nowy w mieście napisał:

A będzie The Doors?

wczoraj grali

4 minuty temu, Persona napisał:

wczoraj grali

To się znowu spóźniłem. Jak na Dżem na Rawie. To mam pecha. A może chociaż KSU będzie?

13 minut temu, Nowy w mieście napisał:

To się znowu spóźniłem. Jak na Dżem na Rawie. To mam pecha. A może chociaż KSU będzie?

pytali o ciebie

Dawajcie co Wam się podobało. Znaczy się leciało ze sceny a nie historie z namiotu. 

zaliczylismy zgony zanim jeszcze zaczely sie koncerty...

2 minuty temu, Persona napisał:

pytali o ciebie

A już myślałem że mamy korespondenta, korespondentkę na żywo. Później mają pretensje do takich jak ja, że piszą o tym co się dzieje na scenie chociaż wcale tam nie byli.

Bawcie się dobrze i nie zgotujcie wszyscy razem. Ktoś pocierpi a grupa będzie bezpieczna.   

3 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

A już myślałem że mamy korespondenta, korespondentkę na żywo. Później mają pretensje do takich jak ja, że piszą o tym co się dzieje na scenie chociaż wcale tam nie byli.

Bawcie się dobrze i nie zgotujcie wszyscy razem. Ktoś pocierpi a grupa będzie bezpieczna.   

te 40 lat temu jak przyjezdzales tez tak wygladalo?

15 minut temu, Persona napisał:

pytali o ciebie

To jak jest z Wami? Na koncerty, czy po zgony? Nie oceniam, ale liczyłem na jakieś wrażenia spod sceny. Nieważne, bawcie się dobrze po swojemu.

5 minut temu, Nowy w mieście napisał:

To jak jest z Wami? Na koncerty, czy po zgony? Nie oceniam, ale liczyłem na jakieś wrażenia spod sceny. Nieważne, bawcie się dobrze po swojemu.

kto jedzie na woodstock na koncerty? 

59 minut temu, Persona napisał:

jestem pod klatka, zejdz do mnie

No dobra 

17 minut temu, Persona napisał:

kto jedzie na woodstock na koncerty? 

Ja bym jechał na koncert, ale rozumiem po drodze wszystko zdarzyć się może. Oby to byłe miłe przygody i warte opowieści. O ile dasz radę.

Jest pod "klatką". Ciekawe czy się spotkają i co sobie będą mieli do powiedzenia.

3 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

Ja bym jechał na koncert, ale rozumiem po drodze wszystko zdarzyć się może. Oby to byłe miłe przygody i warte opowieści. O ile dasz radę.

kazda przygoda jest warta opowiedzenia

4 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

Jest pod "klatką". Ciekawe czy się spotkają i co sobie będą mieli do powiedzenia.

nie spotkali, bo nie zszedł

48 minut temu, Persona napisał:

te 40 lat temu jak przyjezdzales tez tak wygladalo?

Wtedy był Jarocin. I zakazane piosenki. Do możenia przez przecinki potrzebny jest wspólny mianownik. Było po swojemu i dawało radę, teraz jest po nowemu i też nikomu krzywda się nie dzieje. Na razie heehe.

Wtedy był Jarocin. I zakazane piosenki. Do możenia przez przecinki potrzebny jest wspólny mianownik. Było po swojemu i dawało radę, teraz jest po nowemu i też nikomu krzywda się nie dzieje. Na razie heehe.

to ty stary jestes, pewnie twoje wnuki teraz na woodstock jezdza

3 minuty temu, Persona napisał:

to ty stary jestes, pewnie twoje wnuki teraz na woodstock jezdza

Rocznik 75. Jak wydawali dowody osobiste, to mój pierwszy jest jeszcze z z Polska Rzeczpospolita Ludowa. Moi rówieśnicy mieli już inne, bo ja ze stycznia jestem.

Ciebie to nie interesuje, ale miewa się tu przeróżnych adwersarzy i dla Nich taka zagadka matematyczna to pikuś o ile są tak dobrzy w demaskowaniu ludzi jak piszą.

8 minut temu, Nowy w mieście napisał:

Rocznik 75. Jak wydawali dowody osobiste, to mój pierwszy jest jeszcze z z Polska Rzeczpospolita Ludowa. Moi rówieśnicy mieli już inne, bo ja ze stycznia jestem.

Ciebie to nie interesuje, ale miewa się tu przeróżnych adwersarzy i dla Nich taka zagadka matematyczna to pikuś o ile są tak dobrzy w demaskowaniu ludzi jak piszą.

tata?

7 minut temu, Persona napisał:

tata?

Nie wygłupiaj się. Myślisz że Twój stary ma aż takie zasięgi. Jak Cię namierzy, powiem, który to Twój ojciec.

2 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

Nie wygłupiaj się. Myślisz że Twój stary ma aż takie zasięgi. Jak Cię namierzy, powiem, który to Twój ojciec.

a jak sie ma tyle lat to nie trzeba juz spac o tej godzinie?

3 minuty temu, Persona napisał:

a jak sie ma tyle lat to nie trzeba juz spac o tej godzinie?

Nie staraj się być na siłę złośliwa. O to samo mogę zapytać Ciebie. Jesteś na większym, jak nie największym wydarzeniu muzycznym w Polsce a piszesz przez internety, dla Ciebie z dziadem. Coś poszło nie tak, skoro tu siedzisz, zamiast pod "kladką". Może ten Kamil tam zgonuje. Sprawdzisz to?

Pan Kiełbaska chce coś od siebie dodać, czy woli tylko obserwować osobę o nicku Persona z oddali. Tylko nie pisz że pozwolono Ci moderować to forume , Panie Kiełbaska....

Wręcz przeciwnie. Moderatorka testuje na mnie jakieś ostrzeżenia i blokuje mi konto na 48h 🙄

1 godzinę temu, PanSerdelek napisał:

Wręcz przeciwnie. Moderatorka testuje na mnie jakieś ostrzeżenia i blokuje mi konto na 48h 🙄

Na 48h to każdego można zamknąć. Przestań zgrywać ofiarę systemu. Myślałem że Cię docenili i już zawodowo inwigilujesz ludzi. Wiem że dziwnie to zabrzmiało ale mam do Ciebie pełne zaufanie, {no takie jak w internetach} i dziękuję za uświadamianie ludzi co do podszywów. Nie wszystko złoto co się świeci. Później jak przyjeżdżają na trzy samochody, trudno negocjować. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się