Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, forka napisał:

Siostra postanowiła swojemu 4 letniemu synowi zapuścić włosy. Żeby mu nie wchodziły do oczu podpina grzywkę spineczkami albo każe mu nosić opaskę. Powiedziałam jej że nie wypada a ona z gebą do mnie że to nie moja sprawa, a jak się jej będzie podobało to mu kolczyki założy. Czy zasłużyłam na opieprz? powiedziałam coś złego?

Nie ma nic gorszego jak próba "wychowywania" nie swojego dziecka. 

Życzę Ci żeby Tobie nikt nie wpier... się do wychowywania dziecka, poczuania co robisz dobrze czy źle. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Julia32 napisał:

Mieszkam w UK od 12 lat NIGDY nie widzialam faceta w opasce a tym bardziej w spinkach. Jak wiec mozesz uznac to za normalne? To,ze u ciebie w rodzinie lub w spoleczenstwie faceci chodza w spinkach,opaskach kij wie jeszcze jakich kokardkach to nie znaczy,ze jest to normalne 

Ja tam widuje sporo facetów w opaskach i spinkach, zwłaszcza tym co mają długie włosy 😁 może z domu nie wychodzisz?  Mój mąż do 28 rz miał wlosy do ramion. Wiązał, nosił opaski sportowe itd. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bimba napisał:

Tak światowa, mieszka w UK, wyszła z mąż za murzyna, cały czas podkreśla jaka to jest otwarta na nowe, nowe religie, nowe kuchnię, nowy styl życie w multi kulti, a tu w doopę gryzą dłuższe włosy u chłopca!

I nagle ta światowość,  to otwarcie na świat i innych ludzi się kończy i wychodzi słoma z kapci i dawaj jechać na lgbt, na wolność poglądów i decyzji.

Bo tak naprawdę to musi być JAK KSIUNDZ PRZYKAZAŁ!

W Islamie teraz jest jakiś 1440 rok

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KateZRzeszowa napisał:

W Islamie teraz jest jakiś 1440 rok

No faktycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Julia32 napisał:

Wychodze z domu prawie codziennie nigdy nie widzialam, by facet mial opaske lub spinki nawet ci co nosza dlugie wlosy nie widzialam ich w opaskach. Serio pelno facetow w twoim srodowisku lazi w opaskach i spinkach serio? Napisz gdzie widujesz takie niezwykle zjawisko. Ja rozumiem,gdybys napisala jeden,dwa gore trzy ale WIELU tak lazi to gdzie to jest?

Poza domem? Na mieście? Pracują w sklepach, szpitalach (jako i ja), w ogóle normalnie po ulicy chodza😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Julia32 napisał:

Gotowanie obiadkow plus noszenia opasek no to juz wiemy,ze maz unlan jest dziewczynka🙈

Wow! 👏👏👏👏👏 Ale numer! Wiesz co teraz zrobiłaś? Wygadałaś się jaki naprawdę jest twój mąż. Skoro ugotowanie obiadu przez faceta jest takie niemęskie według ciebie, to i z automatu jest to obowiązek kobiety. Oj, długo tych obiadów za pieniądze męża zamawiać nie będziesz. 

I wiesz co? Możesz sobie nazywać mojego męża, który jest ojcem moich córek dziewczynką. Wolę być "lesbijką", niż mieć takiego maczo w domu jak ty ha ha ha ha. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Julia32 napisał:

My uzywam normalnego roku 2022 przyglupie 

Kultury trochę:) 

Jesteście z przyszłości? 😁 typowe wśród ludzi różnych religii (zwłaszcza tych co niby przynaleza) że stosują się wszystkiego wybiórczo. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Unlan napisał:

Muszę mojemu mężowi powiedzieć, że nie wypada, żeby nosił opaskę na włosach 😁 

A jak włosy będą na tyle długie, żeby je spiąć gumką, to też ta gumka ci będzie przeszkadzać? 

