Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
wiemlepiej

krasz śmietnikowy

Polecane posty

Krosno. Własnej roboty krosno. 

Robienie dywanikow ze starych ubrań.

No jakie to odkrywcze 😆😆😆

Co ta Magda tak szaleje z usuwaniem wątków? 😅

Takie pytanie. Wytłumaczcie mi, bo nie rozumiem.

Kraszowa zbiera datki "na kawe". "Wspieraj tworczosc".

Czyli podniesienie śmieci lun przełożenie do wlasciwego kontenera to tworczosc? 

Pokazywanie oddawania butelek zwrotnych to tworczosc?

Pokazywanie szmatek do siku tez tworczosc?

Wrzucanie storisow o niczym to tworczosc?

Ku.rwa! w jaka strone idzie ten internet 🤯 

• Like 3

11 minut temu, wiemlepiej napisał:

Takie pytanie. Wytłumaczcie mi, bo nie rozumiem.

Kraszowa zbiera datki "na kawe". "Wspieraj tworczosc".

Czyli podniesienie śmieci lun przełożenie do wlasciwego kontenera to tworczosc? 

Pokazywanie oddawania butelek zwrotnych to tworczosc?

Pokazywanie szmatek do siku tez tworczosc?

Wrzucanie storisow o niczym to tworczosc?

Ku.rwa! w jaka strone idzie ten internet 🤯 

Są twórcy którzy jeszcze mniej robią dla ludzkości 😅

Nie wiem czy kojarzycie z insta łaskę która ma nick cesarzowa_niskich_cen ta to już zupełnie nie wiem po co założyła patronie i kto zechce ją wspierać, Magda to chociaż motywuje do segregacji śmieci (mnie zmotywowała do oddawania butelek zwrotnych do sklepu) a niektóre osoby z insta totalnie nic sobą nie reprezentują 

• Like 1

4 minuty temu, fifi_xd napisał:

Są twórcy którzy jeszcze mniej robią dla ludzkości 😅

Nie wiem czy kojarzycie z insta łaskę która ma nick cesarzowa_niskich_cen ta to już zupełnie nie wiem po co założyła patronie i kto zechce ją wspierać, Magda to chociaż motywuje do segregacji śmieci (mnie zmotywowała do oddawania butelek zwrotnych do sklepu) a niektóre osoby z insta totalnie nic sobą nie reprezentują 

Na szczescie dla ludzkosci, cesarzowa ma prywatne ustawienia na IG. Nie znam osoby, wierze Ci na slowo, ze nic nie reprezentuje 🙂

Teraz komentarz do pogrubionego 😉

Tylko czekac aż M. zrobi warsztaty, albo otworzy sklep. 😱

2 godziny temu, wiemlepiej napisał:

Na szczescie dla ludzkosci, cesarzowa ma prywatne ustawienia na IG. Nie znam osoby, wierze Ci na slowo, ze nic nie reprezentuje 🙂

Teraz komentarz do pogrubionego 😉

Tylko czekac aż M. zrobi warsztaty, albo otworzy sklep. 😱

W sumie to już są wydane e-booki i zero waste, może Magda wyda niedługo swojego 😁

A mi się podoba to krosno. Może dlatego, że ja wogóle nie przejawiam takich zdolności manualnych. Ciekawa jestem co oprócz chodniczków będzie na nim robić. 

• Like 3

W sumie to trochę nawet jej zazdroszczę że umie i lutować, naprawiać różne rzeczy, kombinować jak wykorzystać coś ponownie. Ona mówiła/pisała coś, że skończyła jakieś techniczne studia. Fajnie, widać, że nie boi się pracować z maszynami. Dla mnie obsługa maszyny do szycia, czy szydełka to jakiś kosmos. 

• Like 4

51 minut temu, Adonea Skrembowska napisał:

A mi się podoba to krosno. Może dlatego, że ja wogóle nie przejawiam takich zdolności manualnych. Ciekawa jestem co oprócz chodniczków będzie na nim robić. 

Mi tez sie podoba. Robilam sama takie w podstawowce.

To bylo jakis czas temu.

Ale to nie chodzi, czy mi sie podoba czy nie.

Poprostu znowu cos pokazane, co jest znane od dawna. Nic odkrywczego.

Tak samo jako sprzedawanie butelek zwrotnych 😄

E, to zależy. Ja na krośnie nie robiłam w podstawówce. Miałam maszynę do szycia (jedną na kilkanaście dziewczyn) i wyszywanie krzyżykami. Ani jedno ani drugie mi nie leżało. Może dlatego podziwiam. 

