Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim, mam taką sytuację, jestem naturystą, mieszkam w Legnicy,chodzę nad jezioro plażować, jest plaża , ale wolę plażować na końcu jeziora, tam nikogo nie ma , cisza i spokój, a zauważyłam, że mężczyzna też tam chodzi, opala się, uprawia jogę nago.Zacząłem zauważać, że na jego widok się ekscytuję, ale wstydzę się podejść i poznać. Co byś doradził.

• Like 1

Jesteś naturystą czy naturystką? 😉

Co tu radzić? Musisz się przełamać...

Może zagadaj coś o tej jodze, że ciekawie to wygląda...

Warto się poznać i we dwójkę się opalać nago .

8 minut temu, NakedBoy napisał:

Jesteś naturystą czy naturystką?

To bot + translator google 🤣

2 godziny temu, Monika30 napisał:

Dzień dobry wszystkim, mam taką sytuację, jestem naturystą, mieszkam w Legnicy,chodzę nad jezioro plażować, jest plaża , ale wolę plażować na końcu jeziora, tam nikogo nie ma , cisza i spokój, a zauważyłam, że mężczyzna też tam chodzi, opala się, uprawia jogę nago.Zacząłem zauważać, że na jego widok się ekscytuję, ale wstydzę się podejść i poznać. Co byś doradził.

Ja bym radzil tez uprawiac joge.Wspolne wartosci zblizaja .

Usadowic sie  w odleglosci ok 10-20  mtr i tez nago cwiczyc 🙂 Ewolucja wyznaczyla facetowi role inicjatora zalotow wiec tylko czekaj.Daj mu max 2 tygodnie a jak nic nie zadzieje sie to znaczy nie jest "zainteresowany" 

• Haha 1

2 minuty temu, Monika30 napisał:

Przepraszam za literówkę(k), dzięki za odpowiedzi

Tu kazdy robi literowki 🙂 Nie ma nieskazitelnych 🙂 

1 godzinę temu, Monika30 napisał:

Przepraszam za literówkę(k), dzięki za odpowiedzi

To gdzie ta plaża??

To nie jest plaża dla naturystów, to zwykłe jezioro, tylko kilka osób .

4 godziny temu, NakedBoy napisał:

A Ty opalasz się tam nago?

No skoro pisała ,że jest naturystką no to odpowiedź jest oczywista:classic_smile:

2 godziny temu, Saunowicz napisał:

No skoro pisała ,że jest naturystką no to odpowiedź jest oczywista:classic_smile:

Też tak założyłem na początku ale nie napisała tego a skoro to zwykłe jezioro to może niekoniecznie...

Dnia 8.08.2022 o 06:21, Monika30 napisał:

hmm. Mieszkałem w Legnicy ale na plaży nie bywałem.Wiesz Moniko,skoro czujesz się dobrze jako naturystka,to pewnie masz ku temu przesłanki by się tak odważnie, zalotnie pokazywać. I jeszcze ekscytuje Ciebie gdy facet obcina Ciebie od góry do dołu. Musisz być naprawdę zadbaną, delikatną łaską i sama o tym doskonale wiesz 😉. No nie miałem okazji zachaczyć o legnicką plażę lecz ja jako mężczyzna robiłbym to samo co Twój nieznajomy wiesz? Musisz być naprawdę z natury piękną dziewczyną skoro facet oczami Ciebie już rozbiera..♥️ Chciałbym się z nim zamienić rolami.

Jeśli czujesz się dobrze w swoim ciele korzystaj z tego eliksiru.😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się