Nie wtedy nie. Sama gumka to nic złego. Widuję facetów z warkoczem i mnie to nie oburza. Spineczki to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Julia32 napisał:

Spineczki we wlosach i opaski NIGDY normalne nie bede u faceta chocbys sie zesr@la-to,ze ty masz w domu panienke to nie znaczy,ze jest to normalne 🤣🤣

 

7 minut temu, Julia32 napisał:

Wychodze z domu prawie codziennie nigdy nie widzialam, by facet mial opaske lub spinki nawet ci co nosza dlugie wlosy nie widzialam ich w opaskach. Serio pelno facetow w twoim srodowisku lazi w opaskach i spinkach serio? Napisz gdzie widujesz takie niezwykle zjawisko. Ja rozumiem,gdybys napisala jeden,dwa gore trzy ale WIELU tak lazi to gdzie to jest?

Wiesz, jaki jest Twój największy problem?

Nie potrafisz zrozumieć, że to, co Ty uważasz za normę, niekoniecznie jest normą dla innych ludzi. Tak w kwestii pracy, jedzenia jak i ubioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Julia32 napisał:

Co ty bredzisz przyglupie 🤣🤣 ty serio myslisz, ze ja znam robienie z chlopca dziewczynki za normalne.? Jestem tolerancyjna,ale mam swoje granice nie bede tolerowac wszystkiego tylko dlatego,ze toleruje inne rzeczy 

Nas naprawdę nie obchodzi murzyński materacu co tolerujesz a czego nie.

Przywieź swojego babmbuska do Polski, do rodzinnej wsi, dopiero wtedy zobaczymy jak spolecznosc spośród której się wywodzisz potraktuje ciebie jako żonę czarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, forka napisał:

Nie wtedy nie. Sama gumka to nic złego. Widuję facetów z warkoczem i mnie to nie oburza. Spineczki to co innego.

Czy jest coś czego nie może robic kobieta, co wg Ciebie jest typowo męskie i nieprzystoi? Czy tylko u facetów cię to oburza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Julia32 napisał:

Co ty bredzisz przyglupie 🤣🤣 ty serio myslisz, ze ja uznam robienie z chlopca dziewczynki za normalne.? Jestem tolerancyjna,ale mam swoje granice nie bede tolerowac wszystkiego tylko dlatego,ze toleruje inne rzeczy 

To nie toleruj. Nikt nie potrzebuje Twojej akceptacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie co dla Polaków jest gorsze - długie włosy u chlopca czy sypianie z czarnym?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Julia32 napisał:

Co ty bredzisz przyglupie 🤣🤣 ty serio myslisz, ze ja uznam robienie z chlopca dziewczynki za normalne.? Jestem tolerancyjna,ale mam swoje granice nie bede tolerowac wszystkiego tylko dlatego,ze toleruje inne rzeczy 

To zdanie nie ma sensu.

Poniżej definicja tolerancji: poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych. 

Jeśli wysmiewasz, krytykujesz i wyzywasz to nie tolerujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Julia32 napisał:

A czy ateisci nie stosuja sie wybiorczo do swoich widzimisie wyselekcjonowanych zasad moralnych?

Dlatego napisalam ze to typowe wśród ludzi wyznających różne religie. Dobrze że nie zaprzeczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, forka napisał:

Nie wtedy nie. Sama gumka to nic złego. Widuję facetów z warkoczem i mnie to nie oburza. Spineczki to co innego.

Tylko widzisz, te oczy trzeba przez jakiś czas zabezpieczyć do czasu, aż będzie można grzywkę spiąć gumką właśnie. A chyba mu twoja siostra różowych spinek nie wpina we włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KateZRzeszowa napisał:

To zdanie nie ma sensu.

Poniżej definicja tolerancji: poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych. 

Jeśli wysmiewasz, krytykujesz i wyzywasz to nie tolerujesz

Tym bardziej że sama ma za uszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KateZRzeszowa napisał:

Czy jest coś czego nie może robic kobieta, co wg Ciebie jest typowo męskie i nieprzystoi? Czy tylko u facetów cię to oburza? 

Hmm. Nie wiem tak na szybko. Wiem natomiast co nie przystoi facetowi. Np noszenie ...enki, szpilek, kolczyków w uszach, czerwonej szminki, cieni do powiek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KateZRzeszowa napisał:

Chyba jeszcze poszukam definicji hipokryzji

I tak nie dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, forka napisał:

Hmm. Nie wiem tak na szybko. Wiem natomiast co nie przystoi facetowi. Np noszenie ...enki, szpilek, kolczyków w uszach, czerwonej szminki, cieni do powiek itd.