Niby sprzedawanie butelek to nic odkrywczego. No ale dlaczego w takim razie tyle ich w śmietnikach skoro tak łatwo można gotówkę zdobyć. U mnie w śmietniku to samo. Ok, fajnie że szkło, że posegregowane, ale co tam robią butelki zwrotne, za które można hajsu trochę zdobyć? 

Cały ten recykling to proste rzeczy, ale my jesteśmy zbyt leniwi, by palcem ruszyć, by oddać butelki do sklepu, a metal na skup. 

Bardzo fajnie byłoby, gdyby Magda zrobiła kiedyś podsumowanie ile miesięcznie zdobyła z samego oddawania puszek i innych metali i butelek. To mogłoby być bardzo ciekawe. 

1 godzinę temu, Adonea Skrembowska napisał:

Niby sprzedawanie butelek to nic odkrywczego. No ale dlaczego w takim razie tyle ich w śmietnikach skoro tak łatwo można gotówkę zdobyć. U mnie w śmietniku to samo. Ok, fajnie że szkło, że posegregowane, ale co tam robią butelki zwrotne, za które można hajsu trochę zdobyć? 

Tak jak kiedys, tak jak dzis ludzie imprezujacy "na miescie" lub idac z imprezy na impreze wyrzucaja butelki zwrotne do kosza w miejscach publicznych.

A czemu wiec w smietnikach? Zawsze znajdzie sie garstka ludzi co ma wyj.ebane 😉

Czy to "stały konsument" czy okazjonalny imprezowicz.

Wiekszosc butelek zwrotnych sa zwracane, gdy konsument idzie po "nowy towar".

A zwroty butelek były od zawsze 🙂 Za dobrych starych czasow, nie trzeba bylo miec paragonow, etykiet. Byle czyste i całe.

37 minut temu, wiemlepiej napisał:

Tak jak kiedys, tak jak dzis ludzie imprezujacy "na miescie" lub idac z imprezy na impreze wyrzucaja butelki zwrotne do kosza w miejscach publicznych.

Ale mi chodzi też o śmietniki przy osiedlach. U mnie w zamkniętym śmietniku na zamkniętym osiedlu w pojemniku na szkło jest pełno butelek do zwrotu. Ludziom nie chce się ruszyć do sklepu, choć na zakupy oczywiście jeżdżą samochodami 😄 

2 godziny temu, Adonea Skrembowska napisał:

Bardzo fajnie byłoby, gdyby Magda zrobiła kiedyś podsumowanie ile miesięcznie zdobyła z samego oddawania puszek i innych metali i butelek. To mogłoby być bardzo ciekawe. 

Wydaje mi się, że kiedyś pisłała że średnio ok 40 złotych miesięcznie 

11 minut temu, Adonea Skrembowska napisał:

Ciekawe ile dałoby się zebrać, gdyby codziennie zbierała butelki

Mam takiego sąsiada, który codziennie chodzi po śmietnikach, w bloku powiadają że żyje tylko z tego i niskiej renty 😁

10 minut temu, Adonea Skrembowska napisał:

Ciekawe ile dałoby się zebrać, gdyby codziennie zbierała butelki

sprawdź 🙂

W krajach, gdzie butelkami zwrotnymi sa plastikowe butelki, i sa automaty do zwrotu,  zazwyczaj zbieractwem butelek z smietnikow miejskich (dosc sporadycznie widac ludzi przy kontenerach z segregowanymi) zajmuja sie ludzie bezdomni, lub z problemami finansowymi, lub ludzie pracujacy w branzy sprzatajacej  (czy to smietniki miejskie czy hotelarstwo).

Pewno i znajda sie ludzie z hobby szukaniem butelek po koszach. Ja nie wyciagam. Wiem, ze sa ludzie w potrzebie 😉

A swoje butelki (ktore zuzywamy) sprzedajemy. Choc dlugo nam zajmuje ich zebranie 😉

1 minutę temu, wiemlepiej napisał:

sprawdź 🙂

W krajach, gdzie butelkami zwrotnymi sa plastikowe butelki, i sa automaty do zwrotu,  zazwyczaj zbieractwem butelek z smietnikow miejskich (dosc sporadycznie widac ludzi przy kontenerach z segregowanymi) zajmuja sie ludzie bezdomni, lub z problemami finansowymi, lub ludzie pracujacy w branzy sprzatajacej  (czy to smietniki miejskie czy hotelarstwo).