Kolczyków tez 😁 jeszcze trochę i faceci zaczną walczyc o rownouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Julia32 napisał:

Jak niby wypaczyl nauke Jezusa?

To ty znasz ten nowy testament, czy go jednak nie znasz? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KateZRzeszowa napisał:

Kolczyków tez 😁 jeszcze trochę i faceci zaczną walczyc o rownouprawnienie

Też, a i jeszcze biustonoszy i podpasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Bimba napisał:

Tak światowa, mieszka w UK, wyszła z mąż za murzyna, cały czas podkreśla jaka to jest otwarta na nowe, nowe religie, nowe kuchnię, nowy styl życie w multi kulti, a tu w doopę gryzą dłuższe włosy u chłopca!

I nagle ta światowość,  to otwarcie na świat i innych ludzi się kończy i wychodzi słoma z kapci i dawaj jechać na lgbt, na wolność poglądów i decyzji.

Bo tak naprawdę to musi być JAK KSIUNDZ PRZYKAZAŁ!

Już wiemy w jakiej rodzinie jest wychowana. W mocno konserwatywnej, gdzie ojciec ma pierwsze i ostatnie zdania, a matka jeździ na mopie, gotuje, pierze, usługuje mężowi, a sama pewnie do roboty zapinkalała. W ten sposób w Julce wyrobiła się awersja do prac domowych i uciekła na wyspy. A, że brakuje jej generała w domu, bo sama jest jednak konserwatystką, to nie miała problemu przejść na islam 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, forka napisał:

Też, a i jeszcze biustonoszy i podpasek.

Nawet jak mają problem z nietrzymaniem moczu? Zastanawia mnie co by mną kierowało żeby oceniać ludzi na ulicy i im decydiwac czy im coś wypada czy nie? Mamy XXI wiek, nie cofamy się. Każdy może żyć jak lubi i najlepiej to zaakceptować. Kobieta może nosić spodnie, krótkie włosy, ubierać się w stylu męskim, pojsc do wojska, golić się w różnych miejscach, ostrzyknac się kwasem, cementem, botoksem i krwią tak że sama siebie nie przypomina. Może wyjść za mąż albo i nie. Mieć dzieci albo i nie. Może mieć faceta albo być Les. A facet nie może włosów śpiąc spinką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KateZRzeszowa napisał:

Nawet jak mają problem z nietrzymaniem moczu? Zastanawia mnie co by mną kierowało żeby oceniać ludzi na ulicy i im decydiwac czy im coś wypada czy nie? Mamy XXI wiek, nie cofamy się. Każdy może żyć jak lubi i najlepiej to zaakceptować. Kobieta może nosić spodnie, krótkie włosy, ubierać się w stylu męskim, pojsc do wojska, golić się w różnych miejscach, ostrzyknac się kwasem, cementem, botoksem i krwią tak że sama siebie nie przypomina. Może wyjść za mąż albo i nie. Mieć dzieci albo i nie. Może mieć faceta albo być Les. A facet nie może włosów śpiąc spinką...

Może sobie spinac czym chce, nawet różowe kokardy we włosach nosić. Ale żeby dziecku aplikować to chyba co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, forka napisał:

Może sobie spinac czym chce, nawet różowe kokardy we włosach nosić. Ale żeby dziecku aplikować to chyba co innego?

Krzywdzi je to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Julia32 napisał:

100% sie zgadzam, ale przyglupy beda uznawac to za normalne, bo same wyszly za dziewczynki za maz i dziewczynki wychowuja 🤣🤣🤣

Przypomnij proszę który to już twoj męski facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KateZRzeszowa napisał:

Krzywdzi je to?

trudno powiedzieć. Syn siostry sam zgodził się na długie włosy bo zobaczył u kuzyna. Ale spineczki i opaski to już wymysł siostry. Postawiła sprawe tak: Chcesz mieć długie to musisz nosić opaskę i spineczki dopóki nie urosną. Nie będziesz nosił to nie zapuszczamy. Czy to uczciwe względem dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, forka napisał:

Może sobie spinac czym chce, nawet różowe kokardy we włosach nosić. Ale żeby dziecku aplikować to chyba co innego?

Przypomnij, proszę, czyje to dziecko i jakie masz prawo do mówienia mu, jak ma żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×