Pewno i znajda sie ludzie z hobby szukaniem butelek po koszach. Ja nie wyciagam. Wiem, ze sa ludzie w potrzebie 😉

A swoje butelki (ktore zuzywamy) sprzedajemy. Choc dlugo nam zajmuje ich zebranie 😉

Po śmietnikach nie będę grzebać. Nawet tych na osiedlu. Jakoś odrzuca mnie.

7 minut temu, Adonea Skrembowska napisał:

Po śmietnikach nie będę grzebać. Nawet tych na osiedlu. Jakoś odrzuca mnie.

Ja czasem wyjmuje ze smietnika pod swoim blokiem (mamy zamkniętą wiatę śmietnikową) i oddaje do skupu w sklepie butelki zwrotne, robię to głównie żeby oszczędzać surowiec, nie dla kasy, bo za butelkę jest tylko 50 groszy 😁

Co brzydzi kraszowa w ubraniach ze straganu? (dokładnie - brzydzi dotykanie ich?)

Czy ją brzydzi, bo nie są ubraniami wyciągniętymi  ze śmietnika (dość często brudnymi ubraniami)?

I czemu ludzie chcą dotykać rzeczy, których nie chcą kupywać?

1 godzinę temu, wiemlepiej napisał:

Co brzydzi kraszowa w ubraniach ze straganu? (dokładnie - brzydzi dotykanie ich?)

Czy ją brzydzi, bo nie są ubraniami wyciągniętymi  ze śmietnika (dość często brudnymi ubraniami)?

I czemu ludzie chcą dotykać rzeczy, których nie chcą kupywać?

Pewnie brzydzi ją że nowe ubrania nie są eko

• Haha 1

Myślę że z tymi warsztatami to mogłyście trafić. Kiedyś zapowiadała sikret prodzekt, także pewnie i ebuczek kiedyś wleci.

Już niedługo sie okaże, w ktora influenserska "tworcza" droge pojdzie Magda.

Bedzie naciagac ludzi na kase.

• "datki" od widzow na "tworczosc"

• badziewie do sprzedania (warsztaty, eboki, rzeczy) ; bedziewiem ośmielam nawet nazwac ...y zrobione ze smieci (takie biznesy sa juz w swiecie; powielanie wzorow, technik noi pomyslu)

• jakas uczciwa praca/umowa/zlecenie/kontrakt, ktora bedzie propagowac dbanie o srodowisko i prawidlowe segregowanie smieci

Ech... jak ja nie lubię takiego "nie mogę powiedzieć, musze chronić prywatność" itd. No to w ogóle już lepiej nie pisać takich postów, bo po co to komu.? Ludzie są ciekawi, a tu ze strony Magdy takie granie na "och, jestem taka tajemnicza". 

Przed chwilą, Adonea Skrembowska napisał:

I jeszcze mnie zastanawia - co ona ma z tą tęczą? 

Może jest homo? 

3 minuty temu, Adonea Skrembowska napisał:

Ech... jak ja nie lubię takiego "nie mogę powiedzieć, musze chronić prywatność" itd. No to w ogóle już lepiej nie pisać takich postów, bo po co to komu.? Ludzie są ciekawi, a tu ze strony Magdy takie granie na "och, jestem taka tajemnicza". 

zamarzylo sie jej bycie influenserka 😆

z tajemniczoscia uzyskała kolejny level 😆 

Przed chwilą, fifi_xd napisał:

Może jest homo? 

Może jest, ale po co tym tak epatować? To już teraz nie jest jakaś sensacja i coraz mniej jest osób, które się dziwią, że ktoś jest homo, less, bi, querr. Moze jeszcze trans wzbudza trochę więcej ciekawości, ale reszta już nie. 

I znów niby tajemnica... choć kiedyś coś pisała w jakimś stories i pojawiło się "mój ex". 

I w sumie to że brała udział w projekcie z tym kolegą projektantem przed Paradą Równości to niczemu nie dowodzi. Ja mam mnóstwo znajomych z LGBT i też byłam na paradzie, a jestem hetero.

Przed chwilą, wiemlepiej napisał:

zamarzylo sie jej bycie influenserka 😆

z tajemniczoscia uzyskała kolejny level 😆 

Czekam aż osiągnie poziom tej co  maluje. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się